Споделена история от Секс и интимност

Големи срамни устни!
Въпроса ми е следния: проблем ли е, че срамните ми устни са малко по-големи, наистина ли мъжете имат предпочитания и за тях т.е. да са по-малки??? Това вече е върха, аз никога не бих имала претенции за това какъв е члена му...все пак никой не го избира, така си създаден. Това е болна тема на разговор според мен..... Призовавам жени и мъже.........

Коментари

301-350 от 465

317.   Не съм напълно съгласна с 316 .. в крайна сметка .. това е засягало много лично твоята приятелка .. Щом самата тя не се е чувствала добре .. и е решила, че иска лабиопластика .. означава, че е била съвсем наясно с това .. какво прави! Относно за бюста .. съм против силикона .. и тук се съгласявам с теб ..
За съветването с половинката също .. Но в крайна сметка .. като си с човек, когото обичаш и държиш на него .. ще му влезнеш в положението и като се притеснява от нещо .. би следвало да го подкрепиш ..
Който не го е изпитал това нещо .. е некомпетентен по тази тема .. и мисля, че е неправилно да се изказва .. :)

Колкото до мен .. имам го от много време .. Консултирала съм се с лекари .. , които се опитаха да ме разобедят да не правя операция .. Няма смисъл .. , защото това наистина е някаква пречка .., която е заседнала в мозъка ти и не ти дава право на покой ..

318.   офф,като чета коментарите се комплексирам още толкова...много ме е яд ,че като имах излишни парички изработени в чужбина не си направих тази корекция..бях разучила всичкли клиники,които могат да направят корекцията, но явно се отказах малко по-малко, а и вече нямам тези парички...щом една жена не се чувства добре така,аз съм за тази корекция...пречи на хубавите изживявания/

319.   Така ...това което ще напиша няма да е много приятно... моят проблем е такъв че едната ми устна е по-голяма от дургата , увиснала и сбръчкана , а аз съм девствена . И съм сигрна че това е от скоро. Въпросът ми е знае ли няко от какво може да се получи?

320.   Здравейте, всички!
Включвам се в темата от първо лице - аз съм жена на 30 години, която преди година си направи тази корекция. Имах известни здравословни причини освен комплексите и всекидневни малки неудобства. Щастлива съм, че направих важното нужно за себе си - съпругът ми ме подкрепяше, разбира се, но това някак-си се подразбира, според мен - ако някой те обича, иска да си щастлива!

Самата "операция" дори не може да се нарече така - не боли, трае около 30 минути, тръгваш си същия ден, упойката беше локална. След това кървене няма. Единственото частично неудобство е сексуалното въздържание, което трае 60 дни.

Родих 8 месеца след процедурата и нямах никакви проблеми или разкъсвания. Така че всичко е наред. Момичета, не се плашете, това не е като трансплантация на черен дроб. А ако нещо е способно да ви повиши самочувствието, да ви накара да сте по-смели, силни, открити и освободени - значи е добро за вас.

Не пропагандирам нищо, просто споделям, че съм щастлива с взетото от мен решение.
Анна Филчева, София

321.   Аз пък съм мъж и мисля че големи срамни устни са много възбуждащи! И не съм единственият, който мисли така. Големи срамни устни е нещо, което се среща МНОГО рядко и има достатъчно мъже, които се възбуждат от такива устни особено много. Ако не вярвате, поровете се в нета - има дори платени сайтове, където хора обсъждат и публикуват снимки на жени с големи срамни устни. Ако на някой мъж не му харесват, има достатъчно други мъже, които са във възторг от тях. Няма универсална хубост.

http://www.large-labia-productions.com/forum/

322.   Няма за какво да се комлексирате, че устните ви са големи. Както виждате, на повечето мъже това им харесва и го намират за доста по - възбуждащо, така че вместо да се притеснявате, трябва да се радвате, а не да търсите хирургическа намеса, която никак няма да ви помогне. Ще ви помогне малко повишеното самочувствие, което сега ви липсва и вместо да се отпуснете по време на секс, избивате комплекси. Мъжете по - скоро ще се възмутят от комплексираното поведение на една жена, отколкото от дефектите в тялото й! Винаги трябва да имате самочувствие и да се харесвате каквито сте, или дори да не се харесвате, поне се радвайте, че може да се харесате на половинката си, а както виждате тук, повечето мъже търсят точно това, което вие намирате за недостатък. Аз съм била точно с 10 момчета и досега не съм чула коментар за размерите на устните ми, но като се замисля нормално е, че щом жените предпочитат големи неща, нормално е и мъжете да ги предпочитат. Няма защо да се променяте само за да се харесате на някой, харесвайте се каквито сте и не мислете толкова за чуждото мнение, защото на света има 7 милиарда души със 7 милиарда различни мнения.. ;))

