Само за участници в извънбрачни връзки
Здравейте! Омъжена съм и имам женен любовник. Нека всички в моето положение да споделят колко често се срещат с любовниците си. В смисъл-един път седмично или месечно и достатъчно сексуално или емоционално удовлетворени се чувстват. Струва ли ви се, понякога че сте на повикване или не ви пука. Наистина ме вълнува, не правя статистики разни. Благодаря, предварително!

Коментари

401-450 от 457

464.   До 463

Абсолютно правилно!
Разни хора, разни съдби! Всеки сам си знае... и сам намира разрешение на дерзанията си!

Преполових 40те, но не знам какво е споделена любов.
Имам дете от асексуален мъж с когото няма нито тръпка, нито обич... и знам, че ако ме сполети любов и тръпка към друг, няма как да е тайно!
Бащата на детето ми ще е осведомен, а аз ще си тръгна...
Горещо бих искала да срещна и аз любовта и да си я изживея без да лъжа и да се крия! Затова ми се ще да е със свободен мъж, но да видим...
Може пък да спадам към онези нещастници, които така и не срещат любовта в живота си! Аз така и от отчаяние се омъжих и хич не беше най-щастливия ден в живота ми... Така и с разума си избрах 1я в живота си мъж-да е с 10г по-голям, т. е. опитен за да не ме боли...
Та... да идва вече пустата любов, та да разбера и аз какво е щастие!

Късмет на всички!

465.   . В седмицата може и пет пъти, но в месеца и един път е могло. В началото на всяка извънбрачна е готино, но с времето и при тях настъпва една рутина и накрая без думи дори всеки се е връщал при семейството безшумно и кротко. Вече съм разведен и сам, а когато някоя семейна жена пожелае нещо по интимно, бягам с двеста. Сърцето ме боли, когато се връщам назад в спомените си и виждам какво съм причинявал на третата страна. Душевната болка е по страшна от физическата. Та така мили настоящи и бъдещи изневеряващи.

466.   Страхотен коментар, 465, разтърси ме и ме разплака... дано всеки като теб изневеряващ някога осъзнае какво причинява на "третата" страна...

468.   Здравейте, опитах да чета част от коментарите и съм доста объркана и ще кажа защо. Пишат някои за срещи 2-3 пъти седмично, но къде се срещате и нима плащате за хотели толкова често, ако е така е чудесно щом може да си го позволите но ако не може толкова често ще ви кажа че терзанията и дразненето са големи и си давам сметка дали лично аз да не прекратя връзката си с другият мъж.

469.   Аз имам такава връзка от почти 5 години. Колеги сме, работим заедно. Ужасно много го обичам. Пропуснах да кажа, че аз съм омъжена, а той не. Виждаме се почти всеки ден. Секс правим 2 пъти седмично. Една такава връзка е адски изтощителна. Поне за мен. Понякога ми се налага да го деля с други жени. А толкова много ме боли от това. Знам, че трябва да му дам свободата, защото аз никога няма да бъда жената до него. Не мога да се примиря обаче. Щом си го представя в ръцете на друга и се побърквам. Май обърках любовта със секса...

470.   Напалм трябва за всички вас, защото морал никога няма да имате.

472.   Честите срещи, явно са в колата. Специалните срещи са в хотел И така, всичко си върви.

473.   Вие сте луди! Как може да ви доставя удоволствие да лъжете мъжете си или жените си, които са ви дали най-ценното-ВРЕМЕТО СИ! Не мога да ви разбера, а и надали ще мога някога, просто ако ми се случи да искам чужд човек, ще оставя сегашния. За това сега всяко второ семейство е разведено, защото нямат никакви ценности и забравят, че някога са били влюбени в този човек. Искам да вярвам, че има и свестни хора, но от това, което прочетох просто се изумявам как разсъждавате... Жалко, вие предавате само себе си заради един секс, но когато човека до вас разбере и се скъсвате да ревете. Съжалявам, че ще ви го кажа, но вие сте гнили хора без морал, възпитание и най-важното няма любов във вас. Един човек никога няма да ви писне, АКО вие не пожелаете. Жалко за свестните мъже, жени и деца.. Какво се налага да изпитват, защото някои хора не си намират място...

474.   473, учудвам се, че още не са те разпънали на кръст за "скверните"ти думи.... че как си позволяваш да пишеш така-те хората имат чувства, летят им пеперуди в стомасите. Ето ти я 469-не ходи на работа да си изкарва хляба, а да се чука с колега. И си позволява и да го ревнува даже. Изтощително и е на клетата, не иска да го дели с други жени. Ако това не е двоен стандарт, здраве му кажи. Я да попита мъжът си дали иска с години да я дели с друг. Търпелив човек съм, рядко си позволявам да избухна, но подобна наглост и безсрамие ми идват в повече. И с друго ще се съглася с теб, 473 и то май е най-важното-жалко, много жалко за свестните хора....

475.   Разбирам всичко, което се случва, разбирам и защо се случва. Обичам го, той ме обича, ние се обичаме. Никога няма да бъдем заедно именно заради тези скрупули и псевдоморални разбирания, а хората сме родени да бъдем щастливи. Не е вярно, че никой, някога не може да ти омръзне - човек израства духовно и се оттървава от ненужното (обкръжение, проблеми, стрес), но когато това е в дома ти, а там имаш прекрасни деца седиш, търпиш и си мислиш, че живота някога ще ти се отблагодари. От цялата тази гимнастика създаваш същия безобразен модел в твоите деца, като ги учиш да са нещастни и обвързани в реалноста, да се самонаказват в името на ценноста семейство, да търпят болка, обида и не дай боже насилие, само защото някой е измислил структурната единица семейство. Хора, отворете си очите и бъдете щастливи, научете поколенията си на щастие, независимост и обич. Всичко друго е една матрица на битовизми и низши чувства.
Поздрави М 43

477.   Най добре се отдръпни и от двамата. Времето ще покаже дали той държи на теб и каква ще е развръзката. Няма смисъл да влагаш емоции, ако той не си заслужава. Вдигни малко гарда!

478.   Само не разбирам какво търсят в този разговор хора, които само плюят по тези, които изневеряват. Идете си в някой ваш, ужасно морален разговор - само за неизневеряващи - и ни плюйте там колкото си щете!
Не се чувствам виновна затова, че тялото ми иска качествен секс - нужен ми е както водата, храната и въздуха.
Обичам мъжа си и живота си бих дала за него, всяка вечер съм у нас и си го гледам като писано яйце и го ревнувам и т.н. Но той никога не ми е давал в секса това, което на мен ми е нужно. Просто не е такъв сексуален типаж като мене.
Другия мъж ми пасва като ръкавица, виждам го рядко, нямам никакви илюзии, че само се забавляваме. Няколко пъти в годината, нищо повече. В останалото време съм изцяло моногамна. Е, с времето се появиха някакви чувства, но никой не е тръгнал да се развежда и никога няма да го изречем дори. Хубаво ни е, вълшебно ни е..... Кого точно сме наранили с нашето тайно щастие, да ми обясните?!

479.   478 Според теб това,което пишеш нормално ли е?

