Споделена история от Здраве

Спин симптоми?
Здравейте. Искам да ви попитам до колко време е появяват симптомите на спин? Една година достатъчно време ли е и ако да какви са те? Страх ме е да ида на лекар много при това.

20ж.

Коментари

451-500 от 501

487.   Искам да попитам човек чрез пъпка може ли да се зарази със СПИН. Преди 5 дена правих секс с проститутка и имах пъпка на члена точно накрая към корема бях с презерватив, но презерватива не стигаше до пъпката. И на следващия ден почна да ме боли главата, корема, гърлото и имах разтройство. Какво мислите чрез пъпка може ли да се зарази човек?

488.   Помогнете моля мн съм изплашен правих секс без презарватив и след една седмица ми се пояжиха симптоми като треска. главоболие. диария, отпадналост, болки в ставите и мусколите а сега преди няколко дена по4наха да ме болят тестесите и нещо като слуз от ануса

489.   до 488. Виж приятел малко вероятно е да е спин, но не е изключено напълно. Като мине месец върви в КАБКИС в твоя град и се изследвай- кажи им, че искаш ЕЛАЙЗА ДУО тест антиген-антитяло, а не някакви бързи тестове. Ако е отрицателен е 99. 8% сигурен. Като станат 3 месеца пак се изследвай да си потвърдиш резултата. В кабкис се изследвай като мине месец и за хепатит Б, сифилис и. хламидия-безплатно-за твое успокоение, не мисля, че ги имашМисля обаче, че със сигурност си лепнал някой гаден вирус, но не хив. Като минат 6 седмици се изследвай за Епщайн Бар вирус, цитомегаловирус, и Херпес симплекс тип2. За последните 3 вируса изследвай имуноглобулини IGm и IGG. Ако IGm ти е висок или граничен означава, че си се инфектирал скоро т. е. симптомите ти са от това, ако IGg ти е висок това означава стара инфекция- т. е. тези твои симптоми не са от това. Последните 3 вируса са много опасни, не мисли, че само хив е опасен. Това е от мен засега, морал не искам да ти чета сигурно осъзнаваш грешката си. Само един съвет- презервативите предпазват 31% от венерически болести и спин-така, че спри безразборния секс и задължително изследвай по-нататък партнъора.

490.   Здравейте много ви моля за компетентно мнение и съвет. Преди 7 седмици правих орален секс на човек, който е рисков тъй като поддържа контакти с много жени не е свършвал в устата ми и не си спомням да съм имала ранички. На третата седмица започнаха да ме болят мускулите и ставите, седмица по късно започнах да вдигам температура най-много до 37. 2-37. 3 най често през деня вечер се нормализира, имах на 2-3 пъти и повръщане и разстройство, които бяха само 1-2 дена, също и нямам апетит и така съм вече месец. Ходих да си правя тест в кабкис тревожи ме и факта че след като ми взеха кръв и ми донесоха резултата казаха че теста бил дефектен и трябвало още 1 път втория беше отрицателен, но ми казаха че трябва пак на 3-я месец за да е на 100 % сигурно. Направо вече не издържам постоянно плача разбиха ми се нервите. Имам приятел сериозен от 4 г, който не заслужава такова нещо незнам как се случи просто. От тогава не съм правила нищо с него само се оправдавам, че не ми е добре, за да го предпазя, ако има нещо. Според вас възможно ли да съм се заразила от орален секс това симптоми на хив инфекция ли са или може да е от друго. Благодаря предварително!

491.   Хора на мен въпросът ми е следният : възможно ли е при иследвания в КАБКИС да те заразят с ХИВ и тези игли, които използват за да правят иследванията (дето те боцкат по пръста) може ли да се използват два пъти (или повече) и по този начин да те заразят?

492.   491 - категорично не е възможно! В България от 20 г. се ползват само игли и спринцовки за еднократна употреба. Няма заразени хора в българска болница от тогава. Дишай спокойно и ползвай кондоми

493.   до 490-Така както си описваш симптомите мила не е хив със сигурност. Между другото защо като ходи в кабкис не си поиска да ти направят Елайза ДУО тест-99. 8% точност на 28 дена. На трети месец само да си потвърдиш резултата. Аз изгърмях с генитален херпес въпреки, че ползвах презерватив и симптомите бяха подобни на твоите, но много по- тежки при мен докато накрая се разбра какво ми има. Прочети коментар 489 и задължително се изследвай за абсолютно всички венерически болести щом партнъора ти е бил рисков. Задължително върви при добър инфекционист.

