Споделена история от Секс и интимност

Големи срамни устни!
Въпроса ми е следния: проблем ли е, че срамните ми устни са малко по-големи, наистина ли мъжете имат предпочитания и за тях т.е. да са по-малки??? Това вече е върха, аз никога не бих имала претенции за това какъв е члена му...все пак никой не го избира, така си създаден. Това е болна тема на разговор според мен..... Призовавам жени и мъже.........

Коментари

351-400 от 465

376.   мъж съм и не ми пука какви са важното е да е добър секса

377.   Ами аз имам една пациентка, която е страшна мръсница и има големи срамни устни. Над 30г. е и преди са я притеснявали а сега вече не. Та на мъжа и не знам какво е мнението му, но на мен малко ми е кофти но пък секса си е секс

378.   Здравейте!
Следя темата от години и ми прави впечетление, че предимно млади момичета се притесняват от големите срамни устни. И ги разбирам, аз също се притеснявах дълги години от това. Обаждах се в различни клиники да проверявам цени и т. н. , но до операция така и не стигнах. Днес мога да си го позволя финансово, а не бих го направила.
Истината е, че с времето и с годините комплексите се преодоляват или поне с мен е така. Имала съм партньори на които вообще не им прави впечетление, колко е размера точно. Май тези дето нямат нищо там са единствено в порно филмите :)) Убедена съм, че всички вие млади момичета някой ден ще преодолеете тези си комплекси, но всяка поотделно трябва да извърви пътя си.
Съвет от мен... Опитайте се да се възприемете с всичките си недостатъци, не говоря само за срамните устни. Харесайте се вие, за да ви харесат и другите. Повярвайте ми става!
И запомнете, Всеки, абсолютно всеки има недостатъци.
Успех на всички желая!

379.   Това не е недостатък! Аз съм мъж и обожавам големи срамни устни. Напротив, големите устни са предимство, защото се срещат по-рядко.

380.   Абе Балгарите сте си прост нарород, затова ви е скапана даржавата.

381.   Браво 380, нищо написано не по темата. Определено не си кръгъл идиот.

Ale

382.   380 като ти гледам правописа и ми става ясно кой е идиота тук..
Лола

383.   Мацки, колкото повече чета от темата се убеждавам, че 80% от всички писали просто си въобразяват. Иска ми се да можех да знам коя наистина има този проблем и как се справя с него. Дали само в самочувствието е проблема? Ако на вас не са ви правили коментари, на мен са, а няма нищо по-унизително и засрамващо от това да те питат "Това от какво ти е станало така? " Въпреки, че някой са ми казвали и, че много им харесват, мисля че аз наистина си имам нужда от корекция...
Ива

386.   И аз имам същия проблем и всеки път като съм с някой, постоянно мисля за това и много ме притеснява. И да може да е вярно, че това е малко повърхностен проблем, но в крайна сметка живеем в такъв свят в момента и пластичната хирургия и стремежа към перфектното набират скорост. Съвсем нормално е жените с такива срамни устни да се притесняват, особено като порно филмите и списанията показват само перфектни малки, прибрани срамни устни. В крайна сметка, почти всяка хирургична операция (не говорим за недъзи) е ненужна, така че операция на срамните устни е като всяка друга операция за увеличаване на бюста, липосукции и т. н., желанието за направата й е провокирано от това, че индивида се чувства по един или друг начин ощетен и непълноценен.
Аз лично бих се подложила на тази операция ако събера парите един ден.
Момиче, 20г.

388.   Мъжете харесват големи срамни устни не се притесняваи

389.   Скъпи момичета, жени... ето ви мнението на жена с опит. Преди години много се притеснявах от това че устните ми леко по-големички и се подават навън съвсем леко. Не ми създаваха физически проблем, а само се притеснявах как ще реагира партньора ми. Но се оказа, че притесненията ми са били напразни. Дори те дават по-големи възможности по време на секс. Мъжът който ме обича такава каквато съм, обожава всичко мое и в това число и устните ми.. обожава да си играе с тях, да ги целува и да ги смучка. Откровенно ми беше казал, че е много щастлив. Щастлива съм и аз. Ако мъж с кого сте сега казва нещо от типа.. "Оооо какво е това, от какво ти се получи така? " Просто си направете извода, че вероятно това не е ваш човек.

391.   Според мен не си заслужава да си правите такава операция за намаляване на устните. Освен ако не търпите много на болка. Xaресвайте се каквито сте, защото може да стане много по зле след това.