323.   Аз самия харесвам големи срамни устни, че кво им е само да не са увисланалии некви бабешки :D

324.   Хареса ми написаното от 320 .. (Анна Филчева) .. Конкретно към нея ще се обърна.
Прочетеното от Вас ме успокои много. Планувала съм я тази манипулация към средата на април. На 18 съм, но това е нещо, което ми пречи. Прочетох отговори, които съм търсила дълго време. Радвам се, че това сте го коментирали пред аудиторията.

325.   Момичета, това че не си харесвате размера на срамните устни си е лично ваш психологически проблем !!! Това не стои на дневен ред при нас мъжете, както се обеждавате от многобройните мъжки коментари на любители на големите срамни устни ! Аз като мъж който гледа много порно, мога да кажа, че преди да си сваля някой порно клип, задължително преглеждам снимковия материал за да видя дали мадамите участващи в клипа са притежателки на големи срамни устни ! Изобщо не тегля клипове на момичета с малки срамни устни, защото въобще не ме възбуждат !!! Изглежда ми сякаш са малки дечица, които правят секс.... А кои мъже се възбуждат от такива жени...?

По скоро тези от вас с много малки и прибрани срамни устни трябва да се притесняват повече ! Виждал съм такива, на които нито клитора им се вижда както трябва, нито нищо... Само едно процепче имат, което много наподобява на процепчетата на избирателните урни:))))
Помислете малко, какво възбуждащо има в такава жена, та те изглеждат сякаш са недоразвити. За мен лично големите срамни устни са индикатор, че жената е преминала юношеската си възраст и е станала дама !
Както и други мъже са го написали по-горе и аз ще го повторя. Не се осакатявайте момичета и не ни лишавайте от удоволствието да смучем сочните ви и месести лабии !
Погледнете тези многобройни порно и еротични актриси с големи срамни устни ! Защо по дяволите не са ги махнали, след като никой не ги харесва, не мислите ли, че е малко странно....??!....

Мъж на 24г

326.   Олее, аз така да харесвам големи срамни устнии :)) Особено в поза "яхване" от страна на момичето, визията е перфектна - обграждат идеално члена и е много секси!
Момичета, какво въобще се комплексирате? Четох толкова много коментари, а те са безброй много и нямат прочитане. Както някои от Вас казват по-горе: Правете секс със самочувствие и въобще не се притеснявайте! Аз лично обожавам да засмуквам тези големи разбойници :D :D :D
Успех! :)

327.   искам да попитам номер 324 къде ще си прави манипулацията и каква е цената? до колко съм запозната с десетина клиники, цената варира около 500-600 евро...?

328.   Клиниката е в Пловдив (частна) .. в сайта бях прочела, че е 900 Е

329.   Споко момичета!!! Съжалявам, че за много от Вас по-големите малки срамни устни са комплекс. Явно както за нас мъжете, размера на члена е коповод за терзания, така за Вас размера на срамните устни Ви терзае! Аз лично ОБОЖАВАМ подаващите се между големите срамни устни, малки такива. Споделям мнението, че ако те не се подават и виждат, то като че ли си имам работа с невръстно дете. А аз не си падам педофил. Напротив, за мен това е знак за зрялост и опит на жената пред мен!!! Не се притеснявайте!

331.   момичета имам същия проблем, не мога да кажа че се притеснявам от това, но на мен самата не ми е комфортно. Някакси неестествени ми изглеждат. До сега не съм имала никакъв негативен коментар, но определено не се чувствам удобно. Ако някой ден имам възможност бих си направила операция.

332.   Здравейте! Съвсем случайно попаднах на тази дискусия и тамън щях да затворя сайта, когато веднага си спомних за едно момиче, с което имах сексуална връзка. А тя направо нямаше срамни устни. Беше ужасно от мъжка гледна точка (все пак съм на 31 години и съм имал доста сексуални партньорки) и определено ми беше доста неприятно да гледам такава липса. Коментирали сме го и с приятели и всички сме на едно мнение, че по-големите изглеждат... . как да го каже най-точно... . много по-сексуални.
Моя съвет е, НИКОГА не прибягвайте до такава операция, освен ако не ви се налага по някакви здравословни причини.
Ето и да видите как протича едно такава лабиопластика, просто ужас
http://www. youtube. com/watch? v=l8YLVQS7rrs
http://www. youtube. com/watch? v=EYXInBX8piQ
http://www. youtube. com/watch? v=xFLYktZZ5s4

333.   Ей, 332, кой ти говори за липса на срамни устни? Тук женките коментират ,че се срамуват от много дълги, несъразмерни или накъдрени такива. Аз съм жена с идеално оформени големи и малки срамни устни, но нормални, а не огромни. Слава Богу, иначе щях да се оперирам. А ти що си имал връзка с тая с липсващите, що не избяга след първото чукане, като си толко отворен, ами я коментираш. Ей, много смотан народ, еба ти.

