Споделена история от Секс и интимност

Нося дамски чорапогащници
Мъж съм на 35 години с напълно нормална сексуална ориентация - не съм обратен ни най-малко. Женен съм от години и имам деца. Нямам никакъв интерес към преобличане в дрехи на другия пол или да се изживявам като такъв.

От ученик още обичах да наблюдавам женски крака в обути в дамски чорапогащник или дълги дамски чорапи - като срещна жена, несъзнателно първото нещо което поглеждам е краката.

От известно време почнах да обувам и да нося дамски чорапогащници - обикновено много тънки и прозрачни с лъскавина. Почнах да си бръсна краката по тази причина. Намирам усещането за изключително приятно - начина по който краката се хлъзгат един в друг или под панталона. Също така усещането е доста секусално заредено (не е нужно да споменавам че получавам силна ерекция). Харесва ми и как краката ми изглеждат - гладки, с равномерен цвят и лъскавина.

Носа чорапогащници в къщи и под панталоните когато излизам навън - ходя на работа или по задачи. Понякога дори спя с чорапогащник. Съпругата ми го намирше за странно в началото но свикна и почти не обръща внимание. Казва че е напълно ме разбирала и щом ми доставя удоволствие няма проблем с това.

Проблема е че идва лято и не мога все да ходя с дълги панталони непрекъснато в жегите. Лятото съм свикнал да нося къси панталони когато излизам (и не съм на работа), а не ми се иска да огрничавам желанието си до нося чорапогащник - свикнал съм.

Искам да ви попитам много ли ще е странно ако излизам из града така - с къси панталони, фин дамски чорапогащник и маратонки. Обикновено нося много тънки с бежов цвят (рядко по-тъмно кафяви, сиви или черни) които едвам се забелязват от десетина крачки, но ако имат ликра се подчертават заради лъскавината съм сигурен че хората ще го забележат в един момемент. Съпругата ми е на мнение че трябва да се въздържам, защото ще ми е трудно да се обяснявам защо го правя ако някой ме пита и на бърза ръка ще решат че или съм изперкал нещо или съм гей? Какво мислите - прекалено ли ще е шокиращо за останалите? (знам иначе че съседите ще са първите с одумките)

Коментари

351-367 от 367

485.   И аз много обичам да нося. Но трудно си правя чикия с тях нямат цепка. Ссемеен мъж на 38г

486.   Аз пък нося само дамски тънки чорапи на жартиери.

488.   Здравейте на всички още малко и ще трябва да събуваме чорапогащниците а?
Мине ли Април месец аз спирам да нося защото ми става мн топло. Тази вечер имах излизане с моята компания и аз реших да си сложа едва къса рокля с високи токчета, ама
изведнъж стана много ветровито и се върнах до нас и веднага си сложих един чорапогащник и ботуши и каквото и да си говорим макар и не много чорапогащника предпазва.
Мъж на 25 години

490.   Здравейте както споменах по горе, че прибирам чорапогащниците ама уви времето тия дни сутрин го дават хладно и пак ги извадих. Тази сутрин си сложих тънки прашки, черен тънък чорапогащник, тесни сини дънки и ходих по задачки.
Мъж на 25 години

491.   Здравейте отново пак съм аз 490.
Днес сутринта излизах за закуска и си обух тънки прашки, черен чорапогащник и един анцунг. Вземам си аз нещата и усетих, че анцука ми се изсули понеже не го бях завързал, но след това клекнах понеже си изтървах монетите и тогава пред всички ми се видя чорапогащника и бельото. Седейки си чух 2 момичета и 2 момчета как казаха на едни други
Този там носи прашки и чорапогащник и се смяха, но на мен ни ми пука. Едното момиче беше с клинче и си личеше и че тя беше с прашка, ама нали трябва да обсъди другите.
Аз ако знаех щях да си сложа сутиен, някоя къса рокля и високи токчета и тогава да им видя реакцията.