392.   Плаче ми се при мисълта, че имате такова съкровище, а искате да се оттървете от него. Не се обезобразявайте, а намерете някой като мен, когото ще направите безумно щастлив с тях. Това е най-бленуваното цвете. Не вярвам да съм единствения, който би ги смукал до полуда!

393.   Аз се радвам че ги имам. притеснявах се много преди, но вече дори се харесвам. ( много по-чувствена точно заради това, че имам сочни устни и сочен Клитор) има и своите минуси,но свикнах... в момента нямам сериозен приятел. но винаги подбирам мъжете , защото ако попадна на незрял и неопитен наистина ще ми стане гадно да ме гледа странно ... някой, който не знае колко е сладко с такава жена...
(едно момиче на 24 от софия )

394.   И аз съм решила да се подложа на операция, тъй като определено ми е комплекс. Та много моля от всичките тези коментари така и никой не отговаря подробно за корекцията в болница. Може ли момичето да сподели при кой генеколог е било в Сливен, коя точно е болницата и дали преди това е получила специално направление с което се отива?
Моля много за по съществени отговори от хора, които са се подложили на успешна операция, на нормална и приемлива цена. (не говоря за 1000е, не мога да си го позволя.)

395.   Точно така момичета... всички под ножа,
и знаете ли, така или иначе ще се подложите
на това безмислено изпитание, провокирано от
измислен проблем... що не вземете направо да ги
махнете изцяло.

Много сте тъпи, честно, ако разбера че путката на
мацката е оперирана, ще си мисля че е била няква
дефектна или изродска преди това... това определено
ще ме разконцентрира.

Няма нищо по хубаво от естественото и след като толкова
мъже ви казват, че това не е проблем за тях, а напротив,
не разбирам защо продължавате упорито да търсите специалисти... за да им пълните джобовете.

396.   Евала, номер 395! аз се харесвам толкова много точно заради това, което имам. момичета, натрупайте опит малко повече и тогава направете тази корекция. (
мисля че на дали ще стигнете до там )
аз също исках да си правя, разучих всички клиники, цени, но мъжете толкова ме харесват точно така И СЕ РАЗУБЕДИХ ЗАВИНАГИ.
(а относно цените в софия минимално 1100 Лева)

397.   Писах и аз до номер 126 и още нямам отг. Много се моля ще се радвам, ако все още следи тая тема. Може ли още информация за клиниките в Плевен и Сливен, където са правили такива операции. Моля някой който е запознат да ми пише, че ми е писнало от това вече, а и нямам възможност за пластичен херург, все пак още уча...

398.   Хора вие добре ли сте!!! Най яките момичета са тези който имат големи устни!!! Моета приятелка също има доста големи устни, но на мен много ми ми харесва да ги целувам и хапя докато правим секс. (подлудяват ме)А момичетата който имат малки усни не се целуват никак добре!!! (и да ти стане кофти защо приятелката ти има такива малки устни)

399.   398, ти на 11г ли си? Тука става въпрос за устни на вагината бе, дебил такъв. Не тези на лицето.

400.   Искам само да кажа, че най-сладката путка е тая с големите срамни устни(малките)и клитора, бил съм с такива мноо по страстни са, жените с такива, мноо лесно възбудими, и лично на мен наистни тези с увисналите устни много повече ми харесват от тия с прибраните катерички, така, че мацка според мен въобще не трябва да ти е проблем(МНОГО СЛАДКИ СА ЗА ЛИЗАНЕ)

401.   А може ли да питам този Пич, които е написал това изказване под номер 400, какво му доставя удоволствие да си играе и облизва по принцип срамните устни на жените? Питам защото много мъже не го правят и такива като теб са ми интересни как това го възбужда, и как ги чуства нещата?
На мен ми се струва странно, иначе съм много страстна но това така и не го приемам, е може би не много! Благодаря предварително за отговора ти! ще се радвам ако е по изчерпателен! :)))