480.   До 478. Напълно съм съгласна с тебе и те подкрепям. Аз бях в същото положение, обожавах съпруга си и всичко давах за него. Ценях това, което прави, но в секса го нямаше никакъв. В един момент просто загуби интерес. Когато разбра трудно го преживя и се разведохме. Обясних му много обстойно причините за моята изневяра и нуждата ми от секс и че другия човек е само са забавление. Един път месечно съм се виждала с него. Бях готова да прекратя връзката си с цената на здравето ми и емоционалната ми кондиция. Каквото обаче и да обяснявах на съпруга ми не ме разбра и приключихме. От развода никой не спечели аз знам, че по добър съпруг от него няма да срещна, а и той се убеди, че по - добра от мен няма да намери. Не права илюзии въобще, че с любовника си може да бъда семейна.
Явно е грях да търсиш пълно щастие..
На теб ти пожелавам и с двамата да си щастлива и да не те хващат.
Успех!

482.   480, винаги съм се чудел на такива жени - за какво ти е да си семейна, за какво ти е да даваш всичко на някого, за какво ти е да му се обясняваш? Сега си свободна и можеш да зачестиш срещите с любовника, нито ще миеш чиниите му, нито ще переш чорапите му, нито ще се стараеш в кулинарията. Сега е момента да се погрижиш повече за здравето си и емоционалната си кондиция, а защо не да си намериш и резервен любовник.
Бившия съпруг не го мисли, какво те вълнува дали си е намерил или ще си намери по-добра от теб, та той сам е поискал развод - да си носи кръста, а ти си гледай своя живот и здраве!
Изобщо за мен е неразбираемо какво означава дбър съпруг/а, но не ме желае в леглото, та това е като да сготвиш манджа без сол и подправки, да забъркаш там някаква безвкусна кашичка и да си я ядеш пред телевизора.
Ако искаш напиши ми какви са критериите ти за добър съпруг, може пък да ми помогнеш, а и не само на мен, да станем по-добри съпрузи, а не само да чукаме чуждите булки.

484.   Имам връзка с женен мъж. Била съм и мамена съпруга. От всичко изчетено мога само да кажа, че никой от вас не разбира любовта и живота правилно. Когато егото е в повече, искреност няма. Когато няма искреност има взискателност и очаквания. Когато има очаквания има болка и разочарование. Любовта не е просто секстил. Тя не може да бъде контролирана. Просто се случва, независимо от разума. Никога не съм планирала да подмамя мъж, за който семейството е всичко. Той никога не е смятал че е способен да изневери. Но животът ни срещна. Няма драми. Няма истерии. Няма обещания и клетви. Няма и ревност. Просто една връзка между зрели хора, които не се противопоставят на съдбата. Всички силни думи за самоубийства, разбити психики и борби са глупости. Слаби характери, които не могат да контролират нагона си, търсят извинение и хранят единствено егото си. Хора, които не знаят какво искат и това ги прави нещастни. Когато проумееш, че човекът до теб принадлежи само на себе си, има собствена воля и е до теб защото те оценява нещата влизат в нормален ред. Когато осъзнаеш, че всяка връзка следва своя ход и рано или късно приключва, тогава си свободен.

485.   484 прекрасно написано. Дано повече хора да прочетат коментара ти.
Да спрат да се самозалъгват, че все някой друг е виновен, да спрат да се оправдават, да се научат да ценят и уважават и себе си и този когото са избрали. И не само връзките следват своя ход, а и живота а толкова време губим да се самозалъгваме и пропускаме да сме истински

486.   Лесно е да пишеш, критикуваш, да даваш съвети и т. н. Всеки има своя гледна точка, в зависимост от позицията в която е. (любовник, мамен, неверник, моралист и.... ) Винаги има хора за всичко. Интересно е да четеш злобни коментари от дразнители, които не са прочели темата на форума. Не знам какви да ги нарека. Вероятно търсят любопитно четиво.
Дали някой от вас би могъл да предпише правила :
1. Как да бъдеш ИСТИНСКИ?
2. Как да бъдеш себе си?
3. Как да не се самозалъгваме?
Когато не си бил от всики страни е по-разумно да спестиш упреците и моралистиката, защото не си полезен точно в този форум.

487.   Здравейте, казвам се Калина, на 35 години съм. От почти 15 години съм със съпруга ми, но нещата отдавна куцат. Запознах се с мъж, който страшно много ме привлича, необвързан е и иска сексуална връзка. Чувствам се зле, защото и аз го желая. До скоро дори не съм си и помисляла за изневяра. Моля за съвет, чувствам се объркана...

488.   Калина, защо не си направиш собствена тема? Тук е мястото, на което вече навирилите си оная работа си ги мерят, ти с твоя прощъпулник най-многото да отнесеш критиките на разбирачите.
Ама за протокола можеш да споменеш този необвързания на каква възраст е и защо те иска само за секс.

489.   До 484. Напълно съм съгласна с тебе, но пропускаш един много важен момент, когато на другия партньора разбере за извънбрачната връзка.
Разведена жена съм и се влюбих в женен мъж, непревидено, както казваш любовта ни върхлетя. За него семейството бе всичко и аз за нищо на света не съм искала да си го разваля. Той не е изневерявал също преди на жена си. Живеехме без очаквания, без обещания и клетви, без ревност към съпругата му от моя страна, наслаждавахме се на миговете радост и щастие. Всичко беше добре, докато съпругата му не разбра. Последва развод. Това го съсипа. Децата му останаха при майката. Между нас нещата вече не бяха същите. Пред себе си имах един тъжен и съсипан от живота мъж, който тъгуваше по изгубеното си семейство. В очите му виждах и упрек към мен. Всичко това ме убиваше. Имах чувството за съпричастност към неговото нещастие. И знаеш ли: тогава си зададох въпроса не трябваше ли да спрем още в началото? Възможно ли беше да контролираме тази любов, както ти казваш настъпила независимо от разума? И отговорът ми е - да възможно беше! Всъщност няма неконтролируеми неща, просто с нашите слабости и грешки се опитваме да оправдаем себе си.

490.   Към 489-госпожо, осъзнали сте истината, което ви прави чест. Не можете да си представите колко много извънбрачни забежки завършват по начина, който описвате. Мъжете съжаляват милиони пъти за изгубените си семейства и намразват любовницата си. Ако въобще са я обичали. Простете, не вярвам, че той е имал чувства към вас. Била сте му просто отдушник от семейната скука, ново тяло, чуждо при това. Ако ви обичаше, щеше да се радва, че безпроблемно се е стигнало до развод. И аз съм участник в подобна история, само че в позицията на мамената съпруга. Когато научих и пожелах да да се разведа беше ужас, не мога да опиша ситуацията-сълзи, сополи, молби, падане на колене-чудо. Нея я намрази толкова много-аз всъщност съм сигурна, че не я е и обичал де, по всичко личеше, че ми се наложи няколко пъти да я оттървам от бой-да не ставаме за резил пред хората. Може и да не ти се вярва, ама точно така беше. Сега като го срещне, бяга с двеста надалече-да се чудиш да се смееш ли, или да плачеш. Та недей се учудва на държанието на любовника си-те хем искат да чукат чуждо, хем си държат на семейства-свещени и неприкосновени са за тях, а и не искат да си плащат последиците. Извадила си си поуката, от вашата връзка нищо няма да излезе повече, той ще направи и невъзможното да се бори да си върне семейството.