494.   Здравейте отново, аз съм 490. Благодаря за успокоението, но няма да спра да се тревожа докъто не минат 3-те месеца. Относно теста Елайза Дуо не знаех че е точен почти на 100 % толкова рано пък и предполагам че те трябваше да ми го предложат след като споделих симптомите си. Вие казвате, че не са на Хив, но навсякъде чета за тази леко повишена температура толкова продължително време и болките в мускулите и ставите че ги дават като симптом на Хив инфекция. А вие доколкото разбирам сте имали сексуален контакт а аз само правих орален секс незнам наистина каква е вероятността да съм се заразила по този начин и то със Хив, но направо ще полудея. Ще бъда благодарна, ако и други потребили ми дадат някакъв съвет.

495.   до 490, аз съм отново 493. Повярвай ми хив нямаш-аргументите са:
- симптомите на хив се проявяват 10-14 дни(много рядко по-малко след инфектирането) при 85% от хората, а не след 3 седмици. Останалите 15% остават безсимптомни
-ако имаш хив температурата няма да се повишава само следобед, а ще е постоянна и в повечето случаи много висока. Освен това ще имаш едновременно много симптоми, които ще продължават няколко седмици, а не повръщане и диярия за 2дни и само болки в стави и мускули
- оралният секс е най-ниско рисков за хив, особено след като е нямало свършване в устата и ранички
- 95% от инфектираните хора произвеждат антитела до 6 седмици след инфектирането, а дуо теста търси освен тях и P24 антигена.
- всички вирусни инфекции имат сходни симптоми.
Така, че тези твои симптоми съм почти сигурен, че се дължат на вирус, но не хив. Прочети в нета за цитомегаловирус, херпес симплекс, епщайн-бар вирус(инфекциозна монуклеоза), Хепатит Б и т. н. Ако чак толкова си притеснена върви в кабкис или частна лаборатория и си направи Елайза ДУО тест. Ако знаеш английски можеш да прочетеш за него в интернет-на запад се прилага масово и се е доказал. Не губи време и върви при инфекционист- тези вируси, които изброих са много опасни и всеки ден нелечение може да ти коства здравето и дори живота някой ден. Oще повече, че учените са доказали, че причиняват някои автоимунни заболявания и увреждания на редица органи и дори могат да предизвикат рак-особено Епщайн-Бар вируса. Може и да си лепнала и друг вирус, но със сигурност хив не е. Повече няма нищо да казвам - избора си е твой- минал съм по твоя път, знам какво е. При всички случаи се изследвай и за всички венерически болести. Извод-добър инфекционист( да е чувал за елайза ДУО тест)-добро лечение-добро здраве!!! Успех!!!

496.   Здравейте!
Гледам, че масово изпадате в истерия от потенциалната възможност да сте се заразили с ХИВ. В 21-ви век, ако се хване навреме, т. е. преди да са ви паднали по 200 CD4 клетките, проблем няма - има достатъчно адекватни съвременни препарати, които ако се пият под точен час всеки ден без пропуск, практически елиминират възможността да умреш. Отделно, докато пиеш текущия се препарат десетки години, медицината не стои на едно място, а се развива - измислят постоянно нови медикаменти и дай Боже в скоро време и цялостно лечение на ХИВ.
Дори и при положителен тест за ХИВ, практиката показва, че пак не е сигурно, че имаш ХИВ - тестовете за ХИВ са доказали, че нерядко дават положителен резултат без да имаш ХИВ (без значение, че от кабинетите за тестване ще ви кажат друго - поровете се в нета и ще намерите достатъчно инфо по тази тема. По тази причина след време теста ви ще излезе негативен. )
Ако все пак сте серопозитивен най-важното е да не се поддавате на психоза, паника, страх и т. н. Това е най-важното да съхраните здравето си за доста дълъг период от време и всеки хив-специалист ще ви го каже. Второто по важност е да си осигурите разнообразна качествена храна без ГМО, повече пресни зеленчуци, ядки и плодове ежедневно и разходка поне 15-20 минути пеша на ден.
Вземете си биорезонансен уред и си правете ежедневни процедури. Спрете да четете остарелите глупости, които все още си стоят в нета, за страничните ефекти на ХИВ и съпътстващите заболявания - за всички тези неща си има начини за избягване, контролиране и отстраняване на възможни потенциални негативи. Да, изисква се постоянство, експериментиране и иновативност, за да си живеете живота без никакви усложнения, но това в никакъв случай не е трудно за постигане с минимум усилия.
Знайте, че всички тези насадени страхове с психози идват не толкова от реален проблем ако си ХИВ позитивен, а са тактики на фармацевтичната индустрия, която цели да започнете с тежките химиотерапевтични медикаменти колкото се може по-рано. Целта на това мероприятие е печалба.
И всичко написано по-горе го казвам напълно отговорно.

