Споделена история от Секс и интимност

Нося дамски чорапогащници
Мъж съм на 35 години с напълно нормална сексуална ориентация - не съм обратен ни най-малко. Женен съм от години и имам деца. Нямам никакъв интерес към преобличане в дрехи на другия пол или да се изживявам като такъв.

От ученик още обичах да наблюдавам женски крака в обути в дамски чорапогащник или дълги дамски чорапи - като срещна жена, несъзнателно първото нещо което поглеждам е краката.

От известно време почнах да обувам и да нося дамски чорапогащници - обикновено много тънки и прозрачни с лъскавина. Почнах да си бръсна краката по тази причина. Намирам усещането за изключително приятно - начина по който краката се хлъзгат един в друг или под панталона. Също така усещането е доста секусално заредено (не е нужно да споменавам че получавам силна ерекция). Харесва ми и как краката ми изглеждат - гладки, с равномерен цвят и лъскавина.

Носа чорапогащници в къщи и под панталоните когато излизам навън - ходя на работа или по задачи. Понякога дори спя с чорапогащник. Съпругата ми го намирше за странно в началото но свикна и почти не обръща внимание. Казва че е напълно ме разбирала и щом ми доставя удоволствие няма проблем с това.

Проблема е че идва лято и не мога все да ходя с дълги панталони непрекъснато в жегите. Лятото съм свикнал да нося къси панталони когато излизам (и не съм на работа), а не ми се иска да огрничавам желанието си до нося чорапогащник - свикнал съм.

Искам да ви попитам много ли ще е странно ако излизам из града така - с къси панталони, фин дамски чорапогащник и маратонки. Обикновено нося много тънки с бежов цвят (рядко по-тъмно кафяви, сиви или черни) които едвам се забелязват от десетина крачки, но ако имат ликра се подчертават заради лъскавината съм сигурен че хората ще го забележат в един момемент. Съпругата ми е на мнение че трябва да се въздържам, защото ще ми е трудно да се обяснявам защо го правя ако някой ме пита и на бърза ръка ще решат че или съм изперкал нещо или съм гей? Какво мислите - прекалено ли ще е шокиращо за останалите? (знам иначе че съседите ще са първите с одумките)

Коментари

201-250 от 367

252.   И аз да се включа в темата. Не смятам носенето на чорапи и чорапогащи за нещо ненормално, а за нещо приятно и удобно. От малък нося в комбина с дамски прашки или бикини и все още не съм станал гей.
ТМ

253.   Естествено, все едно жените да станат гей като носят прашки, защото са били мъжки, да станат гей, защото носят панталони, защото са мъжки, да станат гей, защото носят обувкис висок ток, понеже са били мъжки, и накрая, да станат гей, защото носят чорапогащници, които са били мъжка дреха. Само си го представете - обличаш нещо и започваш да харесваш мъже. Твърде тъпо, нали? Облеклото НЕ МОЖЕ да променя сексуалната ориентация. Облеклото е стереотип на обществото и нищо пове.е Това е един плат и нищо повече.

254.   Привет на всички фенове на поламидната материя.
Преди 3 месеца се отпуснах да нося чорапогащници.
Благодарен съм на тази дискусия защото ми помогна да се отпусна. Страхотно приятно е, дори спя с чорапогащник. Просто вече това е бельото ми.
Само че установих че има много голяма разлика в материйте на различните производители, та искам да питам някой пробвал ли е wolford и заслужава ли си парите.

255.   Да, аз съм пробвал, но са адски съкпи. Иначе не са лоши, но чак пък такива пари... Дори приятелката ми ме обяви за луд да дам 70 лева за чорапогащник, ама го прегрътна :D

256.   Като всеки нормален мъж, си бръсна краката /обезкосмявам се редовно целия/. Когато космите покарат, ако обуя чорапогащи под 40 дение /den/ ги късам. Не обичам пенсионерските дебелини, но тънки мога да нося максимум 2 дена след бръснене. На третия ги късам. А не мога да се бръсна всеки ден целия. Кофти ситуация и не виждам изход.

257.   Има изход, лазерна епилация. И аз седем-осем часа след избръсването започвах да бода, но в момента имам само гладка като коприна кожа.

