Споделена история от Секс и интимност

С колко мъже сте били ...?
Въпрос към момичетата : С колко мъже сте били и колко според вас са достатъчни за да наречете едно момиче лесно? (всички знаем, че сегашните 20годишни повечето са подминали 10тия от доста време :) )
И към момчетата: Има ли значение ако приятелката ви преди вас е била с голяма бройка мъже(макар и в момента да сте сигурни на 100% че е само ваша) и колко бихте приели вие? 6-7... 20-30? :)
Благодаря на всички които се включат :)

Коментари

551-600 от 611

726.   Жена с над 9,10 партньора ни привлича чисто сексуално и то много, но само в началото. След това се питаме, ако се получи нещо по-сериозно (какво правя аз с тоя боклук до мене), и нещата трябва да приключат. Класата на жената е да откаже на 100 и да бъде с 4-5 и то сериозни връзки. Да сгреши веднъж, два за по-мимолетни се приема, но на 20 да е счупила 20 пишки не върви и пак казвам, привлекателни са такива за вечерта, но не и за сутринта

727.   725, това е вярно, но е вярно и че хората вече са много капризни и консуматорски настроени. Просто ако има келепир от мъжа си, ще го търпи, ако не ѝ оттърва, ще го зареже, без да ѝ мигне окото, че и децата си ще заебе. И за мъжете важи де. Ако някоя кифла му завърти главата, като нищо ще си заебе семейството.

Няма я тази взаимност вече, няма го това съзнание за общност, за единност. Просто егото и егоизма са издигнати в култ. И лошото е, че най-често страдат децата от глупостта на родителите си. Децата предават модела нататък в следващото поколение и всички деградираме с годините.

728.   725, без значение дали си мъж или жена, мисленето ти е точно на онези, които са с повечко бройки зад гърба. Не случайно казвам бройки, а не връзки, хубаво е да се прави разлика между начесването и съзнателния избор. Всички, които познавам с твоето мислене, че докато не си в сериозна връзка можеш да си правиш просто секс са с доста секс партньори зад гърба си и за съжаление с нестабилни връзки. Разбира се много от тях успяват да заблудят околните, че дори и себе си, че най-после са намерили подходящия човек, но уви не могат да заблудят хората, които ги познават отблизо. Познавам всякакви комбинации, двойки, в които мъжът си е похойкал, обратното, където жената си е похойкала, комбинации от похойкали преди брака, по време на брака и ударили го на живот след брака - при всички се е получило едно и също в крайна сметка. Естествено няма как да давам конкретни примери, а и да дам пак няма да ми повярваш защото не си близка с хората, които аз познавам и на теб не биха ти споделили, това което са споделили пред мен. Последният ми жив пример е с жена, която си е похойкала след кратък брак, човек като теб, който си е мислил, че няма нищо лошо да се разтушиш в нечии прегръдки за една нощ, какво толкова щом си необвързан и си в търсене на голямата любов. Да, ама когато "голямата любов" се появява, се оказва, че жената е неподготвена, тя просто не може да повярва, че има такава и, че това се случва точно на нея. Въпреки опитите да прикрие миналото си, въпреки старанието си да не се издъни, все пак яйцето се спуква, при това не от страната, от която го чукаш. Детайлите са без значение, важното е, че "голямата любов" отлита, а всички знаем, че птичето каца само веднъж на рамото ни. Тук мястото на навирения нос, увереността, че винаги ще има следващ, нехайството, се заема от страха от самотата. Да, не си е загубила душата, но тя не е вече оная волна птица, птицата се е превърнала в грозна патка. Душата изведнъж се е превърнала от източник на енергия за нови похождения, в черна дупка, пълна със съмнения, колебания, отрицания. Душата изведнъж разбира, че евтино е продадена от притежатеката си, за външното си е казала думата възрастта, за вътрешното никой не се е погрижил. Дали спомените могат да топлят не знам, чувал съм само, че от сън спомен няма, а аналогията ми между съня и мимолетния кеф е в краткия им живот.
Та да си дойда на думата - една мимолетна връзка, може и да не ти убие душата, но няма и нищо да и даде, няма какво да надгардиш, всеки път започваш от кота нула, нареждаш 1-2-3 реда тухли, риташ ги и започваш с нов ред.
Няма как да се съглася и с твърдението ти "сега има толкова разводи, защото вече жената може да се разведе и да се издържа сама като работи. Вече не е финансово зависима от мъжа до степен, че без него хляб да не може да си купи. И съответно не стои при него, ако я бие, не я обича вече, унижава я, малтретира я и т. н.. ", с боя и малтретирането мога да се съглася, но "не я обича вече" и "унижава я" са чисто субективни и недоказуеми съждения, които са тиражират от неработещи жени във фризьорския салон или седнали на "по кафе". Може би това не е най-важната причина за инфантилното поведение на доста жени, но те така и не са успели да скъсат с мисълта, че вече не са момиченцето на тати, а са равностойни партньори, имат права, но имат и задължения, капризите не се удовлетворяват на момента, не всичко се получава с нервно тупане с краче. Онези жени, които УЖ визираш, работещите, самоиздържащите се нямат време да се занимават с мъже търсещи секс за една нощ. Естествено никой не е застрахован от грешки, познавам и такива, които са влачели нескопосаните си мъже с години, но грешката е нещо, което се е случило неволно - търсенето на забавления, прелитането от цвят на цвят не е неволно, а напълно осъзнато поведение, на нора, които искат да минат метър, да нацакат системата, да вземат повече, отколкото са дали.