497.   Имам въпрос до колко сигурен мога да съм в тест (отрицателен) направен 33 дена след предполагаемо заразяване?

498.   до 497-ако теста е елайза дуо тест доста точен-приблизително 100%, ако е само за антитела или бърз-около 65% от хората образуват достатъчно антитела за месец. Най-добре си направи още един на 6 седмици-за предпочитане елайза дуо тест-ако е отрицателен нямаш хив- В Австралия, която е най-напреднала с хив тестовете Елайза ДУО тест се счита за окончателен на 6 седмици. Ако си чак толкова притеснен направи си и на 3 месеца. Хив Тестовете ти ще бъдат достоверни освен ако не използваш големи дози анаболни стероиди, не пиеш имуносупресори или големи дози кортикостероиди, лекарства за хепатит или си на химиотерапия, венозни наркотици.

499.   Здравейте отново аз съм 490. Благодаря ви за отговорите и за успокоението, което ми давате, че не е хив на 493 и също и че, ако има хив човек не е чак толкова страшно, което е споделил потребител 496. Но все пак имам все още притеснения относно това дали съм заразена, докъто не си направя тест след 3-те месеца.

500.   Аха ами незнам какъв беше. От пръста ми взеха кръв после я сложиха във нещо като поставка и мисля че е само за антитела не е Елайза или нещо подобно не съм сигурен. Значи казваш да отида след месец след като е направен теста така ли?

501.   до 496-браво, наистина си много запознат с хив. Но за някои неща не си прав-например, че хив не засяга вътрешни органи-хив засяга в напреднал стадии най-вече централната нервна система. А поддържащата терапия е много добра, но за съжаление има страшно много странични ефекти. Но в един прекрасен миг хив става резистентен първо към едни, после към други лекарства и накрая към всички, които са познати и тогава става страшно.... Друг е въпроса, че фармацефтичните компании произвеждат само поддържащи лекарства нарочно, за да печелят по-дълго време-колкото повече се удължи живота на хив позитивния- толкова повече пари ще лапат- много тъжно, но.... факт

502.   до 500- не си ме разбрал правилно, 6 седмици след предполагаемото заразяване върви пак в кабкис и им кажи, че искаш Елайза ДУО тест-не става веднага, а на следващия работен ден. Твоя тест е бил само за антитела 33 дни след предполагаемото заразяване, така че теста не ти е много надежден. Но щом нямаш симптоми е малко вероятно-повечето хора имат. На 3-ти месец за успокоение, само ако искаш пак си направи, но аз не виждам смисъл.

503.   Ще отида на 8-та седмица за да съм абсолютно сигурен. Мерси за полезната информация!

504.   до 503-аз съм 502-Направи си посочения тест на 8 седмици, но според официалните указания тестът на 3 месеца е препоръчителен. Това, което ти казах е базирано на практиките и опита в австралия и много хив специалисти, които работят в частни клиники на запад. Да не кажеш после-тоя във форума ме излъга и подведе. Ако на 8 седмици елайза дуо теста( внимавай да не те излъжат с теста, че избягват да го ползват масово, че е по-скъп) е отрицателен си потвърди резултата на 3 месеца с бърз тест. Вече ти казах, кои препарати удължават срока на 6 месеца- ако не ги използваш на 3 месеца резултата е 1000% достоверен.

505.   До 504 503 съм отрицателен бе теста и жената там ми обясни, че нямат елайза дуо, и че на третия месец трябва да отида за да съм на 100 % сигурен. Мерси за полезната информация.

506.   Аз също съм много притеснен. Преди 3 седмици правих секс с едно момиче и ми скъса презерватива бях пиийнал и не го смених веднага. Вече 8 дена имам температура между 37 до 37. 3 стига, меря си я постояноо и е в тези граници придружена от хрема и лека кашлица. Нямам сърбежи, нямам диария, не ме боли глава, но тази температура ме побърква. В понеделник ще ходя да си направя тест... Имате ли представа до колко време се появяват симптомите и колко градуса е температурата при ХИВ?