258.   Абе карам си като орангутан с космите. В края на крайщата ме кефи материята на чорапогащниците, а не да си гледам краката красиви. А пък и с къси панталони и чорапогащник не смея да изляза навън, или поне не в България.
Веднъж пробвах бръсненето. Кеф е без косми ама е само няколко часа и в следващите дни е голяма драма. Лазерната епилация звучи добре, но ми се струва много дълга и скъпа процедура.

259.   Аз нося също финни чорапогащници, най-редовно Естествено се бръсна до кръста. Ужасно приятно усещане са финните с ликра - особено по време на секс. Жена ми винаги е с дълги чорапи и търкането и хлъзгането на материите е много възбуждащо. Предпочитам черни, но нося сиви и бежови. Понякога върху нормален полиамиден със ликра и ден 12 обувам отгоре още един с много малък ден (6) от 100% найлон за да разнообразя усещането.
Забелязал съм също че когато нося малко по-плътни и стегнати, краката ми не се уморяват толкова след дълго стоене прав или ако съм седнал не се подуват след 8 часов ден на бюро. Кръво-обращението се подобрява значително ако са доста ластични. Задължително нося чорапогащник ако пътувам дълго със самолет или шофирам. Също така, като карам ски, на дълги походи лятно време когато човек се поти много, не се прежулваш от бельото и не ти излизат мазоли на ходилата. Тогава ги нося със шорти и до сега не съм чул един коментар по този повод.
Иначе, по финните си ги нося всекидневно и често спя с тях.

Хич да не ви пука какво мислят другите - човек един път живее за да има време да робува на предразсъдъци и тесногърди мухльовци, които си вдигат сами самочувствието като обяват останалите за обратни.

260.   258, така е, дълго е. Аз онзи ден бях на 26 - та процедура, но си заслужава. Иначе уцелих промоция и само по сто кинта на процедура, иначе са страшни цифри. И задължително диоден лазер, защото той е завинаги. Да, става по-бавно с него, но е веднъж завинаги :)

261.   Днес чорапогащите ми пуснаха бримка. Хем бях с педикюр. Ужасно беше!

262.   И аз много обичам да нося заради усещането и възбудата жена ми ми се кефи много защото тя го отнася накрая

263.   Думите манипулират съзнанието,научете се да мислите самостоятелно?
Гладки мъжки крака в чарпогашник са не по малко превлекателни и секси от женските.
Ето и линк с моя снимка/очаквам коментари?

http://prikachi.com/images/460/7980460M.jpg

264.   Към 263. много добре изглеждаш!

266.   не знам как ги носите тия неща
на мен ми запарват мадурите
а и малко педераско е

268.   Би ли обяснил какво общо имат дрехите със сексуалните предпочитания? Значи обличаш чорапогащник - харесваш мъже. Събуваш го, вече не харесваш? Твърде елементарно разсъждение. Жените като са взели всичко от мъжкия гардероб педераски ли са? Каква е връзката изобщо???

269.   Дай да не си кривим душата - повечето пасивни гейове обличат дамски дрехи и най-вече бельо. Кой нормален мъж например би си сложил сутиен?

270.   Коя нормална жена би обула панталон? Усещаш лри несъстоятелността на въпроса ти? Че чорапогащници, фини чорапи, поли до коляното, обувки на висок ток, дори жартиерите са били все мъжки дрехи. Това е ПРОСТО дреха и нищо повече. Не можеш да си вадиш заключения за сексуалната ориентация на някого по облеклото, защото просто няма нищо общо. Иначе всички жени биха били гейки ;)

271.   269, струва ми се че не си наясно с думичката гей, и просто се заяждаш чудейки се какво да кажеш. Наистина някои хомосексуалисти се обличат като жени, но мисля, че носенето на каквато и да е дреха не може да ти смени сексуалната ориентация.

272.   Не съм сигурен как попаднах в тази тема, но се чувствам длъжен да коментирам. Като малък носих чорапогащници, ама от тея дебелите и полу-вълнени... Мега ужасното чувство!
Колкото до тези дамските... те са дамски, за Бога! Тоя отгоре, който се опитва сам да се излъже, дали успява? Не мисля. Дрехите не определят сексуалността, но доста сериозно загатват за нея. Като видиш лакирани нокти, женски дрехи, дамски парфюм, лесбо прическа или нещо от тоя тип, и това да го носи мъж, в 95% от случаите ще означава, че си е гей. А дали е лошо да си гей или не, всеки сам решава.
Обаче мъж да носи чорапогащници от ликра... Не е 100% мъж! Няма как да бъде. НЕ е до стереотип, просто някой неща водят до други. Дали вие, носещите, вече сте го осъзнали или тепърва ще го осъзнаете, е вече друг въпрос.