491.   И аз да сподел, нищожни опит който имам. На 31г.съм омъжена с три деца от скоро имам любовник, женен с две деца и той е на моята възраст. Отдавна поддържаме връзка в социалните мрежи и от това лято започнахме да спим заедно. Много време ми трябваше да се реша на това, е съм го направила ей така от днес за утре. Все пак не съм на 15г.да не знам какво искам и какво правя. Преди време се кълнях че не мога да изневеря, но уви, живота обича да се шегува. Човек не знае в кой ъгъл на картинката ще бъде поставен. Със супруга ми имаме много проблеми като цяло, но не казвам че той е виновен, не искам да се оправдавам и да будя съжаление. Просто в един момент се измориш от всичко, потърсих глътка въздух. Аз това намирам в времето прекарано е изневяра просто едно "презареждане". Мнения много, критики също. Лично аз не съм го направила за отмъщение или да доказвам нещо на някой, направих го ей така за себе си. И мога да кажа че не съжалявам. Така че тези дето се правите на света вода не напитка, не предизвикват съдбата, тук виж някой ден и на вас ви се пр искало да изневерите. Мисля че това е най разумния вариант и двамата обвързани с семейства. Така и двамата са дискретни никой не се сърди и не губи по-вече от другия. За чувства не говорим поне така сме се разбрали за сега. Намираме един в друг това, което отдавна няма в домовете ни, страст, отношение, внимание и разбиране ако щете. И ще продължаваме са си пишем и виждаме при всяка възможност. Без общи планове, без изисквания и без разочарования. Нищо не искаме един от друг само мола добре прекарано време. Това е!

492.   Искам да попитам номер 10,
Макар, че са минали доста години.... Ти, госпожо, какво „пожъна” накрая?
Просто ми е интересно.

493.   491,
Всичко което казваш е невярно и глупаво. Никой не ти казва какво да правиш, но не се прави така.
Напускаш съпруга си и ходи където искаш, да си прекарваш „хубаво”.
Просто не е коректно, да си лъжкиня, да се криете като някакви пакосливи и подмолни мишоци.
Остави мъжа си, обясни на децата, че мама и се живее и иска да и е хубаво и - прав ти път.

495.   Авторке,
Минаха 8 години. Още ли си омъжена?
Нищо не казваш, съвети не търсиш.
Колко пъти се срещаш с любовника, колко пъти ти е най - Ок...

Нещо се умълча... :)))

496.   Аз съм с вечно пиян съпруг. От 7 дни в седмицата 6 е пиян. Като се замисля за 20 години съвместен живот не си спомням хубави мигове с него. Имаме две деца. Аз второ не исках. Той обаче ме убеждаваше, че нещата ще се променят и аз накрая се навих. Нищо не се промени. Животът продължава както преди.
Аз винаги съм печелела три пъти повече от него. В къщи като мъж нищо не е свършил. Живеем в негов апартамент, придобит преди брака, в който съм вложила десетки хиляди левове за ремонти. Комфортно ми е там, макар че съм вечно сама.
От 15 години имам извънбрачни връзки, които са продължавали по няколко години.
В момента съм в най-хубавата такава. Започна преди 5 месеца. На всичките си любовници съм давала да разберат, че ако искат съвместен живот с мен бих се развела и продължила с тях. За съжаление българският манталитет рядко позволява развод - все си имат причина. Срам от децата, как да оставят жените си на улицата и т.н. Затова и не съм се развела.
Преди да се омъжа винаги съм си представяла брака като семейни вечери, децата при баба за уикенда, свещи, много секс, ресторатни, приятни почивни дни. За съжаление не си спомянм някога мъжа ми да е вечерял с нас.
Не търся оправдание за изневерите си. Правя ги абсолютно съзнателно и те ме правят щастлива. Щастие, което не намерих в брака си.

497.   493 незнам дали си наясно, като наричаш мен и любовника ми "подмолни мишоци" обиждаш поне половината от хората, който са писали тук. Все пак темата е само за участници в извънбрачни връзки. Незнам дали имаш семейство и деца, от страни лесно се дава акъл Нещата не винаги са така прости. Не се оправдавам, моята афера е едва от няколко месеца. По долу има много по сериозни истории от това, което аз споделих. И преди да публикуваш обърни внимание какво пише "запазете мъдростта за себе си, хората тук търсят съчувствие а не критики и обиди". И като не си запознат с подробности не можеш да определяш преживяното от някого като "глупаво и невярно".

498.   Уважаеми читатели, обожавам жените затова и ви предлагам да прочетете
Текста не е мой , ама е много точен. Бъдете сигурни , че поне 80 процента от жените си позволяват поне веднъж в живота си да изживеят най щастливата си изневяра. За мен няма изневяра има само укрепване на семейството и удовлетворяване на някой насъщни потребности в реалния живот.

Жени, изневерявайте на мъжете си. Това е полезно за всички!

ЕТО ОЩЕ НЕЩО ИНТЕРЕСНО И НЕ ОБВИНЯВАЙТЕ НИКОИ, ЖИВОТА Е ЕДИН ЕДИНСТВЕН И ТРЯБВА ДА СЕ ИЗЖИВЕЕ ПЪЛНОЦЕННО.

Съпруги и любовници

Когато разбра, че мъжът и има любовница, тя събра багажа си и замина на вилата, легна на дивана и повика бърза помощ. Бързата помощ се състоеше от пет нейни приятелки, всяка от които имаше свой поглед върху проблема за мъжките изневери. Тя специално извика и петте защото сама не беше в състояние да реши коя от тях е по – права.

Искаше те сами помежду си да решат този въпрос по пътя на дискусия, сбиване или жребий и да стигнат до колегиално решение. Което тя ще въплъти в живота си без да размишлява, защото за размишления нямаше никакви сили. Тя ту искаше да го убие по някакъв циничен и извратен начин, ту да му се хвърли в краката и да моли за милост или пък да се престори, че изневярата не е предателство, а просто... еротична шега. С една дума, в главата и идваха толкова различни мисли, че буквално я разкъсваха на части. Оставаше да изгони всички до една, да заключи празната си глава с катинар и да седи в ступор до тогава, докато победилата в колегиалния съвет мисъл не влезе в нея така, както пускат хищна рибка в току- що изпразнен аквариум.

Петте поканени пристигнаха доброволно и бързо защото в известен смисъл бяха идейни врагове една на друга, а старото приятелство само способстваше тази вражда. Всяка жена към определена възраст има собствена концепция за личното си щастие и е готова да го защитава пред приятелките си по – отчаяно отколкото дори съпруга си. Често мъжа е само приложение към концепцията, веществено доказателство за това, че жената знае как да се справя с мъжете. Способността да градят връзки повечето жени смятат за главно свое достойнство, за онази женска мъдрост, която украсява жената когато младостта престава да и бъде украшение. Опитайте се да кажете на жена след трийсет и пет, наивна си и не разбираш нищо за мъжете. Тя ще ви разкъса веднага или след време, открито или явно, но при всички случаи, ще възприеме думите ви като нагло предизвикателство. Особено, ако се познавате отдавна. В този случай вашата преценка, че тя не разбира нищо - е сериозно осъждане на нейния нещастен и неправилно изживян живот. А какво може да бъде по – оскърбително от подобна присъда?