729.   726, ако жена , която е спала с 10 е "боклук" и ти си боклук , че си спал с нея.Нали така.
И сега сигурно ще ми кажеш, че едно е да правиш секс с някой, друго е да се обвържеш сериозно.Е де, и аз съм на това мнение!Само че то важи както за мъжете, така и за жените!
И както нормален мъж , които не е във връзка в момента, може да се възбуди и поиска секс, така и жената може.
Ако не вярваш, вземи и прочети учебник по биология за половата система, хормоните , нуждата от секс(който е и за удоволствие, а не само за размножаване), при хората(и мъжете, и жените).
Не зная защо си милите, че е нормално мъж да прави секс с жена, а пък жената като се възбуди не трябва "пуска", ами да бяга до вкъщи или най близката тоалетна и да си удари 2 пръста и да се самозадоволи, ама да не прави секс с мъж.
Вие така ли правите?:)
То сигурно и за това има проститутки, защото мъжете все се въздържате и го карате на ръчни, ама не правите секс, ако не сте в сериозна връзка:)
Смях в залата:))))
Ей, т'ва комплексарите сте голяма работа. Мислите, че само вие имате нужда от секс и "класната жена" трябва да стои в девически манастир;)

730.   5 /25г

731.   С 12 , на 27 съм. С 4 от тях без задръжки

734.   729, не съм този, когото репликираш, нито ще му бъда адвокат, но в случая е доста прав. Мъжете заобикаляме онези с многото опит в леглото, особено когато става въпрос за сериозни намерения - жените също го знаят и затова на всяка сме втория, максимум третия. Когато лъсне истината си събираме чуковете защото никой не иска публичен дом в къщата си.
Колкото до Биологията, по-добре е ти да се ограмотиш (е не само по Биолоия) - възбуждането при жената е съвсем различен процес от този при мъжа, е има значение и от какво се възбуждат "дамите" като теб.
Желая ти успех във възбудителния процес!

736.   734, какво заобикалят мъжете, не ме вълнува особено.Аз пиша истината, такава каквато е в монетна и отговаря на реалността.Ако някой иска да си заравя главата в пясъка, да живее в розови балони, си е негова работа.
Сам казваш(единственото вярно нещо в коментара ти)" жените също го знаят и затова на всяка сме втория, максимум третия."
Замисляш ли се защо е така.Реално и едните и другите правят секс.И едните са "прегрешили" и другите.Обаче за мъж може,за жена-не.
Ей, за т'ва ви лъжат жените(ама си го и заслужавате). Защото сте лицемери и двуличници и мерите с двоен аршин.
То и жените не ви искат такива(без значение на сексуалната ви бройка) и всъщност им правите добро , като се махнете:)
А за възбуждането при жената , не ми говори, знам го:)Но знам също , че и тя има полова система и нужда от секс.И не се възбужда само , ако е в сериозна връзка или омъжена:)(както и мъжа , между впрочем:)
И аз ти пожелавам приятен възбудителен процес, във всеки смисъл, интелектуално -също.
Защото, когато човек има познания, не съди и не обижда. Приема, че хората са различни и търси това, което ще му допадне най-много, но не обижда хората с друг вкус, друга сексуалност, по-сексуалните, асексуалните, фригидните, по-разкрепостените,не толкова разкрепостените и т.н.:)
И в заключение: пращам ти линкче на статия за женската сексуалност.Само, моля, не убивайте вестоносеца.Аз само ти пращам линка, нито съм писала статията, нито съм правила проучването. То е направено от Мередит Чивърс, професор по психология и шефка на лаборатория "Изследвания на сексуалността" в университета в Куинс, Ню Йорк, която решава да разбере кое точно възбужда жените.
Озаглавено е "Нов поглед към женската сексуалност"
http://www.hera.bg/s.php?n=4365

737.   На кого му е толкова важно колко секс са правили хората? Кой колкото бройки има, толкова! Негов си е животът, както иска, така да си го живее. Някой/я може да е асексуален/а и да има 2 бройки за цял живот и пак като човек да е пълен боклук. Когато човек е необвързан, не насилва и не наранява никого, а всичко е по взаимно съгласие, какво ви бърка с колко партньори е бил? Ако си в брак или връзка, тогава би следвало да си верен на човека с теб. А не като някои, които тогава се развихрят за да си разнообразявали скучното ежедневие или защото не си били поживели преди да се обвържат.
Някога прочетох такава мисъл „ Не са важни бройките, важна е онази бройка, която превръща останалите в нули“.
Пожелавам на всички да срещнат своя човек и да останат с него.