273.   Може да се разсъждава и обратно. Женското в мъжа(а то в малка или голяма доза го има във всеки) го кара да си облича женско бельо за да може да заприлича и физически на жена. Разбира се че това не може да го направи гей или бисексуал. Аз си падам по жени, но когато се преоблека изпитвам ограмното желание да имам пенис под ръка. Моята "приятелка" също се облича като жена но е девствена отзад и е само в мъжка роля.
Trannyana

274.   Всички тук, които носят дамски чорапогащници или не разбират какво казват останалите или не искат да разберат. И аз мисля, че сексуалната ви ориентация не е особено права. Не твърдя, че това е нещо лошо, разбира се. Просто е странно, че го отричате.
Това, което всички се опитват да кажат е, не че чорапогащника ви прави гейове или би. Разбира се, че не е така и че няма как една дреха да влияе на ориентацията. Чорапогащника е случая не е причина, той е признак. Не би трябвало да искате да слагате чорапогащници ако нямате гей-наклонности или поне би. Това е като да кажеш, че ако те изчука мъж отзад няма да станеш гей или би. Да, разбира се, че няма да станеш ако вече не си, но ако не си гей или би не би трябвало да искаш да те чука мъж отзад и реално не би трябвало да се случи. Т. е. изчукването е признак, а не причина.
И не ме разбирайте погрешно, не съм някакъв закостенял. Аз лично съм брутално перверзен и вашето носене на чорапогащници изглежда като детска игра пред моята перверзия. Много малко са нещата, които не съм правил, но аз за себе си съм наясно че имам би-наклонности (не винаги, но понякога).
М33

275.   Типичното мислене - като не разбираш нещо, (а кой обича да не разбира нещо), дай да го категоризираме към някаква крайност, която за нас е логическа и така спиме спокойно, че знаем всичко. Едно време така са хвърляли на кладата вещица-две или учен, само защото не можели да си обяснят нещо.
Аз съм на 45 години, установих че усещането да нося финен чорапогащник ми харесва на 11-12 годишна възраст - доста преди да съм наясно какво е сексуалност. За 30 и кусур години все съм имал възможност да си изградя идея за ориентацията ми и нейните нюанси... мога да те уверя че ако имаше нещо "гейско" до сега да съм го усетил... и няма какво да си кривя душата - нито ме е грижа ме е грижа кой какво мисли тук, а и сме анонимни, нито пък се опитвам да се самозаблуждавам - пак няма за какво... не намирам хомосексуалната ориентация за нещо от което някой трябва да се срамува. Прпсто нямям никакви хомосексуални нюанси и това е бруталната истина... съжалявам ако пробивам дупки в торията на горния, че носенето е признак... не е.. или поне не може да се прави крайни заключения по този начин. Човешката психология и сексуалност е малко по-сложна от това да се дефинира с две изречения. Между другото аз нямам и интерес към никакви други елементи от облеклото асоциаирано с другия пол... нито поли, нито високи токове и т. н. И не казвам че всички по-горе пишещи спадат в същата група но все си мисля че не може да съм единствения човек на планетата, който има подобен афинитет.
Как си обясняваш че ми е приятно да ги нося, дори когато и през главата ми не ми идва мисъл за секс, защото е било това време от месеца и на жена ми и се присквало по два пъти на ден в продължение на 3 дни и последното което ми е хрумвало е сексуално поведение. Все едно да кажеш че признак на "гейска" наклоненост е това че харесваш усещането на финни материй, а мъжете требва да се кефят на груба вълна а-ла войнишки шинел. Можеби гейовете са анатомично различни и нервните им окончания на кожата са изострено чувствителни за разлика от мъжагите дето са ОК и с бельо от шкурка? Пълни глупости дрънкате! Всичко са стереотипи набити в главите ви от тесногърдо общество.
И въобще защо се фиксирате на това, че предимно жени го носят и видите ли.. ако мъж носи чорапогащнил начи е гей щото иска да се изживява като жена за да му го начукат отзад. Пълно малоумие. Четете какво пишат хората - повечето носещи го правят заради УСЕЩНЕТО върху кожата а не щот върви с къса пола и обувки на токчета

276.   Над 95% от хората обичащи да носят женски дрехи са хетеросексуални. Толкова по разсъжденията на 272 и 274. ОТ малък обожавам фини чорапогащници, а по-късно и други женски неща, но до ден днешен, вече 37 години, ми се драйфа от мъже. Не искам дори да ги докосвам, камо ли да правя нещо друго с тях. Обожавам жените, още повече моята, която, за радост, няма мисленето на повечето негативни индивиди тук. Това е все едно да я обвиня, че е гей защото гласува, или пък защото носи панталон. Куку...