402.   Момичета, искам да ви споделя нещо и се надявам да бъда полезна с тази информация. Най-накрая се пристраших и попитах гинеколога ми (мъж е) дали не са ми прекалено големи малките срамни устни. И той каза, че на 1/3 от всички жени на света са такива. Че всички сме различни, но това малките срамните устни да са по-големи и да излизат над големите е нормално и в никакъв случай не е грозно. Проблем има ако при половия акт се увличат от пениса и създават болезнени усещания. Жените с по-големи срамни малки срамни устни (и по-голям клитор(моят е такъв)) изпитвали по-голямо удоволствие в секса. Обясни ми също, че постоперативния период на операцията за корекция е много тежък, защото самото място е богато на нервни окончания и поне 2 седмици няма да можеш "да си седнеш на гъза". След това идва другия проблем как зараства. Може да се получи ръб и загрубяване, там където ще са шевовете. Може след това да не изпитвате същото сексуално удоволствие. И всичко това само за 1000 лв.! Каза ми, че не като доктор, а като мъж ми казва, че моята изглежда много добре. С този разговор комплексът ми изчезна завинаги! Дадох си сметка, че сме ние жените сме комплексирани от това, че тази ни част не изглежда като по филмите (порно филмите). В този ред на мисли се сещаме, че актрисите и актьорите, за който и да е филм ги избират с кастинг. Замисляме се и че талиите ни, лицата ни, бедрата ни също не са като на актрисите, въпреки, че сме красиви. Мислим си, че има проблем само защото си мислим, че на всички останали са като тези от порнофилмите, а не е така. Не можеш да си помислиш, че ръката ти не е нормална, защото пред погледа ти веднага се изпречват десетки ръце и виждаш, че твоята е като на другите. Просто защото всяка гледа порно и после свойте срамни устни и като не отговарят изцяло или частично на видяното е напълно ясно, че има проблем или (не дай Боже) патология. Сигурно схванахте идеята.
Не се притеснявайте да споделите с гинеколкога си проблема и той ще ви каже истината. Надявам се, да съм помогнала и ви желая всичко хубаво :)

403.   Така, така на 25 години съм и аз имам такива срамни устни. Да си призная честно и аз се комплексирам и винаги като съм гола и права и си слагам ръката там долу да не ме гледа мъжът пред който стоя.. Не мога да кажа че моите са страшни, но мен не ме кефят и то заради порното и списанията, и защо примерно трябва да си мислим, че нашите п... и не са в ред, а не другите, на които не им се подават?? Аз съм красива жена, не съм раждала, харесвана съм от мъжете и то доста :PP малко не скромно, но факт!! Спала съм с не малко мъже, двама от които известни футболисти, няма да им кажа имената, та мисълта ми е, че след тва са искали пак и пак, което означава че нямам никъв проблем, т. е. и вие момичета не трябва да си мислите че ви има нещо. Да има такива ИДИОТИ, които изказват негативни мнения за тези неща, аз лично съм чувала но това са момчета на по 20 г. Един път бях на гости в една приятелка и тя влезна да се къпе и след тва като се обличаше, съвсем случайно ми попадна погледа върху нейната.... еми не ми хареса, от никъде не й висеше, но пък цепката й беше кажи речи до пъпа!!! определено си предпочитам мойта след като видях нейната... Така че драги ми момичета и жени, а и мъже обичайте това което си имате, и което ви се поднася ;)

404.   403, не разбирам, защо когато има някой някакъв проблем, някакъв комплекс, трябва да обявява пък другите за грозни. Съжалявам, но си имам нормална катеричка и такава си ми харесва, не смятам, че цепката ми е до пъпа и никога не бих обидила интимните органи на друг човек - мъж или жена! Не си ги избираме и това е положението!

405.   Харесвам големи срамни устни ;) Не че съм стигал до секс, но когато търся порно в нета, като видя разни жени без срамни устни на клитора, директно трия торента. Такива "дупки" не ми харесват грам.

Големите срамни устни някакси ме привличат. Една от причините е, че по тях знам че има повече нервни окончания и мъжът може да си играе с тях, да възбужда жената по-лесно и да я масажира там. А и сигурно е яко докато се докосват до пениса при вкарване.

На всички момичета/жени с големи срамни устни - не се срамувайте!!! Това е същото като с обрязването - когато не си обрязан, имаш повече чувствителност в пениса, доста нервни окончания има в кожичката над главата на пениса. Сигурен съм че и при жените е така - това са още едни ерогенни зони, които можем да използваме за да се изкефим максимално на секса!!

М21

406.   Миличка, не съм обидила такъв тип "катеричка" всяка жена има различна, но в случая тук се коментира темата за издутите срамни устни, които се подават от горните срамни устни както е с мойта! Аз го имах този комплекс, но вече го нямам и с това исках да кажа на другите които се чудят дали още да се подлагат на интервенция за смаляването им, да помислят по обстойно и да преценят дали наистина си заслужава... А за коментара ти, наистина предпочитам мойта пред това което видях, не знам дали и твойта е такава, но малко се съмнявам както казах на всяка е различна, ако съм те обидила с нещо извинявай, но не разбирам защо ние жените с тези устни трябва да се чувстваме нещо по зле от жените, на които не им се подават, примерно?