738.   Като слушам мъжете са биле с 30 -- 40 -- 50 жени.
Жените пък казват, че са биле само с трима - четирима. Или някои лъжат, или тук има няколко жени, които така яко работят, че компенсират за останалите.

739.   Вечно играя с фанелка номер 2. Винаги съм им втория, нищо че като им го забия, влиза като хайдутин в празна къща. Аз се потя отгоре и като миньор, а тя яде ябълка и гледа телевизора. Да кажеш че ми е малък, ама не е. Среден размер 19 санта...

740.   736, както винаги си написала абсолютните глупости. Щом разбиранията си в живота ги защитаваш с някаква от стотиците хиляди професори/професорки, за какво да говорим. Те постоянно откриват неща, които противоречат на други "открити" неще при различни изследвания. Един сексуален акт има много по-голямо влияние над жената, много по-голям отпечатък. Жена спала с много мъже просто не става, който познава такива знае. Какъв девически манастир? Явно си човек на крайностите. Като говорим за себеуважаваща се жена, веднага се появяваш ти(винаги със сто усмихнати личица) и обясняваш как жената може да е най-голямата "мастия", но това не е проблем. Не може да сравняваш мъжете и жените в този конкретен аспект. Факт е че има жени с черни деца от бели мъже и обратното, повече за какво да говориме. Ето аз съм спал не с една, но ще взема само девствена. Мое право, мое знание за вредата една жена да не е девствена. Не става въпрос за лицемерие, а за осъзнаване, че мъжете и жените генерално са равни, но поради определени физиологични разлики, ние мъжете имаме предимство в едно, а вие жените в друго нещо. Като почнеш с тези квалификации да ми говориш за "правота", няма шанс.

741.   Номер 725, църквата пък кога е забранявала развода :Д? Познавам много християни с повече от един брак. Поне, като ще се правите на интересни, вземете прочетете нещо. Ти 725 и там още колкото коментари си писала ми се струва трябва да си по-внимателна с предположенията си ;). Девически манастири ли не те гонеха, църковни забрани ли... :д. Спокойно, спи с когото искаш. Ако искаш и с някоя резерва спи, ако искаш с 23 спи, твое право. Няма да дойде никой свещеник да те арестува през ноща. Ако имаш подобни страхове, има психолози и в краен случай психиатри. Да не вземеш да обявиш война на всичси църкви :дд

743.   За № 740 припомням стария лаф „жената е като консервата, един я отваря, после всички ядат".

744.   740, появявам се с усмихнати личица, защото някои от коментарите искрено ме забавляват:)
Ти, след като си мъж, от къде знаеш какво влияние има секса върху жените и какъв отпечатък:)))
И не, не съм човек на крайностите, а на логиката-която вие, обаче, тотално забравяте стане ли дума за секс.
И какво ми предлагаш, да не се доверя на професорите, а на теб ли? :)
А ти каква жена си търсиш, си е твое право, пожелавам ти и тя да търси такъв като теб, че иначе не става.
Само една препоръка-уважавайте хората и правото им на личен избор.
И, да, господа, лицемерие е да искате да правите неангажиращ секс с атрактивни госпожици, а в същото време да смятате, че бъдещата ви съпруга не трябва да прави секс с атрактивни ергени, и то при положение, че още не сте се запознали:)

745.   741, църквата е давала развод много трудно. Ти познаваш християни сега с повече от един брак, но сега държавата е светска. Аз говоря за времето в което църквата реално е била закона. Не, че и тогава е нямало, ама повечето такива са били след овдовяване.
От там всъщност идва и така наречения "морал", който толкова афиширате. Само че той, нито тогава, нито сега е само за жените:)
По-добре вие вземете и прочетете, а не само голи претенции и обиди към жените да сипете.

746.   Инересно е как хората съдят другите.

Ако е за мъж спал с 200 жени, коментарите са;
Браво! Само гледай, колко пичета е изчукал,... всички му завиждат!

Ако е за жена спала с 6 мъже, коментарите ще са;
Мания тая курва! За нищо не става!

747.   Номер 741, кога църквата е била закона? Преди 1878 ли? Отново глупости, нищо чудно. Да вярвала на професорката :Д. Видно е че търсиш "информация", която да те накара да си спокойна, че си права. Не търсиш истината, а удобната лъжа. Църквата е била място което е давало надежда на народа ни, че може да се справи. Ако искаш уважаваш нейните закони, ако искаш не ги, на запад е било друго, но ние нямаме връзка с тамошните порядки, затова и сме разделени.

748.   744, не е нужно да съм жена за да виждам какъв отпечатък остава. Доказано е че има жени родили черни/бели деца от черен/бял мъж. Естествено ако партньорите са от една раса, по-трудно би се забелязало нещо ако не се загледаш, но ако го направиш, приликата на децата с предишните парньори ще е видна. Има достатъчно както ги наричаш(,съвсем правилно) "класни жени", достойни и почтени, така че простотиите ти не ме притесняват, не губя надежда за света :д. Продължавай да намираш "изследвания", които да ти дадат спокойствието, че си права. То човек ако търси нещо, ще го намери :д. Но подобни хора сформиращи мнение благодарение на изследване и то точно от САЩ е по-добре да почнат реално да се самообразоват в някои сфери, а не да пишат колкото да са написали нещо.