334.   Номер 333, а ти защо споменаваш името на всевишния и всевиждащ.... напразно ?:)))
Ще ти отговоря на въпроса.... Не е избягал, защото е глупаво да постъпи така, заради някакъв най-обикновен фетиш към големи срамни устни. Все едно, мен да ми харесва да ти смуча пръстите на краката, но ти да не ми даваш и заради това да скъсам с теб. Просто ще се примиря...!

335.   Аз съм 333, ако ти си с гаден хуй и се отвращавам да те гледам и чукам, ще те зарежа веднага, но няма да те коментирам из форумите. А споменаването на Божието име не е напразно, благодарна съм Му, че ми е спестил тези терзания, като ме е създал съвършена. Към 334 са тези ми писаници. Е, аз не се примирявам с нещо, което ме отблъсква, търся такова, което ми допада.

336.   №335, а я си представи, че аз съм с много "гаден хуй", но пък за сметка на това съм всичко останало, което някога си търсила и се желала от живота - нося те на ръце, постоянно те изненадвам приятно, поемам всички битовизми на раменете си и същевременно правя така че никога да не ти е скучно или тъжно... Тогава какво правим, г-це Съвършенство? Или отиваш директно при Съвършения Мачо, кръстоска между Джордж Клуни, Рамбо и Ален Делон, с правия хуй, но при който душата ти е нон-стоп в черна дупка?
Много повърхностно разсъждавате маладите - зле за вас! Ако животът беше толкова прост и лесен, колкото си го представяте, 90% от хората щяха да бъдат щастливи, а то е точно обратното...

337.   Номер 332 бравооо. Аз почвам да свиквам с тях...големи,,малки,висящи,сочни ,липсващи не ми пукааа.цял живот няма да страдам за някакви дребни неща

338.   Жени, не се обиждайте, ама съвсем сте се смахнали всички. Първо се започна с ненормалното бръснене ден през ден, сега им били големи/малки устните... Утре какво ще се измисли не знам... Човек не може да си намери истинска жена вече, всички са заприличали между краката на охладени пилета, а отскоро и на окастрени такива. Поздравявам всички жени, които тук писаха против това модерно зверство.

339.   Към 336. Аз съм отново, просто си ми интересен, личи си, че си пич. Обаче, за мен секса е много важен, какво избираш- да ти позволявам да бъда твоята кралица и да ти изневерявам ли? Или да те отблъсквам сексуално непрекъснато, айде нема нужда.

340.   охх, въобще не ме е срам за тези" големи срамни устни" , проблема е, че са много неудобни, това ме притеснява, все се търкат и ги боли защото са нежни. ):

343.   Лично аз харесвам по-големите срамни устни... Все пак незнам дали сте чували, но накой от поп-фолк звездите си слагат силикон в срамните устни.

347.   Дискутираните въпроси налагат малко осветляване. Лекция няма изнасям но, външните лабии затварят вагината, като вътрешните лабии се притискат от външните и служат като своебразен уплътнител. Обаче ако вътрешните са много големи(това е индивидуално за всяка жена) създават проблеми. Възпаления от триене при ходене, сядане. това води до условия благоприятстващи различни инфекции у пациентките. Затруднен е и коитуса. Такива пациентки не могат да носят изрязани бикини и бански. Затрудняването на сексуалния акт и дискомфорт по време на менструалния цикъл, спорт или упражняване на ежедневната активност са основните индикации за хирургична редукция. Модерната лабиопластика решава тези проблеми. В такива случаи корекцията на вътрешните лабии води до подобряване на здравния статус на пациентките. Драстино намалят външните възпаленията по половите органи и съпътстващите ги инфекции, лабиалния херпес остава спомен. По-лесно се хигенизират. Половите конкти не са затруднени и болезнени. След тази интервенция пациентките споделят удововолетворение. Проблемът е деликатен, следва в семейството и със специалисти да се обсъжда. Още от древността част от тези интервенции са познати, например освобождаване на клититора, но това е друга тема. Лабиопластиката не е лабиотомия, като някои придават такова значение. Която жена има някои от горните проблеми добре е да се консултира и ако е необходимо ще проведе лабиопластика. Някои фундаменталисти смесват модерната лабиопластика с пълното премахване на лабиите, нещо което не е цел. Младите жени не бива да се срамуват притесняват да търсят консултации. Тава ги активни по отношение на здравето им в този аспект.