Първата от петте приятелки беше омъжена почти от детството си и имаше за мъж такъв женкар, че отдавна се беше уморила да брои любовниците му. Отначало тя страдаше и чакаше кога в него ще се събуди съвестта, после страдаше и чакаше кога либидото му ще заспи, а после престана да страда и стана идейна последователка на мъжката полигамия. Тя казваше:”Нека те да страдат, че той не се развежда с мен и ги сменя като ръкавици. Аз винаги съм номер първи, а главното е, че той винаги се чувства виновен и е нежен с мен, за разлика от моногамните мъже които за верноста си искат от жените си толкова любов и грижи като, че ли с тази вярност я обсипват със злато”. Нейната главна противничка беше втората приятелка, която в търсенето си на идеала беше сменила четирима мъже. Новият и от неотдавна мъж беше почти идеален, не пиеше, беше хубав, добре печелеше, а главното – не и изневеряваше. Първата приятелка обичаше да дразни втората с намеци, че той все някога ще и изневери и ще и се наложи или да изгуби такъв прекрасен съпруг или ще трябва да го приеме заедно с любовницата му. ”За нищо на света! – крещеше втората приятелка – Никога няма да го приема назад от леглото на друга жена! ”. И като правило, веднага започваше да плаче, представяйки си как оставя такъв красавец, събира куфарите си и заминава от прекрасната им извънградска къща в гарсонерата си в Люлин.

На сблъсъците между първата и втората приятелка мрачно гледаше третата, която много години обичаше женен мъж и се срещаше с него. Повече от всичко на света тя мечтаеше да се окаже на мястото на жена му, да създаде с него ядро и да му роди потомство, а не да се смята за страничен продукт на еволюцията. Ролята на вторичен продукт понижаваше самооценката и, още повече, че жена му дълги години изобщо не я забелязваше и се изхитряваше да задържи мъжа си в брака. Когато третата приятелка започваше да иска развод, възникваше конфликт и тя веднага чувстваше, че взискателната съпруга печели на неин фон. А да допусне загуба от съперницата си тя по никакъв начин не можеше да си позволи.

В ролята си на любовница от десет години тя вече не можеше да излезе от тази игра, защото изходът от нея би означавал загуба, а статуса кво намекваше за равенство на силите.

Четвъртата приятелка беше привърженичка на свободната любов и смяташе, че само по този начин може да се запази истинската близост. ”Дори ако след много години брак съпрузите не си изневеряват, което се случва много рядко, те непременно флиртуват настрани и имат сексуални фантазии с други. Ако двамата изискват един от друг вярност, то и на двамата се налага да крият много от емоциите, желанията, мислите си. Придържайки се към вярност хората получават само лъжа и отсъствие на доверие”. От четвъртата приятелка се възмущаваха всички, дори първата. Първата казваше: ” Що за брак е това където секса настрани е в реда на нещата? Искам мъжа ми да знае: неговите похождения – са рани, които той вероломно ми нанася. Искам да оценява моята търпимост, любов и разбиране. Както и моята чистота. Ако той престане да смята изневярата си за зло, за какво тогава ще ми бъде благодарен? Освен това не е разбираемо как можеш да търпиш отсъствието на ревност. Нали мъжете са такива собственици. Той може да спи с други, а да обича теб, но не може равнодушно да се отнася към това, че и ти спиш с други. Ако те обича, това е напълно изключено”.

Не равнодушно, а с разбиране, — възразяваше четвъртата приятелка. — Ние сме големи хора и се обичаме такива каквито сме. Без да идеализираме и фантазираме, че всеки от нас може да замени със себе си целия свят за другия, да бъде единствен и напълно да отдава вниманието си само на него. Ние се обичаме един друг не заради верността. Вие всички обичате само себе си за това започвате да ненавиждате мъжете си веднага щом обърнат внимание на някоя друга”. В това място на съвместното обсъждане всички, като правило, преминаваха в крясък, но когато идваше петата приятелка, настъпваше мълчание.

Петата приятелка живееше с мъжа си почти толкова отдавна колкото и първата, но проблема с изневярата никога не беше заставал пред нея. Навремето всяка от шестте се опита да провери този удивителен факт като кокетничеха със съпруга и и отдавна вече никоя не се съмняваше в това, че мъжа на петата е абсолютно индиферентен към всички жени освен собствената си жена. През целия си живот той я боготвореше и пребиваваше в състояние на перманентна страст. Би било възможно петата приятелка негласно да бъде призната за победителка в това неформално съревнование, ако нямаше едно”но”. Тя самата нееднократно изневеряваше на мъжа си и винаги казваше, че би простила с лекота изневярата му защото не вижда в това нищо криминално. Обаче мъжът и не искаше нито да и изневерява, нито да забелязва съперниците си. А ако случайно забележеше, предпочиташе да не реагира на този неприятен факт. Останалите приятелки я осъждаха и съчувстваха на мъжа и и ако и завиждаха, то това се случваше само в най- лошите им моменти. На всички, дори на четвъртата приятелка, беше очевидно, че петата не обича мъжа си и за това неговата вярност губеше смисъла си.

Шестата беше героинята. До този момент нейната ситуация беше почти идеална. Тя живееше с мъжа си не една година, между тях имаше близост и доверие, и за това, когато в живота му се появи друга, той почти веднага и призна и честно каза, че не знае как да излезе от задънената улица. Той каза, че е готов да си отиде, ако тя го изгони, но би искал да остане, ако тя му позволи, въпреки, че не може да обещае, че веднага ще прекъсне връзката с любовницата си. За кратко време другата жена му беше станала по – скъпа, интересна, а главното – обичаше го и той не можеше да не усеща своята отговорност. Ако героинята не беше разбрала новината не от него, щеше да и бъде по – лесно. Тя би поживяла в тази ситуация щеше да провери доколко е отвратително да бъде в ролята на жена на която изневеряват и дали е възможно да търпи както първата си приятелка. За това време чувствата му към другата можеха да отслабнат или обратно – да станат по - силни и това би решило проблема с избора. Но той беше честен и сам и разказа за това. За това трудният избор сега беше именно пред нея.

И така, тя лежеше на дивана във вилата си, а петте нейни приятелки спореха една с друга как е по – добре да постъпи. Тя именно за това ги беше събрала, всичките пет, за да избере най – доброто решение, защото самата тя вече нямаше посока към която да ориентира мислите си. И не можеш да разбере – какво е това, изневярата на мъжа и?