277.   276, това че са хетеро съвсем не означава, че не им хлопа сериозно някоя дъска... Какво удоволствие може да носи на някого носенето на каквито и да било дрехи?! Някой пък може много да го кефи да сере под масата, след като се нахрани. Ами да си сере на воля! Друг може да му харесва да кукурига от балкона по първи петли. Трети - да ходи на ръце.
Ми много хубаво! Чудесно! Браво!
Мен много ме кефи да слушам музика, да ходя по планините, да се събирам и да разговарям с хора, ама занимавал ли ви с това?

278.   Когато си с женски дрехи е много по-вероятно да станеш "приятелка" на някой мъж, отколкото ако си с мъжки. Проста логика.
Не съм хомофоб! Просто не харесвам прикритите и неосъзнатите хора.
276 е прав/а за дъските :))

279.   А това означава ли, че след като женският гардероб е над 90% заимстван от мъжкия, е много по-вероятно да станат някоя приятелка на приятелка? Или звучи нелепо, нали? Същото се отнася и за мъжете ;)

280.   Искам и аз да споделя.
Момче,външно и в реалния живот съвсем нормален.
За дамските чорапи.Обожавам ги,особено тези с ръб,които отдавна не са на мода.Имам бежови,черни,розови,лилави.
Обличам не само чорапи(те се носят със жартиери),но и сутиени,прозрачни феерични роклички и поли.Високи токчета,гримирам се.
Страшно възбуждащо е пишлето да докосва нежните краищата на чорапите.Да ме галят по краката обути с финни чорапки.
Когато ме чукат винаги съм с чорапи.Много е удобно за мъжа.
Харесвам когато се празнят върху чорапите ми.

283.   Към 263
въпреки ниското качество на снимката си абсолютно прав, че чорапогащите върху хубави крака пък макар и мъжки ги правят (краката) още по-привлекателни. Епилацията е задължителна ако искаме краката и тялото да са привлекателни. Близо вече три години тази тема не загубва популярност и даже е повод любопитнтите да опитат какво е усещатето като преобладава одобрението. За съжаление поради отявлена простотия и ориенталщина в лошия смисъл на думата много малко са смелчаците по улицата, които дръзват да покажат обути в чорарогащи крака в различен от незабележимия телесен цвят. На тези, които още се притесняват ще кажа, че не е страшно и даже може да получат одобрение от женския пол ако наистина изглеждат добре. Успех!

285.   Размечтах се, та реших да споделя.
От малак се кефя мого на красиви дамски крака с чорапогащник и високи токчета.
Преди известно време се отпуснах да нося и аз чорапогащник понеже страшно ме кефи материята.
После пробвах и други дамски дрехи, както и токчета, и много ми хареса.
Та ми се ще да кажа на тези, които считат че щом мъж облече дреха, която е приета за женска значи е педал,
че много грешат.
Ето ви един различен поглед на нещата.
Тъй като обожавам жените и ненавиждам мъжете,
може би бих приел да ме нарекат лесбийка но не и хомосексуалист.

286.   283, мъжете не носят дамски чорапогащници! Тук не става въпрос за ориенталщина и тем подобни. Ти можеш да си го обясняваш по всякакъв начин. Бъди авангарден, екстравагантен, модерен, демократичен, нео и каквото пожелаеш, но има неща, които никога няма да се пременят. Никой не може да ви забрани да носите чорапогащници, но не очаквай нормални хора да приемат този тип мъже. Опитвате да се скриете зад представата за широкоскроеност, но сами знаете, че няма как да стане.

289.   Днес е подходящ ден, един мъж с дамски дрехи да се покае и да потърси опрощение...