348.   Какво да кажа, и аз имам такъв проблем... тоест, за мен е проблем, макар че повечето хора тук казват, че дори предпочитат такива устни. На 15 съм и съм девствена. Не съм тръгнала да правя секс в близките две години, но не знам какво ще стане като дойде момента. Искам да кажа, да, почти всички тук обяснявате как се кефите на големи срамни устни, но пък казвате, че сте на по 30тина години... намерете ми един на моята възраст, който да каже, че не му е проблем. Сега пък ще кажете, че то не трябва да ми пука кво мислят някви пикльовци и това е истина, обаче какво да направя, да си седя двествена и да чакам момчетата от моето поколение да се осъзнаят и да помъдреят ли?? Не знам, на мен това просто винаги ще ми е някъв ужасен комплекс. Само на една приятелка съм го казвала и като й казах щях да умра от срам, камо ли да се съблека пред някого. Струва ми се невъзможно да се отърва от този мой комплекс ;/

349.   348, има начин да се отървеш от комплекса и той е като говориш с някого по въпроса.

350.   67 може ли някакви кординати, не пиша по темата.. прочетох много коментари до твоя за последно.. просто много е късно не можех да заспя и си търсех някаква медицинска литература в интернет имам влечение към тази наука в кръвта ми е. много ме заинтригува как обясни всички подробно, разбира се ти спомена, че си спецялист, но страшно си падам по умни мъже.. ако може ме намери в скайпа ......

Модератор - по принцип не публикуваме директна контактна информация, защото се стига до големи злоупотреби - страницата е без регистрация и най-важна тук е анонимността Ви. Ако все пак решите да я нарушите за определени хора, може да публикувате НЕСВЪРЗАН С ФЕЙСБУК И СКАЙП акаунти имейл адрес, за да може да изолирате хората, които ще ви досаждат (обезателно!), но да се свържите все пак с желания човек....
Молим за разбиране - нашата политика е изцяло във ваш интерес!

351.   Ами не знам, но и аз имам проблем.. не съм имала никакви интимни партньори до сега.. но не е това проблема.. едната устна е по - голяма от другата и набръчкана и леко боли като сядам леко върху нея, а пък другата си е нормална.. не знам защо така се е получило, но се комплексирам :@ :(..

352.   Иди на консултация с гинеколог.

353.   все е п*тка... важното е да си тясна...

355.   Аз съм мъж и мисля че с жените с по големи срамни устни се прави по - добър секс

357.   абе щом Бог ги е създал значи.. няма какво да се чудите бе хора ! Щом са създадени знчи няма нищо срамно ! :)
/жена/

358.   Аз все още нямам сексуален опит, но още от 4 клас забелязах че срамните ми устни са доста големи и ми е проблем срам ме е.. и се чувствам готова за първия си път, но този проблем ми създава някакви комплекси и не мога да се отпусна.. мисля си, че момчето когато види ще се стресне притесни или нещо от този сорт. Иначе съм слаба и си харесвам тялото и как изглеждам като цяло, но това.. Как да се отпусна и да не ме е срам? !?

360.   Не напразно казват, че всички ние сме различни и това е прекрасно, многообразието в света е огромно, същото е и с телата на хората, не е необходимо да се комплексирате толкова -, , Красотата е преди всичко хармония, а не симетрия" запомнете това и си го повтаряйте всеки път, когато се комплексирате. В крайна сметка, ако някой държи на вас ще ви приеме такива каквито сте - с вашите плюсове и минуси. Подредете правилно приоритетите си в живота, научете се да се харесвате и да се приемате такива, каквито сте, с времето ще забележите, че следвайки това като свой основен принцип ще настъпят множество позитивни промени в живота ви. Страшно много си личи, когато една жена има самочувствие и се чувства уверена. Не се стремета навсяка цена към перфекционизъм, защото във всеки един детайл от живота ни това изхабява много, ще пропуснете страшно много красиви мигове, вторачвайте се толка в някой свой комплекс. Желая на всички ви много поводи за усмивки и едно невероятно лято.
Мерилин