Дали това е случайна грешка която трябва по – бързо да прости, да му помогне да я поправи и заглади вината си пред нея. Дали това е предателство, което фатално късаше връзката им и обратен ход няма, а само агония пред смъртта на брака им и най-доброто, което би могла да направи е да я съкрати. Дали това е нейна вина и тя несправедливо носи наказанието си за това, че не е могла да разбере, почувства, задоволи някакви важни за него потребности, защото тя знаеше, че понякога мъжете стават беззащитни пред сексуалните проблеми. Дали това е неговото желание да обнови и разтърси леко застоялата и избледняла еротика с нови остри емоции и тя трябва да му бъде благодарна за това. Накратко, гледните и точки върху проблема бяха толкова различни, че тя сериозно се плашеше от състоянието на главата си. Струваше и се, че само психически болен човек може да има множество кардинално различни мнения като отговор на един и същ, доста принципиален за него въпрос. Това означаваше не само пълно отсъствие на принципи, но и абсолютно разфокусиран поглед към света.

Впрочем, тя и не криеше от себе си, че е полудяла. Разумът и беше избягал от уютният свят на илюзиите така, както изкуствен спътник на земята се откъсва от орбитата си и се оказва в открития космос сред милиарди други светове, всеки от който живее според собствените си закони. Петте приятелки и се струваха като извънземни, които са се събрали на междугалактичен конгрес по въпросите на мъжката полигамия. Като вещици на голямата поляна, те прилетяха на реактивните си метли за да изложат собствените си програми. Ако някой се беше заел да води протокола на заседанието в него биха се появили пет пункта, пет пътя за решение на проблема, които бяха предложени на стопанката на дома. Всяка приятелка беше споделила собствения си вариант на решение и се получи примерно следното:

1. Да прости, намеквайки на материална и морална компенсация.
2. Веднага да подаде на развод и точка.
3. Да не дава мъжа си на съперницата.
4. Да уважава правото му на сексуална свобода.
5. Да си намери млад любовник или по –добре – двама.

Оспорвайки преимуществата на чуждите програми и лобирайки собствените си проекти, дамите едва не скъсаха гласовите си връзки от което ушите на пострадалата се запушиха, а в главата и стана още по – мътно от преди. И изведнъж.. Четвъртата приятелка се качи на масата и изкрещя: ”Тихо! ” – каза четвъртата приятелка - Имам важно заявление за всички вас. Това касае вашите мъже. Постигнала внимание и тишина, тя слезе от масата и седна на стола небрежно кръстосвайки крак върху крак. ” И така, — каза тя, —сега всички вие ще трябва да чуете от мен нещо не съвсем приятно за ушите ви. Но положението в което се оказа домакинята ме принуждава”. „Нахалница” – изфуча втората приятелка. ”Удивително нахалство”, - с възхищение се съгласи петата приятелка. ”Вие всички знаете, че мъжете ви понякога се събират в нашият дом да играят покер или табла. За никой не е тайна, че именно у нас цари атмосфера на емоционален комфорт и присъства духа на свободата. Именно това ви плаши, вас, нещастни портмонетки, защото повече от всичко на света цените стабилността на собствените си илюзии. И вие и аз, прекрасно знаем, как ненавиждате нас и нашият дом. Нашите свободни отношения предизвикват във вас отвращение, но това е просто страх.

Това е страх, че все някога вятърат на свободата ще пробие собствените ви плесенясали кутии и ще отвори прозорците. Вие се страхувате от течението, готови сте да се задушите в собствения си прахоляк само и само да не се разсеят илюзиите ви. Тази страхливост отчасти е разбираема за мен, но... ”. „Приключвай с речта си – мрачно я прекъсна първата приятелка. – Остави проповедта си за разврата за онези, които зле те познават и не разбират колко си нещастна в суингерския си брак”. „Отлично, — каза четвъртата приятелка. — Ако ви омръзна встъплението, веднага преминавам към същността. Вашите мъже, за разлика от вас, обичат нашия дом, защото са мъже, а не нещастни портмонета и духът на свободата е в кръвта им. Те не се страхуват да бъдат откровени помежду си защото между мъжете има негласна мъжка солидарност и не правят като вас интриги, а моя мъж не крие нищо от мен защото за разлика от вас, аз не го задушавам със задължения. По този начин, аз съм наясно за всички изневери на мъжете ви и вероятно щях да мълча до гроба си, ако не беше днешната ни среща. За да помогна на нашата приятелка, искам да озвуча известните ми факти за вашите мъже”.

Възцари се дълбоко мълчание. Към четвъртата приятелка се приковаха десет очи, включвайки и домакинята. „ От къде ти дойде на ум, че ние искаме да чуем това? ” – мрачно попита първата приятелка. ” От къде реши, че това са факти, а не хвалби на пийнали мъже? ” — иронично попита петата. „ Защо смяташ, че нищо не ни е известно за собствените ни мъже? ” — нервно попита втората. Четвъртата приятелка мълчеше и гледаше приятелките си с нежна усмивка все едно, че изведнъж всички и станаха сестри и разногласията получиха друго значение, много по – незначително в сравнение с кръвното родство. ” И все пак, нека каже – произнесе домакинята. И нека не се страхуваме от истината, каквато и да бъде тя”.

Говори , —каза третата приятелка. Ок, —каза четвъртата приятелка. — Имам намерение да ви кажа, че вашите мъже, и петимата, ви изневеряват толкова често колкото и моя мъж. Всичките петима ваши мъже. Но ако моят мъж прави това откровено, без да поражда недоверие, без да измъчва съвестта си и ми предоставя същата свобода, то вашите се крият, лъжат, натрупват си нервози и ви ограничават”. Всички мрачно мълчаха, докато тишината не беше разсечена от силен шум. Втората приятелка беше припаднала. Всички се втурнаха към нея и се засуетиха за амоняк, валидол, въздух и вода, някоя я разтърси, друга – разкопча яката и, трета хукна да отваря прозорците, а някоя набираше телефона на бърза помощ.

„Събуди се, събуди се, - уговаряше втората четвъртата приятелка, паднала до нея на колене. – Това беше първоаприлска шега! ” Втората отвори очи и залепи на четвъртата плесница. „Наистина ли е шега? ” – уточни третата приятелка. Четвъртата приятелка изхлипа. ”Простете ми – каза тя. Исках да видя реакцията ви”. Всички по ред изказаха на четвъртата какво мислят за нея, за чувството и на хумор и за първи април. И едва след като леко се поуспокоиха забелязаха, че домакинята вече не лежи на дивана в позата на умиращ лебед.