749.   744, голям сладур си, къдриш си ги както на теб ти харесва, че дори си и вярваш.
Първо - не съм чел материалът, който си постнала, начел съм се на какви ли не материали обясняващи и оневиняващи промискуитетната природа на жената. Чел съм и за това, че мъжете обикновено умножават реалната бройка по две, а жените правят точно обратното. От тук ми идва питането, като сте толкова отворени, като сте с толкова много претенции за равнопоставеност на половете, защо не се фукате с бройките си, дори и да не ги удвоявате, защо се криете зад свещеното число 2? Може би ти ще ми дадеш някакъв смислен и логичен отговор? Моят отговор е само един - много добре знаете що за стока сте и затова си криете усърдно мръсните малки тайни. Тук се праскате, но в живота мишкувате и после мъжете били лицемери.
Втрото нещо е, че има огромна разлика между това да искаш да правиш секс и да го правиш. Мъжките мераци са ясни, но малцина могат да се похвалят, че са спали с всяка жена, която са пожелали, по-точно няма такива. Това обаче не важи за жените, няма сносно изглеждаща мома, която да не е успяла да завърти главата на който и да е мъж, който си е пожелала.
Последно, да се върнем на бройките и връзката им с това, което току що казах - жените са тези, които са в пълната си сила да определят бройката си, а от там, тяхна е отговорността с какви очи ще ги гледат и какво ще е отношението към тях. Когато ти е плитка количката или ниска летвата или навирена опашката или... кой ти е крив, че ще ти излезе име на кварталната... Това не важи за мъжете, на ден мога да пожелая 10 жени, за месец 300 и за 3 мсеца да не ми е пуснала нито една - схващаш ли ме или да започвам да обяснявам от самото начало?
Забележи, че никъде не съм споменал думата морал, не те съдя за това, че си решила да използваш младостта си и да си "поживееш", да си набавиш нужната доза секс сменяйки партньорите си през месец, питам те само защо нямаш очи, с които да ме погледнеш и да кажеш експерт съм по размерите, спала съм със 100, я дай да го видя твоя и ако не е най-големия те пускам по течението.
Пак се върнах на лицемерието - убеден съм, че ако сме очи в очи няма да кажеш и 1/5 от това, с което забавляваш аудиторията тук. За себе си мога да кажа (за другите мъже не отговарям), че всичко, което съм казал тук ще ти го кажа в прав текст, не само на теб, казвал съм го и на други - реакцията винаги е една и съща.

750.   до 746
вярно е това, което казваш, но за него има причина. Първо, както се казва - жената избира мъжът, който да я избере. Което значи, че тя е постоянно в позиция да бъде ухажвана и желана от мъжете, и тя постоянно отказва , докато не реши, че иска да бъде с някой. Тоест, тези толкова много мъже са въпрос на неин избор. При мъжете е обратното - той трябва да е активният, да подхожда към жените, и ако има успех между тях, това означава, че притежава качество, което го прави ценен за тях. По аналогия - кой е победител - някой , който е постигнал нещо въпреки обстоятелствата, или друг - поставен в ситуация да си избира от менюто на масата? Ако добавим и това , че активният полов живот на жената създава въпроси относно бащинството - нещо, което за една огромна част от мъжете е изключително важно, добиваш представа защо е така. За последното мога да цитирам мой познат лекар, който работи в такава лаборатория : “Пич, ако знаеш колко мъже сме излъгали, че детето е тяхно, само и само да има семейство и родители, ще ти падне шапката!" Вярно , разговорът беше преди доста години, вече по - трудно се правят такива неща. И те така !

751.   746, така е защото такъв мъж е женкар, вървежен, търсен и желан.Той е герой за всички мъже. Докато жената трябва да се държи повече на положение. Но на днешно време развратът е на мода.

752.   Била съм с двама мъже. С единият бях в сериозна връзка, а другият ми беше секс-дружка. Надявам се следващият ми партньор да е Човекът за мен :)
Ж, 23г.
Иначе според мен бройката няма никакво значение. Може момичето да е девствено и пак след време да се окаже *****. А е възможно и обратното - жена, спала с много мъже да се окаже съвсем достоен партньор.

753.   На 21 съм и съм все още девствена. Нямам гадже и ми харесва да съм сама. Интровертна личност съм. Иначе съм красива и само да пожелая мога да го направя, но не всеки си заслужава да направиш толкова интимно нещо с него. Може би ще кажете, че съм консерватовна, все тая. Аз уважавам себе си и тялото си и не бих го предоставила на първия срещнат, а за тези, които на 20 и няколко години са спали с 15-20 мъже, мога само да ги съжалявам.