407.   406, приемам ти извинението...
Според мен е глупаво да се караме за вида на половите си органи, дори на гърдите - малко може да променим... Хубаво е да не сме еднакви, човешко е, за Бога. И докато можеш да промениш теглото си, да си пуснеш дълга коса, то нито срамните си устни можеш да прибереш, нито да издуеш гърдите си, без силикон...

408.   Благодаря ти че ми при извинението хахах аз с никой не се карам и не искам никой да се кара с мен... просто изказвам мнение... В днешно всичко може да се коригира и променя, от къдрава коса можеш да си я изправиш за 6 месеца до година, примерно, но не е въпроса в това.. Въпроса е в тази операция която хич не е безболезнена и не задължителна, ако нямаш наистина някакви проблеми с това.. Аз също много съм мислила по този въпрос, но в крайна сметка реших че за момента изобщо нямам нужда от това и че мъжете след полов акт с мен остават доволни и пак си искат... И важното е не как ти изглежда това между краката, а как го използваш и поддържаш (относно хигиената, разбира се и болестите)

409.   Може би няма да е лоша идея да си качим някъде по 1 снимка и да видим, коя наистина има проблем и всички 400, които си въобразяват. :?

модератор - не публикуваме снимки на потребителите си или линкове към тях

410.   Здравейте! На 18 години съм и от близо 2 години чета коментарите тук. Моите малки срамни устни също са големи и съм много комплексирана от този факт!!! Решена съм да си направя процедура за намаляване, но много се притеснявам, защото не мога да споделя на родителите си, за да ми помогнат и трябва да се справя сама! Дайте ми съвет, знаете ли къде се извършват тези процедури, на каква цена са?? Всякаква информация ще ми е от полза!! Моля Ви, помогнете ми! Страшно голям комплекс ми е, не мога да живея така....

411.   410, вече си на 18, какви родители? Ти сама вече отговаряш за себе си. Мисля, че добре си обмислила въпроса - виждаш, че има хора, които живеят много добре с такива срамни устни, но определено не е нужно да се комплексираш заради този си проблем.
Интервенцията се прави при пластичен хирург с лазер. Не знам, колко струва, но няма да е под 1500 лв. Не разчитай на родителите си за това - най-вероятно и майка ти е така и няма да те разбере - като имаш някакъв каприз, изкарай си парите за това. Като завършиш, пиши се лятото на морето сервитьорка например и ще ги събереш.
Това е положението.

412.   В доста клиники в София правят това намаляване. Аз също съм търсила и сравнявала цените - има и при д-р Енчев, ама този е ужасен и не бих ходила при него, май цялата му слава идва от чалгиите. Гледах, че в Хил клиник го прави лекар, не пластичен, но не им намерих цените... Иначе нагоре в коментарите (и аз следя темата от година) имаше предложения за обикновена поликлиника... Но аз по ножа на някой недоучил лекар не бих легнала, че съм патила от такива...

413.   Аз съм 410, ще се нарека Б. Б... 1500 лева, това са страшно много пари! Лошото е, че комплекса ми е толкова огромен, че все още не съм правила секс. В по- горните коментари бяха писали, че е извършена такава процедура, но само за 70 лева. Хммм, защо не давате повече информация, уточнявайте се!! Много ми е трудно, толкова момчета отблъснах заради този си комплекс!! А искам да живея нормално вече, ако мога така да се изразя. Сигурно ще ви прозвучи надуто, ама хубава съм, постоянно има всякакви момчета около мен. Тези, които ме искат за една нощ- отблъсквам ги и не ми пука, но лошото е, че отблъсквам и тези, които наистина ме харесват, заради този гаден комплекс и сега съм на път да направя същото с едно много сериозно и страхотно момче! Сигурно ви звучи много глупаво и лапешко, но просто не мога, наистина не мога!!! Огромен комплекс ми е и това е!! Дори и момчето срещу мен да ме обича- не мога!!!! И не е само сексът, малко си е неудобничко с такива срамни устни...

