Споделена история от Секс и интимност

Големи срамни устни!
Въпроса ми е следния: проблем ли е, че срамните ми устни са малко по-големи, наистина ли мъжете имат предпочитания и за тях т.е. да са по-малки??? Това вече е върха, аз никога не бих имала претенции за това какъв е члена му...все пак никой не го избира, така си създаден. Това е болна тема на разговор според мен..... Призовавам жени и мъже.........

Коментари

451-465 от 465

496.   А бе, момичета, това е като да питате какво обичат хората да ядат-свинско или пилешко. Един-едно, друг-друго! Въпросът е, че всякакви са прекрасни и никой няма да избяга крещейки, ако не са от любимото му. И моите са големи и ги обожавам такива, както и тези които са ги виждали. Няма по-възбуждащо нещо от самоувереността на една жена в леглото и не само в него.

498.   И аз имам същия "проблем" и четейки коментарите наистина съм доста по-уверена и склонна да приема тялото си. Единственото, което ме притеснява е, че съм на 17, девствена съм и тепърва ми предстои да имам сексуални контакти. Имайки в предвид възрастта ми, те ще са не много по-големи, опитни и зрели и ме притеснява, че ще се отвратят от тях и ще разказват после на приятелите си. Има го и това, че правилния човек ще ме оцени и достатъчно зряло и разумно момче, но просто не искам да се притеснявам при мисълта как ще ме приеме някое момче и няма да ли да съм му гадна.. Та въпроса ми е има ли смисъл да се подложа на операция и също към момчетата на сходна на моята възраст как бихте реагирали ако момичето с което ще правите секс има големи срамни устни?

499.   Ехооо какви са тези глупости? И аз като по-малка ми беше притеснено от това. Но с времето осъзнах,че няма нищо странно. Е чувала съм от някои мъже,че не харесват големи срамни устни но за щастие не съм имала контакт с такива.. Явно съм попадала на такива, които са привърженици щом някои от тях аа си умирали от кеф да гледат как маструбирам именно заради големината :)

500.   Последно..някой знае ли къде може по евтино да се направи тази корекция.. Моля за насока

501.   Аз лично обожавам жените с по-големи срамни устни. Не това е най-важнотор но мен лично ме възбужда повече.

502.   Moля ви жени, не осакатявайте дарът с който ви е дарила природата. Та това е все едно един мъж да се притеснява, че му е прекалено голям и да иска да го направи по-малък. Абсурдно е!

503.   Здравейте, аз съм писала 402. В момента съм на 25. Преди също като вас имах комплекс, че са ми прекалено големи малките срамни устни. С годините просто го надрастнах. Разбрах, че на повечето мъже им харесва, даже го намират за много по-възбуждащо и секси. Освен това докато сте в училище и университета имате много свободно време за "притеснения" от всякакъв вид. След време нямя да е така. Ежедневието ви ще е препълнено с работа и ангажименти и изобщо няма да си забелязвате срамните устни. По-скоро ще искате да намерите начин да си доставяте повече удоволствеие сами и с партньора ви, отколкото да променяте анатомията си. Когато избирате момче/мъж, с който да си лягате, подбирайте внимателно, да е някой, който ви цени и уважава, а не да гледа на вас като на самоходен полов орган. Когато мъжът ви уважава не би се присмял на анатомичните ви осовености. Бъдете усмихнати, позитивни, чистоплътни, хранете се здравословно и спортувайте. В момента очаквам първото си дете и въобще не ме интересува как изглежда, а че ще даде живот на детето ми. С времето приоритетите се променят. Желая на всички, които четат темата и пишат много здраве и спокойствие. :)

505.   Здравейте
От 17 годишна имам този комплекс.. Консултирах се със специалисти в
в областта и всички ме насърчаваха да се опитам да се приема такава, каквато съм. Но последния път когато ходих на профилактичен преглед при лекарката си... Тя ми спомена че това се получава при недоносени бебета това малките срамни устни да са по големи. Аз съм 7-маче. Но с времето те почват да висват, а след раждане още повече, при полов акт също стават още по големи... След много мислене аз се реших, на тази манипулация, тъй като жената трябва да се чувства секси, определено не нещо страшно, може да бъде извършена и от гинеколог, които си разбира от работата. На мен ми излезе около 650лв.. но определено това придава съвсем различно чувство, самочувствие и съвсем различно усещане...