754.   749, не си чел материала, защото така ти изнася. Но това въщност не е толкова важно. Погледни реалността и на нея ли не вярваш.
Разбира се, че ще ти дам смислен отговор за това, което си чел, че жените намаляват бройката, а мъжете-увеличават.
Така е основно при балкано - турския манталитет. На Запад, хората, особено когато решат да се задомят, гледат доста по-съществени неща, като характер, разбирания за живота, интелект и т. н, а не дали е спала с 2-ма или 10. Там хората се женят около 30 и на всеки е ясно, че другият е водил и полов живот и преди него.
А иначе, ако гледаш арабския свят, там пък и с 1 не е желателно. Затова пък вече е развита и хименопластиката като интервенция. Зашиват ти химена и си "девстевна" и "непорочна".
А за аналния и оралния секс там, дума нама да отварям.
Относно мъжките мераци-ясни са, защото са пополизирани. Сега обаче почва да се дава гластност и на женските мераци. Не вярваш-справка реалността.
Ако сме очи в очи, пак същите неща бих ти казала. И пак адекватен отговор няма да получа. Смислен и логичен, .

755.   Номер 754, не съм 749, но отново си яко заблудена. Не живееш на запад(не че и да живееш с тези капаци ще видиш реалносста) и едва ли имаш реална представа. Може да имаш частична, но очевидно не цяластна. Всеки си мечтае за женята за която вече писах, затова и много ходят до Русия да си вземат, понеже тези рускини които идват на запад са като повечето българки, прекланящи се пред запада, чиито ценности бавно, но сигурно се губят. Женили се на 30.. аз познавам не малко оженили се на 20-24. Генерализираш 250 милионна западна Европа... за какво да говориме изобщо. За съжаление единствената аргументация и смислени отговори при твоите "писания" са думите аргументация, реалност и т.н.

756.   754, какъв смислен и логичен отговор искаш, че не разбрах? И изследването, което аз цитирах не е за балканския манталитет - предполагам се досещаш, че е едно от нароилите се напоследък британски изследвания.
И да, убеден съм, че ако сме очи в очи няма да ми кажеш истинската си бройка - та ти тук не го направи, че на живо ли. И още нещо, бройката сама по себе си все още не означава нищо, начинът, по който е трупана е по-важен и именно той е табуто. Ако спреш да лицемериш и си спомниш разговорите с приятелки ще разбереш за какво говоря, секс за една нощ, нежелани зачевания, коментари за размери - това е само малка част от разговорите, които съм засичал между жени, които иначе са с претенции за дами. Още по-интересното е, че промискуитетът не подминава нито интелигентни, нито образовани, нито красиви, нито грозни, нито работни, нито безработни.
Последният ми жив пример е с една, която също първоначално заяви, че е била само с двама, а в процеса на разговора се оказа, че са минимум 6, от там нататък загубих интерес, особено след като стана ясно, че само за последната година е била с трима т. е. с толкова, с колкото аз съм бил за целия си съзнателен живот. За съжаление това не е единственият пример, който мога да дам с конкретни имена - сега ще кажеш, че само такива привличам или, че трябва да сменя средата. Ами ето я средата - 12 страници изпълнени с гордост.
Пак можеш да си изложиш теориите, можеш да ги подкрепиш с научни трудове, чел съм много за половото здраве, както на жената, така и на мъжа, да, всички имаме нужда от редовен полов живот, но това не означава непременно с много полови партньори.

757.   Жените са боклуци по принцип, на 100 да има една две свестни. Навремето, ако в първата брачна не е била девствена са я захвърляли, като куче - това е и правилното. А не амнайсе нереза да са я къртили и накрая като стане на 30 и вече всичко й е разбито да излъже некой балък да я вземе за последно и да я храни и пои, а в замяна горкия човечец да получава две раздърпани и предрусани безплодни бактерясали ями с течение. Жената след третия вече е боклук, но на днешно време се ядва. А след петия започва да се превръща в гнусен парцал. Кат цяло до 12-ти клас едно 50% са минали десетката. При по-грозните и задръстените по-бавно се нижат бройките, но и те са боклуци. Тея вторите щом влязат в университета се поотракват и наваксват и така вече до завършването и те навъртяват към 15 бройки. А онези пък първите вече са стигнали 30 бройки. После си дават още две-три годинки да си поживеят след завършването и строшават още няколко чепа е така за цвят. Кат станат на 27-28 години се замислят за семейства и бракове, ама след толкова навъртяни пишки всяка следваща им се вижда малка. Ако пък се покаже някоя сносна по размер, да им изпълва добре продънената яма се жалват, че човека нямал пари. Или че не им бил верен. И реват във фейсбук - "Къде са истинските мъже? Що няма свестни?" - Абе боклук, гранясал, що просто не си държа краката затворени докато не срещнеш някое добро момче и не го направи единствен в живота си, а сега вече като си раздрънкана барака търсиш свестни и истински. Стойностните мъже може да се навиват да чукат боклуци ей така за кефа, ама стойностен мъж няма да се обвърже с жена боклук. На парцали като 754 ще кажа: Ей попски ръкав такъв, явно за теб вече е късно да си стойностна жена, затова успех с отглеждането на копелето ти без баща и късмет с намирането на балък да ви издържа срещу тинясалия ти розов джоб. Момичета внимавайте, дръжте бройките ниско - 2-3 максимум. След това вече ще изгубите стойността си. Един път разпори ли ви голям след това вечно ще сте недоволни от следващите, все незадоволени, все оглеждащи се за някой нов, все нервни и мрачни. Жената не е като мъжа, износва се, става попски ръкав и лисича хралупа, става яма, която няма пълнене, а такива гнусотии никой не иска. Кат цяло положението е много зле с жените заради тая курвенска култура, която се налага. Само жена с под 5 бройки става за семейство. Над тази цифра вече е станала боклук и няма оправяне.