492.   Аз също нося чорапогащник от 2ри клас до сега вече съм на 29 не се крия само когато съм в Англия там хората не са като тук и харесват това много жени са ме виждали в чорапогащник с скъсани дънки и се усмихват докато тук гледат лошо

493.   До 492
Мн си прав
Аз съм кросдресър на 24 год и почти всеки ден съм излизам с дамски дрехи навън. Днес сутринта например си сложих розови тънки прашки, розов сутиен, черен тънък чорапогащник, къса по тялото черна рокля и високи 13 см токчета и излезнах. Доста хора ми се присмиваха подиграваха, но аз съм свикнал и не ми дреме. Пък и аз още от ученик нося чорапогашници и прашки използвах тези на кака ми след това започнах да си ги купувам сам и сега имам огромен гардероб кожени клинове, дънки, прашки, рокли, токчета и други.

494.   Аз съм на 23 и от малък имам фетиш към чорапогащници но най ми харесват 7/8 чорапи със жартиери и прашка разбирасе даже носи и дамски превръзки а вие ползватели дамски правръзки и ако ползвате на коя марка са

495.   Здравейте мъж съм на 19
Скоро идват студовете и е време за чорапогащници а?
Аз моите ги извадих и дори си купих 5-6 чифта нови също извадих и кожените клинове, блузките и роклите с дълъг ръкав и елечетата. Сега съм навън с червени прашки, сутиен, черен чорапогащник и една къса черна по тялото рокля и високи 13 см токчета малко е хладно, но чорапогащника си предпазва.

496.   До 459
Сигурно изглеждаш секси? :))

497.   УПС До 495 Сигурно изглеждаш секси? :))

498.   До 497
Ами да мн ясно слаб съм и дамските дрехи мн ми отиват. Още на 14 години започнах да нося прашки и чорапогащници след това и рокли.

499.   А аз обичам да свършвам по краката на жена с черни чорапи...
Когато ги покрия със сперма и полудявам от кеф... и после и го подавам да го доосмуче...

500.   Аз си ги нося вкъщи още отпреди месец. Жена ми дори ме гонка като обуя от обикновените и вика - пак си сложил от комунистическите, искам да носиш от "котешките", разбирай от тези с ликра. Да, ама мен си ме кефят обикновените, защото навремето започнах с тях и си имам слабост към тях и от време навреме имам нужда да нося и такива.
Както и да е, чакаме още малко да захладнее и започва любимият ни период - да спим с чорапогащници и да се гушкаме. Жена ми дори си има предпочитана марка за спане. Неповторимо е :) Онзи ден пробвахме, но още е топличко и се посварихме :D

501.   До 500
Ооо и аз имам слабост към тези обикновените чорапогащници още от малък. Кото цяло аз нося и други женски дрехи рокли, поли, прашки, клинове и други. Мн обичам да комбинирам черен или бежов чорапогащник с къса рокля и токчета. Преди 2 вечери реших да се разходя и си обух тънки червени прашки, червен сутиен, черен тънък чорапогащник, къса по тялото черна рокля с дълъг ръкав и черни високи 13 см токчета. Пък хубаво, че женати одобрява това на мен бившата ми приятелка също одобряваше да нося чорапогащници дори ми купуваше. Сегашната ми приятелка до преди 1 година не знаеше за фетиша ми, но един ден тя се прибра по рано от работа и ме завари с черен кожен клин, високи сребристи токчета и пухено елече. Тогава освен че се смя дори забеляза и прашките и 1 месец не ми говори, но накрая дойде и ме подкрепи само да не прекалявам. Сега като съм с нея двамата спим по прашки жартиери или по бодита.

502.   Никога не съм имал подобен проблем, не се е смяла никога, дори още от самото начало ми говори в женски род и няма абсолютно никакъв проблем с каквито и да е дрехи. За купуването - купува, но имам толкова много, че няма смисъл ^_^ Аз имам най-яката жена на света, не напразно съм женен за нея :)

504.   Здравейте и аз обожавам да нося дамско бельо от всякакъв вид слагам си дамски превръзки обожавам да изляза на улицата пременен да се кача на колата и да си обикалям магазини да си търся още секси дрешки имам голямо желание да се запозная с хора като мен не търся нищо и нищо не предлагам просто комуникация с този вид

351-367 от 367