506.   Номет 505 би ли дала координати къде си направила манипулацията за тези пари?

512.   Mили момичета и жени, аз съм мъж с голям сексуален опит и стаж. След като прочетох притеснението Ви, осъзнах, че никога досега не съм обръщал внимание, дали партньорките ми са били с големи или малки срамни устни. Харесва ми жената да е естествена и без задръжки в секса, а за това големината на устните не е проблем. Жени, на всяка п.. ката е уникална и хубава, не ги правете като конфекция с операции. За Мъже, които обичат секса, големината на устните е без значение, а за този, който Ви обича още повече няма значение.

515.   М36г. На мен ми харесват възможно най големи срамни устни, жена ми е с големи срамни устни и си ми харесват особенно при орално пък и изглежда много готино когато е с някое клинче... личат си и постоянно като се разхожда в къщи ме възбужда.

516.   До 515 жена съм на 26год. Моите са сравнително големи малко съм си закръглена не много-80кг. постоянно нося прашки и в повечето случаи ми влизат отпред и моя мъж много се кефи на това а и като си сложа и клинче си умира от кеф така че си мисля че 90%от мъжете харесват такива жени.

519.   И какво сега, аз като имам малки срамни устни, които не висят и не са набръчкани, да взема да се хвърля отнякъде, че изглеждам грозна и невъзбуждаща долу? !

520.   Здравейте.
Четох много. Тази тема е от дълго време. В един момент ми омръзна и просто отидох на консултация.
Мен не ме тревожеше, че бяха големи, а те наистина бяха големи и с различен размер, а по-скоро, че всеки път, когато сложих дънки изпитвах болка и се разкървавяваха.
Моят приятел беше много против, но в крайна сметка за мен си го правя и реших, че предпочитам да изпитам болката еднократно и да не го мисля цял живот.

Направих си операцията в Токуда вчера, а днес ме изписаха. У нас съм си, чистих, пусках пералня, готвих. Не приемам медикаменти и няма никаква болка.
Лекарката каза, че до 10-тия ден ще ми паднат конците.
В деня преди операцията ми направиха кръвни изследвания, минах през кардиолог и анестезиолог, което ми говореше за сериозност. Тъй като изчетох много, че отиват, оперират ги и след три часа си тръгват. Това е за сега. Гледката е много грозна, но се предполага, че трябва да мине време. Аз съм много добре, а иначе ми дадоха 1 месец болнични.

524.   Здравейте!
Наистина виждам, че много момичета, особено по-млади, се притесняват от това, но според мен това идва най-вече защото се сравнявате с списания и порно, които често са си правили интервенции или са коригирани дигитално. Проблемът идва на-вече от незнание - че това все още е тема табу, не се говори открито с приятелки толкова, а и жените по принцип рядко виждаме интимните части на други жени.

Преди време една гинеколожка ми каза, че 1. около всяко 4то момиче е с по-големи срамни устни, а всяко 5-то - с несиметрични такива, като едната е значително по-голяма от другата.
След това ми каза, че някои мъже дори го намират за доста привлекателно ииии че просто трябва да се поогледаме, за да видим, че е съвсем нормално.
Препрати ме към темата в редит, наречена "Labia gone wild", където истински жени споделят снимки, а има и доста позитивни коментари от мъже, които имат това предпочитание.
https://www.reddit.com/r/LabiaGW/

Разгледайте, а ако след това все още не се приемате и не мислите, че е нормално (въпреки стотиците други жени, които изглеждат така), естествено, че няма нищо лощо в естетическата хирургия. Както някои от нас решават да си уголемят гърдите или пък да си сложът филър в устните. Въпрос на лично усещане.

Поздрави! :)

451-465 от 465