Споделена история от Секс и интимност

С колко мъже сте били ...?
Въпрос към момичетата : С колко мъже сте били и колко според вас са достатъчни за да наречете едно момиче лесно? (всички знаем, че сегашните 20годишни повечето са подминали 10тия от доста време :) )
И към момчетата: Има ли значение ако приятелката ви преди вас е била с голяма бройка мъже(макар и в момента да сте сигурни на 100% че е само ваша) и колко бихте приели вие? 6-7... 20-30? :)
Благодаря на всички които се включат :)

Коментари

601-611 от 611

784.   Номер 783, бройката е пряко свързана с човешките качества, елементарно е, но ти явно си още по-елементарен. На 46 да си такъв малоумник.. по-добре моралист отколкото псевдо човек.

785.   до 783 - Темата е за жените да си кажат бройката и за мъжете какво мислят по този въпрос.
Преди да се изказваш ЧЕТИ в темата какво се пита.
Ето цитирам ти втората част:

"И към момчетата: Има ли значение ако приятелката ви преди вас е била с голяма бройка мъже(макар и в момента да сте сигурни на 100% че е само ваша) и колко бихте приели вие? 6-7... 20-30? :)
Благодаря на всички които се включат :) "

Друг е въпроса ако те интересува само жените каква бройка ще споделят и да лъскаш бастуна.
Май си личи кой е нещастника.
Поне остави хората и мъже и жени свободно да изразяват собствената си позиция била тя одобрителна или критикарска.
Темата е зададена като дискусия и за жени и за мъже а не като АНКЕТА с въпроси и отговори. КАПИТО???
Аман от комплексари които да ти задават и казват какво може да кажеш, какво не може да кажеш и как да мислиш и разсъждаваш.
Тези времена отдавна отминаха чичак или дедо.

786.   Само двама мъже съм имала в живота ми. На 29 години съм

787.   Към 300, а може би и малко повече.

Ж, 22

791.   с около 10

Ж 28

792.   М 30 според мен нямазначечение с колко мъже е спала половинката все пак е било преди да се запознаем

793.   Жена на 66 години съм. Омъжих се на 16, не по утопични причини. Просто приятелят ми се оказа единомислещ с мен. Забременях и след доста обмисляне, решихме да се бракосъчетаем и двамата искахме детето. По- късно вече станаха четири. Секс започнах да правя на 12, до 17 та си годишнина бях го правила с около 70 човека. Със съпругът ми се познаваме от деца, той е 7 години по- голям от мен. Неразделен приятел на брат ми. Знаехме си всичко един за друг. Днес твърдя, че изборът ми беше точен и правилен. Завърших биология.
Познавам до най- малки подробности човешката анатомия и съм експериментаторка по рождение. Оказа се, че съпругът ми също е от моята черга. Няма да цитирам бройката с която съм имала удоволствието и щастието да правя секс. Но са повече от няколко хиляди за 54 те ми години активен сексуален живот. Съпругът ми е едно чудесно същество с което се чувствам сигурна и разбрана. Бих желала всеки български мъж да е както него. И двамата сме с български произход, както казва той: - „с българска нишка сме”
За голямо съжаление, когато чета коментарите се убеждавам за n-тен път колко тесногръди, примитивни и невежи са българските мъже. От седемстотин деветдесет и един коментари я има, я няма 2-3% които са смислени. Всичко останало е хулене, обиди изразяване на примитивизъм!
Дали една жена се е ебала с 1 мъж с двама или 5 хиляди не е важно. Важно е тази жена когато се ангажира със семейство, тя да бъде отдадена, лоялна и отговорна за него. Това се отнася и за мъжете. Българите на маса са най- големите ебачи, а жените им са най- скромните девственици... Да, ама не! Живота има своите правила, природата ни е създала с разум, което означава че разбираме какво вършим. Съзнанието е това което ни отличава от останалият животински свят. Свободолюбието, независимостта и полигамността са отличителни черти на човека. Един мъж може да се перчи колко путки е „наебал” и не го наричат боклук, а една жена ебана от двама мъже я третират като пачавра.
Трябва да пораснете господа мъже... Но за това са Ви нужни поне по 200 години, а животът Ви много по- къс! Вместо да ни плюете, се вземете в ръце и опитайте да бъдете по- мили, по- внимателни и когато сте с някоя от нас да я задоволявате добре.
Не бъркайте любовта със секса. Така няма никога да грешите и да се излагате.

794.   Мъж на 27 съм. До сега съм бил с 8 мъже (:

796.   до 793 - copy * paste Това съм го чела в други подобни теми едно към едно, измислица. FAKE !!!

800.   Хм, много ми е чудно като почнат жените с теорията, че бройките им нямат значение.

И като кажат на някой - ти си единствен и неповторим. Още 30 човека са ме чукали в гъза и са ми свършвали устата, но това няма никакво значение, защото ние се обичаме.

801.   С 0, жена на 23 съм. Така като чета коментарите, явно съм много изостанала. :D

601-611 от 611