758.   Хаха, когато мъж е спал с много жени е пич, а когато жена е спала с много мъже е курва? Да, бе. Ще умра от смях с вашите абсурдни, смешни, двойни стандарти. В реалността не важат.

Спала съм с около 100 за период от 7 години. И много ми хареса с всеки един от тях. Ще продължавам все така. Не наранявам никого, така че няма драма. :) Правим си кефа с момченцата и това е. Който иска да ме плюе - хайде. Храчките ви не могат да ме достигнат, колкото и да се напъвате. Докато вие злобеете, аз се любувам на някой пич отблизо. Живи и здрави!

Момиче, 22

759.   Номер 757, oh shiittt, насра ги от всякъде! Гледай сега само как ще ти скочат и ще те псуват за дето каза истината, само гледай.

760.   Много сте ми смешни с вашите двойни стандарти. Когато мъж е бил с много жени е пич, а когато жена е била с много мъже е курва? Ще ви се, но едно са мечтите, друго е реалността.

Аз съм била с около 100 за период от 7 години. И много ми хареса с всеки един от тях. Ще продължавам все така. Не наранявам никого. Не лъжа никого. Не спя с обвързани. А когато аз съм била във връзка, не съм изневерявала, така че няма драма. :) Правим си кефа с момченцата и това е. Който иска да ме плюе - хайде. Храчките ви не могат да ме достигнат, колкото и да се напъвате. Живи и здрави!

Момиче, 22

761.   756, отговорът на въпроса, който чакам е: защо след като в момента секса не е табу и се прави доста преди брак, и не само в сериозни връзки, съдите САМО жените?
Никой не ми даде смислен и логичен отговор. Почва се да се повтарят думи, които са казали някакви мъже преди 100 години.
Затова и намесих църквата и морала. Тогава времената са били различни, разбиранията - различни, секса-табу.
И тогава са се опитвали да държат жените в подчинение.
А заради липсата на контцептиви и днк тестове, единствения начин да се знае кой е бащата, поне на първородното дете, е жената да е детствена.
Сега всичко това е променено, жената се отърсва от предрасъдъците на миналото, сексуалната революция е вече факт. Секс правят мъжете и жените, ама за някои само жените са виновни. Ще кажеш, че го правят не с мъже, а с извънземни! Логика!
А за лицемерие, моля те, не ми говири!
Мъжките разговори на тема секс и жени са далеч по-цинични и вулгарни.
И за бройки и начин по който са трупани, също не ми говори. Пак казвам, ако има жени, които правят секс за една вечер, има и такива мъже. Отделно, проститутките, обслужват мераците на мъжета, а не всички проституират доброволно.
И така погледната сметката, кой е лицемерът и къде е логиката?
Зная, че няма да ми отговориш, защото отговорите са неудобни.
Но набийте си го най-накрая в главите, като се живее под знака на свободната любов и секса не е табу, това се отнася за всички (и мъже, и жени), най-малкото, защото мъже не могат да правят секс без жени, поне хетеросексуалните.
А че ти имаш други разбирания, никой нищо не ти казва. Търси си каквото си искаш.

762.   Много сте ми смешни с вашите двойни стандарти. Когато мъж е бил с много жени е пич, а когато жена е била с много мъже е курва? Ще ви се, но едно са мечтите, друго е реалността.

Аз съм била с около 100 за период от 7 години. И много ми хареса с всеки един от тях. Ще продължавам все така. Не наранявам никого, не лъжа никого, не спя с обвързани, а когато аз съм била във връзка, не съм изневерявала, така че няма драма. :) Правим си кефа с момченцата и това е. Който както иска да ме нарича. Абсолютно никак не ми пука. Храчките ви не могат да ме достигнат, колкото и да се напъвате. Животът си е мой, правя с него каквото пожелая и никому не преча. Бъдете живи, здрави, обичани, обичащи и по-добри!

Момиче, 22

763.   Номер 761, хаха колко аргументи ти изложиха няколко човека, просто ти прочетох коментара и съжалих, че изобщо съм се занимавал :д. Нямам думи, въпросите и били неудобни. Ние на същите въпроси отговорихме сто пъти. А тази дето е писала след теб е по-т*па и от теб, а това си е сериозно постижение.

764.   2 / 20 год.