„Аз разбрах всичко – каза домакинята, когато погледите се обърнаха към нея. – Като цяло не е толкова важно как ще постъпя с мъжа си, ще му простя или не, ще се смея или ще плача, главното е, че това се случи и от плашещо съмнение, от шокиращ намек се превърна в обективна реалност. На мен не ми е нужно вече да фантазирам, че съм единствената привлекателна жена в света, не ми е нужно да се самозалъгвам, че между нас всичко е идеално и безпроблемно, мога вече да не се самоубеждавам, че съм особена и никога няма да ме настигне такава беда, аз вече не се страхувам да се усъмня в това и от раменете ми падна тежък товар. И това вече не е зле. Във всеки случай няма да припадна и няма да умра, ако изведнъж разбера такава новина. Аз вече я научих. Сега остана просто да я преживея. Никой не може да ми даде съвет, защото никой не знае как именно аз ще я изживея и какво ще почуствам в процеса на преживяванията си. Възможно е да почувствам разочарование, възможно е – желание да поправя всичко. Това ще покаже времето и това зависи не само от мен, а и от него. А аз, за сега чувствам огромно удоволствие от факта, че се събудих от умопомрачението си... и, без съмнение - СЪМ ЖИВА! ”.

vinarsko

Изневярата е много полезна за жената. От нея тя се разхубавява изключително много. Красавица, на около тридесет. Така се случи така, че миналата година бяхме заедно
в Рим. По работа, нищо романтично. Ходихме на служебна вечеря. Върнахме се в хотела. И тогава тя каза: “Какво ще кажеш да идем в бара и да продължим? ” А очите и
заблестяха като на котка
Но аз не исках да пия, а и си помислих: За какво, по дяволите, аз старият и полузаспал, да тръгна по акъла на това момиче? Също така знаех, че мъжът и я изпрати на
летището. Моят морал през последните години нарасна до висините на късния Толстой. Не е добре, според мен, да пия в римски бар с жената на друг мъж И си легнах да спя. А когато летяхме обратно, тя изведнъж започна да говори. Със съпруга си са заедно вече осем години, той е добър, но скучен. В събота на посещение
при родителите му, в неделя на кино. Попитах я: “Но ти го обичаш? ” Тя каза: “Да. Вероятно. Не знам. ”
Идеален женски отговор. И тогава добави: “Напразно не дойде в бара. ” И тогава разбрах: тя не искаше в бара, тя искаше да изневери. Да наруши режима, да се отдаде нагреха, да събуди спящите хормони.
Изневярата е много полезна за жената. От нея тя се разхубавява, изключително.
Никакви козметични процедури и кремове не действат така, както страстна целувка с колега в таксито. С когото отдавна се гледате крадешком. Който те гледа с
възхищение, който те иска, размазвайки червилото по бузите си. Жената е създадена за страст, за любов, за вибрации. И най-добрият съпруг е в състояние да я отегчи.
Жената чезне. Жената избледнява. Пада и косата, очите помътняват, ноктите се чупят.
И не ми говорете за морал. Това е само физиология. Грижи за външността.
Мъжът може да кръшне, това е нормално, а защо за жената да е непростимо? В действителност, тя е много по-добра. Тя няма да отиде пияна в сауната и да тръгне да
обарва всички. Ако все пак си тръгне пияна – ще е при мъж, който и харесва. Просто не се е решавала преди, криейки чувства си в чекмеджето в офиса.
Не, момичета, задължително трябва да се изневерява. В момента, в който ви застигне хроничната умора или се появят кръгове под очите – веднага се огледайте за изневяра. Това подобрява хормоналния фон, цвета на кожата, действа вдъхновяващо. И най-скъпите козметици няма да помогнат така, както кратък бурен роман.
Всички сега ще се развикат : “Какво искаш да кажеш? А семейството? А устоите? А морала??? А?? ”
Спокойно, граждани. Аз не посягам на свещените устои. Изневярата – това не е развод. Изневярата е приключение. Импулс. Грижа за здравето и добрата форма. Виждате ли
разликата? Разумната жена няма да напусне добър съпруг. Тя го оценява. И няма да го обиди. Тя ще изневери така умело, че съпругът няма да разбере нищо.
Помните ли филма “Мостовете на Медисън”? Мерил живее в пустинята, в Айова, съпруг, две деца. Всичко е благоприлично, коректно, скучно. Съпругът и децата заминаха
някъде и след това – хоп! – появи се Клинт Истууд. Ето това е женското щастие. Поне за няколко дни. “Изневяра! ” – развикаха се хормоните. А след това отново –
съпруг, деца, пустиня. Съпругът никога нищо не научи. А за Мерил Стрип, героинята й, това бяха двата най-щастливи дни в живота и.
Да се изневерява – това, разбира се, е изкуство.
Изневярата е като филм – изисква много силен сценарии. Затова е очарователна.
Това не е просто така- да се пъхнеш с някой в леглото и да правиш някакви смешни движения. Не, необходимо да се мисли върху всеки детайл. Защото в противен случай
ще има проблеми. И защо са им те на жените?
Жената може да прости изневярата, а мъжът – не. Така сме устроени,

vinarsko

499.   497 искам да се обърна конкретно към теб. И аз имах подобни проблеми. С една основна разлика -съпругът ми не пиеше. А... и още една -не изкарвах повече пари от него. При все това цялото ми останало семейство беше впрегнато, за да компенсира неговото неможене. Само секса го умееше. Но каква полза като аз едва го търпях-до секс не ми е било. Така си живеех -нещастна незадоволена. Смешното е че почти не го осъзнавах. Мислех че семейното щастие е фикция, а секса много надценен. По едно време реших и че съм фригидна. Обаче тръпки ме побиваха при мисълта да живея и в старините си с мъжа си. Отвращавах се с ден из ден. Докъто не дойде момента в които не срещнах Мъжът. Първо просто общувахме -4 години. Веднъж тои ми намекна доста финно, че би искал не просто приятелка. Вече и аз не бях само със сестринско отношение, но чак секс? Изневяра!??? От това че и двамата бяхме семейни ми беше най -гадно. Но след като бях с този мъж разбрах следното: Не съм фригидна -ура! Секса не е надценен - толкова хубав е колкото го хвалят -Ура!! Можело и да бъда щастлива -хип хип ура. Не е задължитено да си щастлив в брак -е за предпочитане е ама като не става, не става.. Разведох се. Не ми пука че любовника ми е женен. Не ми пука че няма да се разведе. Аз не изневерявам. Не е вече мои проблем. Заспивам гушната в него когато може. Посветена съм на децата си, на себе си, на книгите си, на гледането на любимите филми ближейки сладолед в леглото. Абе правя каквото си искам. С бившия се разбираме -за разлика от преди. Понякога комуникираме заради децата мирно и тихо. Да понякога съм самотна. И често ми е трудно финансово и чисто физически. Но никога повече няма да си позволя да съм нещастна по този начин. И сега искам да те попитам. Млада си сега и можеш да имаш любов и секс на вън. Това че мъжа те е пиян шест от седем дни сега го изтърпяваш. А когато остарееш и не можеш да правиш секс, но все още имаш нужда от обич? А когато този алкохолизиран мъж падне на твоите ръце? Няма полза от това че изневеряваш сега и не чустваш вина. Млада си все още е лесно. Виновна си и извършваш престъпление към себе си, че не си даваш свобода. Разведи се и имай това за което мечтаеш. Махни паразита от живота си преди да е станало наистина късно. Но ти си решаваш...

500.   Мъж съм.

От 5 години имам извънбрачна връзка с вдовица. Виждаме се когато можем. Е няма такъв секс. НЯМА!
И двамата сме наясно какво правим и защо. И всичко е на 6. Това съвест, дълг към семейство, уважение към собствената ми жена не ми дават това, което ми дава тя.

Вие целомУдрените правете каквото си решите.