290.   286, може и да не съм се изразил правилно употребявайки "ориенталщина", но и не съм апелирал нито очаквал така наречените "нормални" хора задължително да приемат този тип мъже, както аз няма да приема мъже със сутиени например. И това е естествено, защото мъжете нямат гърди и нямат нужда от сутиени и носенето им от мъже е опит за имитация на другия пол, което всички знаем как се нарича. Обаче и мъжете и жените имат крака и могат да обуват на тях панталони, чорапи и вероятно чорапогащи. Дали са женски чорапогащите или мъжки е спорно, защото се произвеждат и продават мъжки, но като ги обуеш трябва да ходиш с опаковката в ръка и да я показваш, че да се знае, че си обул мъжки чорапогащи. И тук пак могат да се развият теориите, че мъжете можели да носят дебели и стягащи чорапогащи, но не и фини, които били само за жените. Кои точно са фини 20 ден и надолу ли и къде е границата никой не знае. Във всеки случай комбинацията от къси патналони, космати крака, къси мъжки полусвлечени чорапи и обувки е значително по неестетична от къси панталони, епилирани мъжки крака с или без чорапогащи и обувки. Все пак всеки има право на гледна точка и никой не се опитва да се скрие зад някакви представи пък били те за широкоскроеност.

291.   Страхотна логика!!!
Дойде ми на ум, че и мъжете и жените имат ануси...
Мъж със сутиен и чорапогащи не е лоша комбинация - мъжете също имат гърди, но ползват чашка А

292.   Виж сега, според мен няма ама никакъв проблем да излизаш с чорапогащник и къси панталонки, може и да е фигурален. Просто преди това си набиваш една метла в г... а и така акцента ще падне другаде. Повярвай никой няма да ги коментира. С жена ти си о. к., но какво ще обясниш на децата? Не афиширайте, , перверзиите, , си и не ги умаловажавайте с, , не съм гей, ,! А мъжки чорапогащник има ли?

293.   Да, има. Първите са били именно мъжки и това е мъжка дреха. Иронията ти е неуместна.

294.   286 съм отново. Аз се епилирам целия без ръцете(защото имам малко и изсветляват). Съгласен съм, че от косми няма нужда и не стоят естетически красиво. Особено ако имаш оформено тяло епилирането си е задължително, просто си вървят ръка за ръка. Но метросексуалността си има граници и носенето на чорапогащници е извън тая граница, поне според МЕН! Не си натрапвам мнението, но и смятам, че е доста точно и правилно. Интересно ми е имате ли фетиш към крака? Чисто любопитство. Аз си признавам, че имам колкото и да е откачено. За да се обръща такова внимание на краката би трябвало и вие да имате, дори и да не е чак в степен фетиш.

295.   Аз не.

296.   Обожавам красиви женски крака, а в комбинация с чорапогащник и високи токчета направо не виждам нищо друго освен краката.
Когато имам възможност обувам и аз чорапогащник защото е страхотно.
Това обаче е споделено единствено с жена ми и няма проблем., кефи ме материята.
Не бих си и помислил обаче да изляза на улицата или да се покажа по чорапогащник. Първо ще се чувствам адски неудобно от погледите на хората. Второ ще вземат да ми се лепят "мъже". И трето ми се струва че мога да си изкарам и някой бой, като набеден за обратен.
Освен това въпреки, че чорапогащника страшно ме кефи и възбужда като да го нося, ако се погледна ми се струва че изглеждам много смешно и нелепо.
Хайде, на 22 г. не е толкова страшно, но лошото е, че годинките се изтъркалват, а такива като Авторката не се променят и става все по-трудно да се отпуснат с мъж. За тях сексът е „отдаване“. Дори да намерят някой будала да им се върже, с течение на времето отдаването става товар и почваш да искаш повече - искаш да правиш любов с равностойна жена, искаш от жената да прояви инициативата, искаш фелацио, искаш тя да си поиска, искаш нещо нестандартно....а след първият път вече не си девствена и губиш и последното си „интересно“ качество.
Лошо е, че като си се „пазила“ толкова много имаш и нереалистични очаквания към мъжа и секса, а той - и секса, и мъжът особено в началото не са кой-знае какво.
Женската сексуалност иска време, за да се развие
Едно момченце има време да те чака, няма и опит да прецени какво дърво си в леглото и има търпение и вяра, че ще се промениш.
След определена възраст обаче вече момченцата не са за теб и ще ТРЯБВА да се занимаваш с опитни, ИСТИНСКИ МЪЖЕ. Да не мислиш, че те имат времето, желанието да те чакат да се събудиш, да те ухажват с месеци заради една ципа и после като си легнете все пак да те чакат ти да откриеш как се прави свирка например?
Зрелият мъж има задължения, живот, трудности, различни от това да се занимава с някаква женка. Той иска ОТ САМОТО НАЧАЛО да даваш поне толкова във връзката си. Той иска ПРЕЖИВЯВАНЕ В ЛЕГЛОТО, иска ХУБАВ СЕКС (за мъжа това е много важно), той ИСКА.
Ти чакаш да даде, но тези, които дават и само дават в началото обикновено са най-големите баламурници. Принцовете се превръщат бързо в жаби.
Истински интересните мъже не дават в началото, а след това.
Ей такива неща, такива изводи си прави една жена с малко опит. Лошото е не, че ще ти липсва сексуален опит, а най-вече ти липсва опит с мъжете.
Така много лесно може да те излъже някой тъпак за цял живот - да ти начука децата и после накъде.
Тайно жени като Авторката просто се страхуват от живота, от предизвикателствата и отговорностите в него, но то си ги чака. Не можеш да избягаш от живота на възрастен човек.