765.   762 егати боклука, но за вечерта си идеалната. В живота си не те искамз но ако искаш ще ти го подам няколко пъти. Верно ли се мислиш за специална

767.   761, 756 съм - я се повърни назад и ми посочи къде съм казал, че въпросът с ковренското поведение се отнася само до жените! Твоите постове ми звучат като "гузен негонен бяга" - точно и конкретно за теб не съм казал, че си от ония дето ходят с наполовина свалени гащи, но това, че се изправяш в тяхна защита започва да ме кара да си мисля, че защититаваш себе си. Ето за такова лицемерие говоря - всички, с които съм имал някакви допирни точки (не говоря само за сексуални контакти), всички до една, наживо са били "светата вода ненапита", а с времето се е оказвало, че дори бройките си не помнят, току пропускат някоя плеяда "момчета" защото тогава били малки и неосъзнати, току забравят за връзките или просто секса преди брака, току се оказва, че тоя и оня не го броим защото той не ги уважавал, обгрижвал, не им отделял внимание, бил тъп, бил нисък, бил плешив, бил космат и т.н. неща, които се виждат още на първа среща. Да продължавам ли да повтарям, че не са ми важни бройките, а начина, по който са се трупали и понеже ми говориш за логика, не е ли логично жена, която е била интимна с трима мъже за една година (изобщо няма да споменавам за онези, които са били с трима в една вечер) да е човек, който не знае какво иска т.е. да е нежелана от търсещите сериозна връзка, брак, деца - не е ли естествено такава жена да е желана само за секс от себеподобните мъже т.е. "търкулило се гърнето, че си намерило похлюпака". Пак питам, не е ли лицемерие, когато биологичният часовник затиктака да си намериш някой "смотаняк" за проверка на детеродните ти функции, а след това да продължиш да си задоволяваш физиологичните и емоционални потребности със себеподобни еВачи.
Да, сесът не е табу и ако седнеш да попрочетеш малко художествена, а не булевардна литература ще видиш, че сексът не е бил табу и преди, и преди е имало хора, които са правили любов, имало е и такива, които просто са се чукали, разликата отпреди 100 години и сега е, че женурята, също както и гейовете много искат да лъснат пред обществото, да бъдат признати, да им се възхищават - няма да се учудя ако скоро и педофилите излязат по площадите, развеят знамена и започнат да търсят права.
Надявам се да съм успял да отговоря на "неудобните" ти въпроси, дори ти казах с колко жени аз съм бил, но ти, дори и тук, не се престраши да кажеш, че след 20 си престанала да ги броиш или нещо подобно.
Мани я тая пикла на 22 дето е постнала 4 пъти една и съща глупост, че за 7 години била със 100 и щяла да продължава - със сигурнст в бройката слага и мокрите си сънища с Холивудските звезди като Ди Каприо, който вместо брада има 5 косъма под носа.

768.   През ум не ми минава да изневерявам на мъжа ми. Аз толкова много го обичам, че практически нямам очи за друг. Да, оценявам хубавата физика на някой, но дотам. Преди да го срещна съм била с много мъже, не съм ги броила, но със сигурност са над 40. От тях, ако днес тегля чертата, си заслужаваха само трима. Но откъде да знае човек?! Не смятам, че броят на партньорите е определящ за морала на една жена. Имаме дъщеря тийнейджърка. Наскоро узнахме, че вече прави секс. Аз бях в прединфарктно състояние, но съпругът ми каза: "Остави я, нека! Само изнеси лекцията за презервативите. Иначе, по-добре е да има опит, за да не се хвърли на врата на първия срещнат загубеняк и да си мисли, че няма по-добро от хилавото му пишле". Ами прав е!
Не разбирам защо броят на партньорите в тази тема се отъждествява с моралните качества на една жена. Тя лъгала ли е? Откраднала ли е нещо? Непочтена ли е била? Убила ли е някой? Измамила ли е друг? Просто си е доставяла удоволствие на себе си и на партьора си. Какъв е проблемът?

769.   "Не разбирам защо броят на партньорите в тази тема се отъждествява с моралните качества на една жена." - Права си, не разбираш или не искаш да разбереш. Да има опит, що за глупост. След като такива като вас имат деца, такива като теб, не се чудя много защо сме толкова скапано общество неспособно дори да разбере кой реално го "оправя" и му пречи да се развива. Хора с размито понятие за ценност и морал. По-зле и от животни.

770.   Хайде само да не ни четете морал защото вие мъжете също не сте много морални. На 24 съм, не бях правила секс до 20 годишна защото исках да бъде с точния човек с когото да се обичаме и да държи на мен. И най-накрая го открих, влюбих се в него.. имахме връзка 2 години и вярвах, че той е мъжа на живота ми и не исках да имам никой друг, давах всичко за него. И знаете ли какво стана? Изневери ми и то повече от веднъж... след като разбрах бях разбита но после приятелките ми помогнаха да го превъзмогна и забравя. След това реших да се отдам на удоволствието и секса, защо ми трябваше да се пазя за следващия щом това не се оценява и да потискам желанията си в мен. И започнах да правя редовно секс с различни мъже и без да се обвързвам. И знаете ли какво? Чувствам се страхотно. За последните 2 години спах с 14 мъже, на различна възраст, с различни по големина членове, някои от тях бяха и семейни и нямам намерение да спирам защото се чувствам уникално. А вие ми четете морал, дето точно вие сте най-неморланите същества.