501.   Темата е много актуална. Всеки изневеряващ явно се гордее с това, че е харесван, въпреки бракуван, доволен е, че е една степен над съпругата или съпруга на т. нар. любовник/ца, без да се запита. Ами разбира се, че сексът (не любовта, щото любовта е чувство свързано със живия живот) навън е добър, защото всичките си проблеми и неприятностите си ги оставаме в дома ни, при половинката. Няма деца, заради които да се пазим да не вдигаме шум, да не стенем по-силно от позволените децибели, да не правим много резки движения, да сме нащрек да не ни свари голи и развихрени изненадващо някое от тях. Ограниченията у дома с половинката са много! Романтиката се губи, теренът няма как при наличието на деца да се подготви предразполагащо. Докато навън обстановката и подготовката ще са съвсем подходящи и целенасочени, ще бъдем много по-освободени и нещата ще се случат много по-добре! Освен това при една такава извънбрачна връзка човек инфантилно се превръща в пубертет, който търси навън разтоварване, забавление, празничност извън цялата проблематика, която съществува в реалния живот на едно семейство. Тоест такива хора търсят среда, в която да забравят задълженията и отговорностите си. И такава стерилна от проблеми и неприятности среда се явява изневярата. Абсолютно сигурно е, че тези на които изневерявате, ако не решат да ви бият шута, ще последват вашия пример и ще се чувстват навън също както вас освободени, сексуално разкрепостени, инфантилно "влюбени". В такъв случай проблемът е в това, че човек, който изневерява просто не може да обича така както изисква животът в цялата му пълнота: радости, скръби, проблеми, взаимно търсене на решения, компромиси, отстъпки, отстояване на позиции, полезни за семейството и т. н. Изневярата е един отрязък, един малък къс от живота, в който липсват много неща с които може да проверим какъв е човекът срещу нас, затова го идеализираме и се "влюбваме" (макар че това е територия за тийнейджъри)! Самият факт, че човек изневерява, че не може да е верен на другия, вече е показател за ниско самоуважение и съответно ниско уважение! Не смятам, че изневярата е решение на какъвто и да е проблем, защото от самото ѝ начало в нея има заложено нещо много нечисто, много унизително! И най-вече голям егоизъм и липса на умение да обичаш, да проявиш любов! Просто заради задоволяване на един нагон, който толкова често бъркаме с любовта! Не си заслужава падението и загубата на човешко достойнство! За душевните убийства няма да говоря!

502.   Хора, които изневеряват са емоционално инфантилни като тийнейджъри и похотливи като дърти проститутки! Влюбването го оставете в пубертета, когато младият човек емоционално и сексуално формира отношението си към другия пол в търсене на подходящия човек и то чисто платонически! Невъздържаната похотливост е това, което води хората към изневяра! Да се отдадеш на похотливостта и да се превърнеш е животно е нещо лесно и много достъпно! Особено много изневеряващият се гордее с това, че е харесан от друг мъж/жена, че са съучастници в едно тайнствено, рисково начинание, че могат да правят свободно всички извратености на фантазията си, че трупа "ценен" сексуален опит. Всичко това подклажда градуса на похотта, в която се впускат! По този начин човек се идентифицира с едно сексуално животно, от което отпадат човешкото достойнство и верността към съпруга/та! Така "разкрепостен", оголен до похотта, която блика от всички пори, остава без задръжките, които го правят човек! Оттук нататък извратеностите все повече ще нарастват, ще изчезне чистото любовно чувство към съпруга/та (ако го е имало), защото похотта, която ще го владее до края на живота му ще изисква вършене на всяка извратеност. Изневерявайки, нагазвайки в мръсното русло на похотта, човек ще разврати съзнанието и чувствата си завинаги и никога няма да почувства любовта, това чувство на безпределна обич към другия, отдаденост, доверие, вярност, споделяне на всичко добро и лошо в живота! Ще бъде подозрителен, недоверчив, циничен, лицемерен, лукав и т. н. и т. н Изневярата е убийство на душата, на твоята, на този на който изневеряваш, на този с който изневеряваш. Една кал, която полепва и остава завинаги в душата ти, осквернена от мръсотията! Така опознавайки цял живот секса, човек никога не се докосва до истинското чувство наречено любов! С тази дума извънредно много се спекулира, но е ясно че в разврата няма любов, защото ако имаше проститутките и порно артистките щяха да са най-щастливите! Ако имате чисти чувства към някой (в което дълбоко се съмнявам, защото тогава нямаше да се хвърляте първо в секса) започнете с него живота си на чисто, без изневери, лъжи, измами, унижаване! Ако не го правите, значи просто сте любители на разврата!

503.   Ей, живот здравей

504.   501 Благодаря за пълната психоаналитична картина! Ако имахме нужда от такива дълбоки анализи бихме отишли на психолог. Не съм съгласна с много от нещата казани от теб. Ще отбележа само едно, не е вярно че който изневерява не познава любовта и не знае да обича. Напротив. От скоро изневерям и то точно защото обичах прекалено много дадох много любов в продължение на години. Правех много компромиси с живота си с самата себе си. Проблема е, че човека на, когото дадох всичко не ме ценеше. В един момент просто се изморих. За това изневерих, не за отмъщение или доказване а ей така за самата себе си. Всеки го прави по различна причина. Това е истината всеки знае реда на нещата какво и как е правилно да постъпи, но понякога просто не вижда друг път пред себе си. И щом Ви харесва наричайте ни "непораснали тийнеджъри, душевни убийци, развратници" и каквото и да било там още. Справедливост няма в този голям свят и аз го разбрах по трудния начин. Омъжих се девствена, нямах очи за друг, треперех над мъжа си, изправих се срещу целия свят заради него. Дадох му всичко, което имах и какво получих в замяна едно голямо нищо. Така, че с дългите си философски анализи няма да ме впечатлиш явно всичко е преписано от някоя книга. Тук хората споделят реалния живот не размислите на някой психолог.

505.   До 501 и 502, които очевидно са едно и също лице, решило да набере значителна преднина в този разговор, като напише два коментара един след друг. Драги или драга, макар повече да ми звучиш като жена.... Тази мормонска реч за похотта просто вземи да ни я спестиш. В 21-ви век сме. Огледай се, прочети нещичко за удовлетвореността от добрия секс и нуждата от него. Той е нужен на основно, първично ниво за физическото и психическото ни здраве. Долно и слабоумно е да обиждаш хората, които ценят удоволствията в живота и се радват на земното, на това, което им е от Бога дадено. Стига с тази стигма, стига с този грях. Ако любовта, която ти проповядваш, е лишена от добър секс, благодаря съм от тази любов - тя е платонично приятелство и някакво уважително съжителство. Не ме учи да живея без добър секс и не ми казвай какво и кого омърсявам. Душата ми е красива и чиста, Бог си ме обича каквато ме е създал. а любовта е най-големият му дар. Благодаря, че я имам!

506.   до 504. Ами разведи се, щом не ти излиза сметката! Просто е.

507.   Да подновим ли на ново темата :) какво се случи с повечето от вас и тайните ви връзки ?