ИЗВОД

Да си девствен не значи да си дете. Хората очакват от теб поведение на дама, на жена. Мъжете очакват от теб поведение на порастнала жена, не на момиче след определена възраст и точно най-качествените (и с избор) няма нито да те чакат 1 година да си легнеш с тях, нито да те чакат 1 година да се сетиш как се прави секс, нито да те чакат да се събудиш като някоя спяща красавица...качествните мъже просто продължават напред като видят, че имаш някакъв проблем. Днес живеем в много динамичен свят.
Боклуците, тези които нямат избор и сами имат някакъв проблем ще се занимават с теб до край. Такива мъже ще те чакат до безкрай, ще пърхат покрай теб като пеперудки и ще те ухажват като Принцове, но най-късно като заживееш с тях и са те забременили ще видиш истинското им лице - мамини синчета, безделници, некадърници, дори по-лошо - алкохолици, насилници.

Само опитът с хората и мъжете може да ти помогне да се предпазиш от такива грешки, но ти се лишаваш от такъв опит.
Ок, ще чакаш до 30, но какво ти гарантира, че този мъж ще е мистър Райт?
Ще си дариш прочутата девственост и ще си въобразиш, че ще ТРЯБВА да си с този мъж какъвто и да е.
Всички сме правили подобни грешки....на 16-20 г. да кажем, страдали сме и сме го минали, но това не е унищожило живота, защото сме били достатачно млади да почнем отначало.
Една жена на 25-30 г. обаче е нещо друго. Там вече става дума може би за семейство, за съжитество, а и който се е пазил 30 г. девствен си е повярвал, че без девственост не е пълноценна жена. Такава жена как да мине на номер 2 или 3, ако първият е бил некачествен или грешен избор? Такава жена става лесна жертва за мъжете..., зависима от първия си мъж и дори да се събуди ще е прекалено късно.

298.   Жена съм! Попиках се от смях! Все пак искам да видя на живо мъж с чорапогащник и маратонки. Бих се смяла от сърце. Към автора - бъди сигурен, че усмивките, нормалността на погледите са били само пред теб! Зад гърба ти картинката е друга. Тук виждам едни "мъже", които постоянно търсят оправдание за ненормалните си действия, опитват се да докажат, че е нормално да носят женски дрехи. Ами, не е! И аз харесвам много роклите с кринолин, но не ги нося, нямам и не бих си купила. Защото! В обществото има норми и не е проблем, че не ги спазвате, а е проблем, че не признавате пред себе си защо го правите. Хайде, моля ви се не ми обяснявайте, колко приятни били чорапогащниците! Да се включат и други жени. Не са приятни нито чорапогащниците, нито чорапите. Нося ги по задължение, защото дадена рокля ги изисква. Зимата, когато нося дънки и панталони, никога не обувам чорапогащник, поради горната причина. Така че проблема е друг - в мозъка, съзнанието. Именно този фетиш заблуждава мозъка и ги възприемате, като приятни. Защо иначе през горещото лято, когато ми идва и кожата да си сваля, ще нося чорапогащник? Търсете си проблема другаде и бъдете честни пред себе си. Ония пък с бодито и чорапогащника ако ми се появи в спалнята ще го нокаутирам завинаги. Иначе пък мога да си крада идеи от вас ако пропускам нещо важно, което е излязло на пазара. Падам си кокетка и тук научих повече неща от женския форум.