507.   до 506- прочети коментар 495 и 498-това е!!!

508.   Искам да попитам човек чрез пъпка може ли да се зарази със СПИН. Преди 5 дена правих секс с проститутка и имах пъпка на члена точно накрая към корема бях с презерватив, но презерватива не стигаше до пъпката. И на следващия ден почна да ме боли главата, корема, гърлото и имах разтройство. Какво мислите чрез пъпка може ли да се зарази човек? Някой може ли да ми отговори?

509.   И аз искам да попитам, възможно ли е да съм заразен с ХИВ вирусът, значи стана следното направих го преди около 3-4 месеца без кондом с момиче , което е имало полов контакт и с други партниори, и след 7-12 дни ми излезе странен обрив около гениталите и бедрата едни малки не много големи червени пъпки, след около 2-3 седмици след този период прилошаване висока температура загуба на апетит това траеше около може би 5 до 7 дена, парацетамол витамин Ц и уж се пооправих, отдадох го на вирус или настинка, но все пак ми мина през акъла и това и от тогава ми кацва тази мисъл като муха на мед много често в главата, и особенно започна да ме тормози преди една седмица, когато пак започнах да проявявам някакви симптоми на настинка, грип, вирус -кашлица влажна с хрипове, хрема личната ми изписа антибиотик и някакви отхрачващи разбиващи секрета, но никога преди това не съм боледувал често дори много рядко. Намерих координатите на Кабкис за моята област, но все още се чудя дали да отида, та въпросът ми е напоследък ни пускат вируси от всякакви разновидности, за да могат да си продават антивирусните и хората вече се разболяват много по често от преди или пък при мен дори при не голям шанс с моят късмет е точно този вирус.

510.   до 509-Абе приятел според мен върви се изследвай за всеки случай. Според мен обаче, си прихванал генитален херпес, а това твоето в момента със сигурност е някой грип. Плати си на частна лаборатория и се изследвай за генитален херпес-Имуноглобулини IGm и IGg. Направи си и хив теста и после тука се похвали с негативен резултат!!! Между другото и аз изгърмях с генитален херпес и то с кондом.

511.   да попитам възможно ли е да съм се заразил в смисъл при мен се появява само един от изброените симптоми.. болки в мускулите но само на ръцете и най вече малко лактите и ме наболяват и раменете давам ви и точни даати когто имах полови контакти.. 10 септември и след това на 20 октомври 2012

513.   Здравейте.
45 дни след контакт правих изследвания за работа в чужбина в частна клиника. Бяха отрицателни, трябва ли да ги повтарям?

514.   Някой може ли да отговори на 508

517.   здравейте, преди месец и една седмица правих секс с проститутка обаче кондомът се беше скъсал в последните 2-3 минути. имах сърбеж по скоро бодежи най вече по краката и ръцете по пръстите. сега на места по краката имам пъпки червени с жълта течност и боли при чесане или стискане на пръв поглед изглеждата като обикновени пъпки. имах болки в горната част на корема осещах горещ въздух при навеждаме примерно и бели петна на горния венец в устата и парене в на устните. нямам други оплаквания. ходих на лекар обясних му за кво става дума, прегледа ме и каза че имам гастрит, че не е тва за което си мисля и че симптомите се появяват първите дни след половия акт. пита ме дали имам парене при уриниране или бяла течност не нямам. тези пъпки ми се появяват сега след като съм бил при лекаря. много се притеснявам дайте някакво мнение

521.   Здравейте,
Повечето хора сме притеснени, отколкото реално да има основание за притеснението ни, но поне си взимаме поука. Аз ще питам за моя случай, защото не видях друг като него. Бях с една мадама и я близах около 10 минути. Разбрах, че няма как да се хване така, но преди 2-3 дни си бях захапал езика точно отпред. Възможно ли е да съм се заразил заради това захапване? Четох, че досега от орален секс е нямало случай на заболяването, но все пак искам да питам, защото се притеснявам. Благодаря предварително за отговора.
П. С. Мадамата не знам дали е заразена, но просто се притеснявам за себе си и искам да съм спокоен, а мина едва една седмица, иначе щях да съм си направил тест.