771.   Аз съм на 27 години и съм спала с 15 мъже. Определено не бих се определила като момиче с леко държание, просто връзките все не ми потръгват по една или друга причина... и трябва да опитвам с нов човек.

772.   771, до сега не съм чул лека жена да се определя като лека. Може би не си лека, но факта, че 15 пъти не се получава нормална дълга връзка говори, че има лека вероятност проблемът да е в твоя телевизор. Не може пък от 15 един да не става. Ти всъщност си доказателство, че с многото бройки не ставате.

Та жените с много бройки или са леки, или като теб имат някакъв вътрешен проблем. И в двата случая не бих искал да се занимавам с такава.

774.   770, тоест някой се е отнесъл като боклук с тебе и решението е и ти да станиш като него... интересно.

776.   771, Причината е в теб да се разпадат връзките. Както някой каза, не може от 15 мъже,все един да не става. Просто или нямаш нужните качества за дълга връзка, или не правиш компромиси. Честата смяна на партньори не е хубава.

777.   768, а мъжът ти знае ли за тези над 40, с който стеси доставяли взаимно удоволствие? А може би знае само за онези трима, които са си заслужавали? И защо си била в прединфарктно състояние след като си разбрала, че дъщеря ти е тръгнала по твоя път?
Май нещо си противоречиш, хем не считаш за неморално своето поведение, хем се стряскаш от подвизите на дъщеря си, хем друг мъж не поглеждаш, а не можеш да се сдържиш да кажеш, че от 40 само 3-ма са си заслужавали? Сънуваш ли ги тия тримата, заедно и поотделно, когато си с обичания мъж или когато си сама в банята?
Не ти чета морал, просто ми е любопитно какво се върти в главата на една такава жена, която след 40 бройки е срещнала любовта - просто не вярвам, че след толкова много бройки, някой (бил той мъж или жена) е способен да обича истински. Можеш да ме опровергаеш, но как не знам.

778.   Момиче на 16 с 0

779.    778, не се притеснявай, че си закъсняла. Моята братовчедка се проеба на 20 години. Около година плю и руга по секса, колко бил гаден, отвратителен и т.н. Но после така се развихри, че за по малко от година навакса и дори задмина мен. Аз бях вече пробвала 31 мъже.
Не се радвай, че си още на нула. И не съжалявай. Веднъж почнеш ли, веднага ще схванеш и проумееш разликата между любовта и секса. Тогава ще наваксаш бързо загубеното. Ще се развихриш яко.

780.   До жените с много бройки - не е нормално поради леко поведение, сърбеж, любопитство, да си "вземеш" необходимото от живота, да намериш правилния и т.н какви ли не оправдания да натрупаш много бройки, тоест да имаш повърхностно и курвенско поведение а после да очакваш отношение от мъжете като към светица.
Всичко над 3 - 4 бройки е курвалък и проблем в самата жена да преценява на кой да се отдаде за да гради стойностна връзка. Един два пъти да сбъркаш е човешко, ама ако обичаш извади си необходимите поуки от тези грешки и на третия не му се отдавай докато не си на макс сигурна че си направила правилен избор.
Да не говорим че до голяма степен жената е част от имиджа на мъжът. На никой стойностен мъж няма да му е приятно да има 20 - 30 баджанака и нагоре и когато излезне на разходка с жена си от тук и там да му се подхилкват разни баджанаци.
Така че мили дами ако искате уважително отношение от мъжете си дръжте краката затворени и внимавайте много в чий креват ще скочите и дали си заслужава.
В противен случай се молете и надявайте да си намерите някой балък който е склонен да ви приеме такава каквато сте, с цяла рота бройки зад гърбът и да търпи всичко това а на всичко отгоре да ви дава цялото си уважение и внимание.

мъж

781.   до 779 - Извинявай ама за една година да и се изредят 31 че и отгоре мъжища си е направо болестно състояние. Големи кофи сте с братовчедка ти, кой не е пожелал той не си е изхвърлил семето върху вас и не си е направил кефа. Пази Боже такава жена да ти се падне. Монах ще стана ама такава да не припарва до мен.

783.   М46, чета ви коментарите, на мъжете, и ме е срам, че в днешно време има такива компенсирани и консервативни мъже в България. Темата е за жените - да споделят. Кои сте вие, че са ги съдите и да давате оценка коя каква била! Пълни нещастници!
Вие, след като си правите изводи за една жена по броя мъже, с които е била и за вас повече мъже значи по-голям боклук, значи изобщо не можете да прецените една жена. Бройката няма връзка с човешките качества, нито със степента на отдаденост, нито със способността за любов и лоялност, вярност и т. н.
И имам съмнение, че тук пишат един или двама смотаняци - псевдоморалисти под всяко женско мнение и дават оценка. Боклуците сте вие.

551-600 от 611