361.   И аз като съм хубава и оная ми работа е мис п**** по красота, кво да не би всичко да ми е наред. Напротив. Животът ми е пълен провал. Освен външният ми вид и достатъчно сиво в-во, нищо друго нямам. Нито имам хора до себе си. Нито има кой да се радва на мис п****Не че и липсват кандидати. Но няма някой сериозен, който се интересува от мен самата. Вярно малко ми е тежък нрава, но си заслужава ;)
Това беше малко време за реклама, а ти не се комплексирай от това, да не би на мъжете х****** да са много красиви. Има ги всякакви. Някаго да си се двоумяла между двама мъжа и да си си казвала "единия имя грозен х**, а на другия му е много хубав, направо манекен... не, кви са тея глупости. На мъжа е достатъчно че му даваш п****

362.   Мерилин, 100% си прав, 361 - ще ме спукаш от смях.

Съвсем нормално е едно момиче да кажем в 4-ти клас да се пита такива неща. Мило момиче, тялото ти се променя в посока жена и това е нормално - такова е женското тяло.

Действително има жени, който имат твърде големи срамни устни и има и операция за това, но само когато имате проблеми - НОРМАЛНИ са ви срамните устни, ако не ви боли при седене на стол, каране на колело, спорт, движение...
ако не се чувствате дискомфортно, значи са ви нормални устните и спрете да се занимавате с този „проблем“

363.   http://youtu. be/YZULGQi9e2w Хубаво погледнете и си помислете искате ли да го преживеете... Аз лично се отвратих и ще ми е трудно да забравя красивата гледка.
Изглежда ми като опитите ми да си шия дрехи в 7ми клас. Бррр!

364.   от 358: Ахх, да наистина направо се отвратих.. мисля да си остана така.. пък който не ме харесва заради това.. както се казва не ме заслужава няма да се подложа на такова мъчение ://

365.   Правилно:) Има предостатъчно готини момчета, които обръщат внимание на важните неща (сред които срамните устни не се нареждат);)

366.   Мале начетох се на какви ли не коментари и се скъсах от смях. Нямам думи за някой изказвания просто не очаквах да ни е толкова тъп народа. До колкото по темата жени спрете да се комплексирате от тея големи срамни устни явно всяка втора го има тоя така наречен "проблем". Според мен няма значение какви са.. мъжете не обръщат много внимание на тази малка подробност. И моите не са кой знае колко прибрани но си правя кефа на MAX. До сега не съм получавала никакви забележки. Обожавам си тялото и обожавам да правя секс!!!
Така, че не ми пука кой какво мисли. Много против тея оперативни мизерии съм... има къде къде по-сериозни неща в тоя живот. Замислете се хубаво!

367.   Алоо, 366! Койтки каза, че мъжете не обръщат внимание на тези неща? Ще ти се, щото си увиснала и ти. А какво означава думата ТЕЯ? Неграмотница.

368.   "Койтки ", а тази дума какво ли означава, грамотнико? :D

369.   Здравеите, аз съм момиче на 19 години и също имам големи срамни устни. имала съм 4 партниора до сега и винаги съм се притеснявала от реакцията им и продължавам да го правя, въпреки че до сега никои от тях не е направил някакъв коментар по този повод. колкото и да не си ги харесвам, мисля че ако на момчето не му прави впечатление.. а изчетох доста коментари и явно е така.. значи и аз не би трябвало да се притеснявам и наистина мисля, че дори само мисълта за операция в случая е напълно излишна и краина.. трябва да се харесваме такива каквито сме... и да компенсираме външните си "недостатъци", ако това може да се нарече такъв, с малко повече чар и увереност! тези думи ще гледам и сама да ги последвам, защото още ми е малко трудно, но се старая да се отпускам максимално и да не ми пука! надявам се и с вас да е така.. :)

370.   367 Ей вероятно си мъж с огромен комплекс. Пък колко мъжете обръщат внимание те ще кажат ти явно не си такъв.

371.   Правилно,370!

372.   на мен не ми пука само да има големи гърди

373.   Аз съм мъж и харесвам жената в съвкупност, без да се концентрирам върху някаква анатомична подробност. Същественото е да излъчва женственост, интелект и страст. Другото не е важно. Всъщност, за мен лицето на жената е това, което ме вдъхновява и възбужда, а не междубедрените лабии.

374.   372 ме уби :)))))))))))))))))))

375.   Аз съм мъж и харесвам големи срамни устни. Много по-възбуждащи са.

301-350 от 465