522.   за съжаление това е рискова експозиция, ако жена ти прави орален секс риска е много минимален, почти нулев, обаче, ако ти и правиш риска е много висок. Винаги риска за приемащият партньор е много по-висок. Прехапването на езика след 2-3 дни не е от значение, инфектирането става в момента или не става. Не после. Иначе относно тестовете- на 28 ден елайза дуо тест-питай за него в някоя частна лаборатория, после на 40-42 дни пак и заключителен на 3 месеца.

523.   Ами ако примерно съм правил секс преди 4/5 месеца и сега имам 5 точици по ръката възможно ли да е да съм се заразил при условие, че преди това не съм се оплаквал.?

524.   възможно ли е при иглотерапиа да се заразиш със спин

526.   искам да попитам дали постоянно гадене, диария и възпалено гърло вече 4дни без спиране може да са симптоми на хив, при положение, че рисковия контакт е бил преди 5дни. питам защото лекарите не помагат нито хапчетата?

527.   Спокойно вероятноста да имаш СПИН клони в интервала от 0 до 1 най вероятно си само ХИВ позитивна :)

528.   Здравейте.
Може да Ви прозвучи смешно, но за мен не е. Искам да знам дали имам ХИВ, след като съм си оплюл пениса(не ме питайте как :Д ).. Претиснително е, направо ми разбива психиката и ме е страх. Имам ли начин да съм носител на вируса? (без бъзици моля).

529.   Здравейте. Малко съм притеснен, защото правих секс с момиче, което ми се струва, че може да е рисково. Ползвах презерватив. Прави ми и с*ирка, първо с него, после го махна и продължи. Притесняваме, че май, докато сменях презервативите, тя си отърка члена ми във вагината. Нормално е да съм притеснен. За момента нямам симптоми, освен че ме боляха мускулите. Появиха се няколко седмици след половия акт.

531.   529, имал си мускулна треска. Защо се търси под вола теле. Бях хипохондрик (страх от болести) много време, дето се вика не пипах нищо, изключително ме беше страх от СПИН, Хепатитите и така нататък. Та, това което ще напиша не искам да влияе на никой друг, това е мое мнение, постигнато чрез много четене и т.н. Има и хора по този свят, учени, доктори, читатели и много други, които вярват че СПИН е измислица, печалби на фармацевтиката, компаниите за презервативи и много още странични. http://forums.questioningaids.com/showthread.php?t=6859
Изгледайте клипа, този доктор се е инжектирал 3 пъти с уж ХИВ позитивна кръв. Не са намерени следи от ХИВ или СПИН в кръвта му. За жалост умира 6 месеца по-късно от инфаркт. Той доказва една от най-големите и манипулативни лъжи в исорията на човечеството. Пак казвам, пазете се, защото има доста други пак толкова опасни болести, които може да пипнете. Хепатитите са актуални, а в България от хепатит Б и Ц страдат близо половин милион души!

535.   Преди четири години имах една година контакт със хив позитивен партньор, като правехме секс без презерватив, след като разбрахме за болестта спряхме да правим секс. Ходих да се изследвам на третия после и на шестия месец и съм отрицателен, здрав съм. От тогава до сега сам качил около 15 кг. Не съм живял под страх през целия период от тогава до сега, но питам възможно ли е да се заразя след време, възможно ли е вируса да чака там някъде удобния момент за да се прояви?

536.   Номер 535 - НЕ Е ВЪЗМОЖНО да си се заразил щом тестовете са показали ОТРИЦАТЕЛЕН резултат. Или си ХИВ-позитивен ИЛИ не си.
Можеш да се заразиш, разбира се, ако имаш отново интимен контакт с ХИВ-позитивен човек.
Около 7, 5% от българите не могат да се заразят с ХИВ при полов контакт, защото имат ген, които ги предпазва. Дали си от тези хорам, можеш да тестваш само в много добре оборудвана лаборатория.
Имал си късмет, друг път искай тест за ХИВ от партньора си, преди да почнеш да правиш секс без кондом. Не е обидно при постоянен и сериозен приятел. Ние сме хетеросексуални и също си искахме ХИВ-тест. Това е признак за полова култура, а и ти вече опит с това имаш. Не е необходимо да живее човек в страх заради такова нещо.
Иначе пак казвам - не си се заразил.... поне от стария си партньор.