508.   Чрез общи познати, аз бях инициаторката, доста си го харесах, в началото малко не искаше.И двамата сме семейни с големи деца. Дразнещото в семейството е, че децата ни са самостоятелни, не са при нас и въпреки това не се получват нещата, секса не ни вървеше и имах нужда от нещо ново, не че не го обичам, но без секс няма как. Срещаме се 3-4 пъти седмично, най-често на едно наше местенце за набързо, а някой път си говорим и повече, ако имаме повече време. Сега лятото обмисляме да се измъкнем от домовете и да отидем на моренце малко да си наваксаме и да се заредим. Не бях изневерявала, но се наложи и така е по-добре. Другото, което ме изненада е че мъжкото достойноство на човека с който се срещам е по-малко от на мъжа ми, но секса е направо страхотен и винаги съм смятала, че размера има значение, но се убедих, че не е така (леко отклонение за вечния спор).
Ж46

511.   Аз съм 497 и искам да ви разкажа продължението на най-хубавата връзка в живота ми. Да, тя беше такава до преди 7 месеца. Той изневери и на мен и на жена си с най-гнусната проститутка - циганка. Равносметката - трима заразени със сифилис и още 10 дни на ръба на ума си дали нямаме и ХИВ. А то не беше любов, беше чудо. Почивки заедно, подаръци с повод и без повод, ежедневни обяснения в любов в стил велик поет. И секс до припадък и толкова хубав, че после дни наред не знаех къде се намирам. Простих изневярата - грижих за него в болницата докато го диагностицираха. След това аз се лекувах, по-късно се лекува и жена му, но до вчера почти умрях докато не разбрах, че теста му за ХИВ е фалшиво положителен. Сега започвам аз - тестове ХИВ, хепатит и всичко, за което се сетите. След това ще го накарам да признае на жена си за мен. Най-голямата ми любов ми нанесе най-тежката присъда.

512.   До № 511-малко ти е сифилиса.Получила си си заслуженото.Отвращава ме сган като вас.И каква изневяра си простила,чуваш ли се какво казваш?Ти какво причиняваш на собствения си мъж,не му ли изневеряваш?Него успя ли да го заразиш?Изпитвам физическо отвращение от примати като вас.

516.   Еха, много сте готини всички!
Моя мъж 2020 тръгна да работи в чужбина. Една година гледах като тресната с мокър парцал. Следващата се посъбудих, но изневерих чак октомври. След месец любовника ме заряза. Хванах си друг ноември, обаче и той спря да пише. В търсене съм на друг, честно казано.
То мойто изневяра ли е въобще...
Между другото, за да изневеряваш трябва супер дисциплина! Така че браво на всички, които се държат!

517.   До 516. Чудя ти се на безотговорността. В този век на зарази как си лягаш с различни мъже, не знам.
Аз съм жена и мъжът ми работи три години в чужбина, идваше си по Коледа. Ами, не му изневери и не умрях, просто си гледах децата. Явно всичко си е до човек..

518.   Аз не мога да разбера мъжете предимно в такива връзки, как обичат жена си, треперят от страх тя да не разбере за връзката му, а ходи с друга/и. Как обичаш една, а търсиш и желаеш друга. Когато с любовницата имат по-хубав секс, как после не мечтаят да са с нея, да споделят и други части от живота като хранене, разходки, почивки, дори и едното събуждане всеки ден до нея сутрин. Аз лично тази граница в чувствата не мога да я направя.

519.   Всички изневеряващи са жалки страхливци и подлеци,
които не могат да поемат риска наистина да поставят ново начало и да излязат от връзка, която вече напълно се е изчерпала. Е, ако ви хванат ще останете без жилище, ще плащате издръжка и т.н.
На всички вас пожелавам възмездие свише за подлостта, наглостта и безочието, затова че партньорът ви страда, с вас е, но всъщност е сам, лишен от любов, секс, внимание и щастие, лишен от свобода, защото е с вас и ви е верен, търпи, а животът му минава в ограничения. Защо лъжете, че обичате онази или онзи, на когото изневерявате, няма такова нещо, вие обичате единствено себе си.

520.   Когато забравиш, че си в планетата на маймуните и попаднеш на този пост и коментарите ...

521.   Здравейте, почти пет години връзка и едно дете. През бременността ми мъжът ми ме заряза, с оправдание, че има Ковид обстановка и си седеше у тях, идваше изключително рядко, като не ми носеше дори сладолед. Майка ми пое грижите по мен, тъй като ми беше назначено лежане до края на бременността, с цел задържане на плода. Още тогава ми светна лампата, че нещо не е наред с този човек и отношението му към мен. Останах във връзката и заживях с него заради детето и признавам си, обичах го въпреки това ужасно предателство. Животът ни тръгна ужасно: беше настроил роднините си против мен по неизвестни за мен причини, аз съм още с шевове от цезарово, а той крещи по мен, че съм мързелив задник. Тотално друг човек от това, което е било толкова години. Втора червена лампа. След около шест месеца случайно се разкри негова изневяра, тъй като жената го потърси по Вайбър, говорих лично с нея и тя призна. Той не признава до момента. Шест месеца след това отслабнах неимоверно много, съсипвах се от плач и преживях всичко дотолкова трудно, че се намеси лекар, който предписа силни депресанти, на които още съм и леко са ме вдигнали като настроение. Пак ми е гадно у криво, но мога да функционирам нормално за мен и детето. С мъжът до мен отношенията в бита се нормализираха, но усещам, че не съм обичана, за бога. Едно цвете не ми е подарил, една изненада не ми е направил, а във всеки спор гледа да ме унижи, обижда. Уж помага, но приоритет са майка му и баща му и ако го извикат за нещо отива веднага за цял ден и ме зарязва. Не зная правил ли е секс настрани след случилото се. Пише ми състудент и явно ме сваля, но не ми се ще да изневерявам, то ще е само за да натрия носа на мъжа ми и си седя вярна и до днес, даже след всички тези случки.

522.   до 521 - Сложи му рога на мъжът ти, ще видиш че ще ти олекне, ще се почустваш по-добре, като изпуснеш напрежението, парата от винтила образно казано. Не споделяй с никой, след като не са те хванали винаги имаш възможност за крачка назад и да престанеш.
Опитай, иначе как ще разбереш, че има нещо по-добро като си се вкопчила в старото. То и да го загубиш твоя, както го описваш, няма да е голяма загубата. По-скоро ще спечелиш - свободаята си, достойнството си, шанса за нови възможности.

523.   Най-много изневеряващи има сред мъжете от зодиите - Овен, Козирог и Скорпион. Следвани от Овен и Риби.

524.   Здравейте. е при мен е друго омъжена съм на 39 години. от 17 брак с две деца. преди две години бях на командировка край морето готвачка. една вечер шефа почерпи вино и съм пила повечко. после секс с шефа без да се осъзная. 1 година беше супер той е млад едър висок. но после започна и с домакинката. Аз ги хванах не се сърдя той не е женен. предложих му да свършим до тука. но се започна друго почна да ме шантажира че ще каже всичко на мъжа ми(а те се познават добре). и по този начин иска да правим секс без аз да искам. а аз нямам друг избор. 1 година продължава така не мога да се отърва. незнам до кога ще продължи по този начин

401-450 от 457