Само за участници в извънбрачни връзки
Здравейте! Омъжена съм и имам женен любовник. Нека всички в моето положение да споделят колко често се срещат с любовниците си. В смисъл-един път седмично или месечно и достатъчно сексуално или емоционално удовлетворени се чувстват. Струва ли ви се, понякога че сте на повикване или не ви пука. Наистина ме вълнува, не правя статистики разни. Благодаря, предварително!

Коментари

451-457 от 457

526.   #524, не се ли чувстваш изнасилена така?

527.   Абе жени, вие грам самочувствие ли нямате? ! Капчица любов към себе си ли нямате? !

528.   С всеки партньор е различно. Малко е кофти ако се чувстваш на повикване и да не би наистина да си на повикване. Защото обикновено във връзка, която си върви много добре никой от двамата не се чувства на повикване. И това е от самото начало. Имало е връзки в които сме се виждали всеки ден и сме правили секс всеки ден като знам че е правил и със съпругата си малко по-рядко но примерно един-два пъти седмично. А има връзки, в които се прави по-рядко, зависи кой какво работи, къде работи, какви са обстоятелствата в семейството какво свободно време има и доколко брачната половинка е заблудена. Аз лично никога не съм била в брак точно затова, защото знам какво става извън брака. Такъв разврат цари навсякъде, че влизам в сериозни връзки които са тип "любовници", а не тип "съпружество". 95% от семейството са фалшиви и всичко живо кръшка наляво и надясно. Не мога да понеса да съм от тези жените, на които им кръшкат. Егати света.

529.   Пропаднал народ, изнасям се от тази гнила държава, в която почти всички са разхайтени като улични помияри.
Държава, в която семейството не е ценност, е пред разпадане.

530.   До 529. Ха-ха. Добре дошъл в чужбина. Същата смрад. Само че 10 или 100 пъти по- отвратителна. Мъжете се тъпчат в публичните домове. Платената любов е навсякъде и извън тези заведения. Жените наминават нерядко в публичните домове с жигола. В офисите и банките канализациите се запушват от презервативи. Не че тези неща ги няма и в Бг, но, повярвай ми, е по-скромно. Гнусотия до шия е целият свят. Та това, което се описва в поста си е повече от скромно. Дори бих казала най-леката и почтена форма на изневяра.

531.   529, успех! Добре би било да се обадиш след време. Аз се махах на няколко пъти. Ами и "там" не е кой-знае колко по-различно. Даже се сблъсках с много повече неприемливи за мен неща.
Би ли споделил(а) къде си се запътил(а)?

532.   Темата е пусната преди много години, затова няма да отговоря на въпросите на авторката, защото си мисля, че вече не чете коментарите. Ще задам свои, ако някой има желание, да ми отговори. Имам такава връзка от няколко години. Как се справяте с чувствата, които се появяват в този тип връзки, след като знаете, че не може да има развитие? И вярвате ли на любовника/любовницата, когато казва, че не прави секс с половинката си или тази лъжа ви обижда?
Ще съм благодарна за поне един отговор.

451-457 от 457