537.   536 Благодаря :)

538.   Чета, чета и само гледам изглупяли хора дали неограничена воля на глупавите си страхове, как може да сте такива? (повечето от вас). Един сънувал и се съмнява, други биле девствени и здрави и пак се съмняват, че са се заразили...
Вие номрални ли сте? Единственото което може да направите е да се поболеете от нещо друго по този изключително малоумен начин дето непрекъснато се притеснявате, а нямате тежест и повод и основание за това ваше притеснение...!!!
Отидете на безплатно изледване и готово, но не си мислете изобщо тези пълни простотии ей така щото вие заболяло гърлото и гъза и вече сте болни, що за расъждение! Само изкючително наивен човек може да си мисли такива неща без никаква основателна причина!!!

539.   Здравейте, искам да попитам дали човек може да се зарази с ХИВ ако е бил одраскан от момиче, притеснявам се защото от няколко дни имам постоянна температура между 36, 9 и 37, 2 и също така имам някакъв обрив по кожата, обривът е по 1-2 пъпки на различни места по тялото който сърбят моля ако някой знае да ми каже щото съм много притеснен. :(

540.   Добър ден. Искам да ви попитам, че тук от известно време се притеснявам относно ХИВ. Имах рискова партньорка преди 4 месеца, обаче имам и връзка която продължава вече 9 години. Приятелката ми сега е Бременна и си я пратиха да си направи иследване за "сифилис", "СПИН", Хепатит;Взеха и кръв обаче не можахме да я дадем на време и отидохме в лаборатория да я извъртят и казаха че така може да стой по дълго време в хладилника и след събота и неделя може да я занесем в ХЕЙ. занесохме я и всичко беше отрицателно. тя вече е в края на 4-ти месец по нашенския календар а по лунния е в 5-ти. Та въпросат ми е? има ли място за притеснение, че може да съм лепнал нещо изминали са вечер 3 или 4 месеца от рисковия парт. Нямал съм симтоми като тези който изброявате поне не си спомням.

541.   540, ако си правил вагинален или анален секс без кондом с хомосексуален мъж или с проститутка можеш да се притесняваш. ТИ трябва да отидеш да се изследваш, но при приятелката ти може би е рано, но може и да не си я заразил - при вагинален секс е трудно, а и ти дори да имаш ХИВ си трябва време, за да се увеличи концентрацията на вируса.
Затова свет - изселдвай се сам и спи спкойно.

Ако си правил орален секс без кондом с проститутка или хомосексуален мъж - не можеш да се заразиш специално от ХИВ

Ако си правил секс с ХИВ-позитивен човек, който обаче е на медикаменти (коктейл) - той не е заразен и не си се заразил.
В България специално е много трудно да хванеш ХИВ, но горните две групи си имат.

Успех

542.   Здравейте, всички преди няколко дни имах контакт с едно момиче, при което се разкаса детствената и ципа и започна да тече известно количество кръв имах малко кръв по корема и по едната ръка и не съм загледал дали не е попаднало на някоя от тези ранички над ноктите, които се получават вследствие на гризане на ноктите, та въпросът ми е може ли да съм се заразил по някакъв начин със спин знам, че е абсурдно след като това е първият полов акт за нея, но нали може да се предава и от майка и затова съм притеснен. Извинявам се за глупавия въпрос, но винаги ме обзема такава параноя, бих искал да ви помоля само за сериозно отговори, също така бих искал да ви попитам може ли чрез попадане на плюнка в окото или по кожата. Извинявам се за глупавия въпрос, но искам да се успокоя.

543.   Правих си тест за спин, рисковият ми полов контакт беше преди 65 дни преди теста, достатъчно ли е това време за сигурен резултат или трябва да повторя теста!

545.   Искам да попитам на трета седмица след рисков контакт може ли да се прави тест за хив?

546.   545, ти по всяко време можеш да правиш тестове, но резултат надежден има чак след 3 месеца след рисковия контакт. Ползвай кондоми!

547.   Преди 6-7 седмици имах контакт с проститутка, презервативът се скъса. Докато се усетя, съм бил вътре няколко минути. Един месец след това направих гнойна ангина, овладяна с антибиотици, които пох една седмица, иначе бях с температура 38 градуса за около 24 часа, коато след това изчезна. След антибиотиците се появиха гъбички по главата на члена, а сега и себорея, от която страдам по принцип. Вие как мислите? Аз утре ще отида за бърз тест, защото не мога да чакам 3 месеца, вече се панирам.

548.   И аз съм болна от спин но съм приела че ще си умра на 11 години съм

451-500 от 501