299.   Драга "жена", тесногръдието ти е потресаващо. От анатомична гледна точка няма абсолютно никаква пречка да носим каквото и да било. Така, както жените са взели всичко от мъжкия гардероб, така няма природна пречка мъжете да правят същото. И на времето така и е било. Всичко друго са изкуствено създадени стереотипи. Но някои хора нямат достатъчно мозъчно вещество, за да си дадат сметка за подобни елементарни неща. И моята приятелка винаги, ама винаги през зимата носи чорапогащник под дънките, така че не се изкарвай еталон, защото не си.

300.   "Нямам никакъв интерес към преобличане в дрехи на другия пол или да се изживявам като такъв.
От известно време почнах да обувам и да нося дамски чорапогащници - обикновено много тънки и прозрачни с лъскавина. "

иди на психиатър със съмнение за "раздвоение на личността"

301.   "За #5 - и аз съм чувал че на "запад" не обръщат внимание и го приемат за съвсем нормално"

пич,
никой не го приема за нормално, просто на никой не му пука за разни асоциални...

302.   Стига с това пищене, че ви откраднали дрехите, бе! Я се стегнете! Жалко, че ви махнаха казармата, ще ви дам едни копринени чорапогащници. Хайде обувайте ги, слагайте по една пола и давайте, какво ревете. Аз за 7 години в щатите такова нещо не съм видяла освен травестите. Аман от мекушавци! Пфуууу, не идете да изкарвате допълнителни пари за добър живот на децата си ами ще ми обсъждат чорапогащници, бодита и прашки.

303.   299, "Опитвате да се скриете зад представата за широкоскроеност, но сами знаете, че няма как да стане. " Понеже знаех, че натам ще отидат нещата. То друг "аргумент" не остава. От анатомична гледна точка не пречи и мъжете да се задоволяват анално с дилдо. Ама колко ще са мъже след това е друг въпрос...

306.   Приемането на така наречените "асоциални" или необщоприети неща, които не вредят на другите или не са противозаконни е пряко свързано с интелекта на един човек.
За съжаление в България все по рядко се срещат интелигентни и мислещи хора.

308.   Точно така, 306. За съжаление нямат и две гънки в мозъците си.

302, бил съм в казарма, носил съм и миризливия въшкарник, сглобявам и разглобявам AK 47 точно двойно по-бързо от норматива, бил съм шофьоп, сапьор и зенитчик и какво? Какви казарми, какви пет лева и какво общо има това? Само показваш колко не си в час. Ти като носиш панталон нещо дефектна ли си? Чувстваш ли се различен човек? И само да те светна, че и полата, която носиш е била мъжка дреха, та не ни я навирай пред очите като нещо непременно лошо.

309.   Не можеш да определяш интелекта на един човек с това, че не приемат откачените ви безумия! Има си норми и правила в обществото и ДА трябва да се спазват! В противен случай ти е ясно, какво ще стане. Утре друг издухан ще изпищи, че го кефи да прави секс на публично място, друг ще му хрумне друго. Не искаш детето ти да вижда тези неща и да ги приема за нормални, нали! Аморално е, пречи, оронва и не възпитава! ТОЧКА!

310.   Май не си даваш сметка, че тъкмо така са възприемани жените, които са носили панталон. То не трябва много мозък...

312.   #306,
Бъркаш приемането с игнорирането...

314.   Хайде и аз да се включа в темата.
не мисля, че хората тук, които имат предпочитания към дадени дрехи са хомосексуални, по скоро са си хетеро, но подозирам, че голяма част от тях обичат да бъдат подвластни на жената до себе си.
Така , че хората с фетиши тук нека не обръщат внимание на другите, които не са запознати с някои сексуални наклонности, които съществуват. Толкова по зле за тях, заради ограниченото им съзнание.
Само да вметна, че съм жена и нямам влечение към такъв тип мъже, по-скоро имам фетиш към доминиращите мъже, но пък това не ми пречи да разбирам хората и от другата страна.

201-250 от 367