414.   Б. Б. - чакай малко, ти самата си имаш комплекс и мога да кажа - сама си си виновна. Знаеш ли, че има инвалиди, слепи и глухи хора, те какво да кажат? Ние не сме ти виновни за глупавите ти комплекси.
Всеки си има комплекси - аз съм страшно късогледа, ходих с грозни очила допреди 5 години (на 21-22 съм била), като си събрах пари си купих лещи и всеки месец давам по 20 лв. за тях. Няма да се самоубия, я?
Без лещи нищо не виждам, с очила също вече не виждам - имам на 7 диоптера. Ти тук си тръгнала да ми се жалваш за някакви си срамни устни, които хората дори ти писаха, че харесват.

И да, ако имаш комплекс или се бори с него, или си давай парите по хирурзи - твой проблем.
Прави се интервенцията 100% от пластичен хирург и няма да е евтино - с пълна упойка, в стерилна обстановка, с анастезист, две сестри освен хирурга... как си я оредставяш ти тази - за 70 лв. и на ресторант няма да можеш да отидеш. 70 лв. струва една обикновенна пломба, без екстри.

Аз ще ти кажа, какво бих сторила на твое място - бих се държала нормално, бих допуснала човек до себе си преди половия акт бих му казала за „проблема си“, бих се показала и най-вероятно изобщо няма да е проблем за момчето. И преди нас жените са имали такива срамни устни и не са умряли, съвсем нормално си е!
Като не можеш да се примириш с природата си - ами ще трябва да кешиш пари, това е положението! За мен е глупаво, но аз не си намирам косури и глупави комоплекси.

415.   Не мога да повярвам колко много и невероятни комплекси има по тоя свят! Мъж съм, с 10+ години сексуален опит, и заклевам се, от тая тема за ПРЪВ ПЪТ В ЖИВОТА СИ чух, че било лошо да имаш големи срамни устни? ! Кой ви го каза тва бе жени? Къде го видяхте? Откъде си го измислихте?

По една случайност съм бил и с жени със супер големи "малки" срамни устни (толкова, че истинските големи страмни устни почти не се виждат), и с жени с почти липсващи малки срамни устни (като разтвориш големите и вътре - нъцки, само една дупка). Никога не ми е и хрумвало да си задавам въпроса кое от двете е по-зле или по-добре. За мъжа това така или иначе е 95% все едно, защото него го интересува дупката. В останалите 5% определено по-големи устни е по-добре, по 2 причини: Първо, тотално липсващите срамни устни са 100 пъти по неестетични от твърде големите. Изглежда почти все едно е "изрязано" (блякс... ). Второ, от други жени съм чувал, че колкото по-големи са устните, толкова по-силно е усещането на жената. Една приятелка от гимназията след като тръгна да прави секс с гаджето си се оплакваше, че никога не можела да свърши и това я вбесявало, докато нейната приятелка (която по същото време ходеше с брата на гаджето на първата) сврършвала по 4-5 пъти. И вика страшно много й завиждах и не разбирах какво не ми е в ред на мене, докато един ден не бяхме на басейн и се озовахме една до друга голи под душа - еми вика нейната п*чка е ОГРОМНА, и клитора, и срамните устни, и всичко. Как няма да свършва по 5 пъти! Мойте кат са "нюню" (цитат) трябва ебати зора, за да се стимулират.

Така че жени, не си осакатявайте телата! Това дето се подлагате на безсмислена операция е най-малкия проблем. Отивате доброволно да ви режат от най-чувствителната част на тялото! Само в мозъка и гръбнака има повече нерви, отколкото по клитора и срамните устни (респ. пениса при мъжа). Грехота е! Най-малкото оценявайте това, което ви е дадено от горе, защото на много други не е дадено. А повярвайте ми, НЯМА по-възбуждаща гледка за един мъж от това как жената пред него се гърчи в оргазми. И колкото повече, по на често и по-мощни, толкова по-добре.

Не знам какво повече да кажа, просто не знам. Тва все едно жена да е с мъж, на който му е голям пениса, ама него да го е срам, че му е голям и да ходи да му го подкастрят... Няма ли като жени да ви е яд, а? Точно същото правите и вие...

416.   Б. Б. Нееееее в никъкъв случай не прави секс ами ако ти се роди дъщеря тя ще наследи гените ти и горката как ще страда.
Я се стегни не се излагай усните й били големи, големи колко да са големи ако се търкат в колената само тогава мога да те разбера, но не е така просто си втълпяваш, ами ако на любимият му е малък или леко крив и той не ще от срам кво правим цял живат ще се гушкаме щото ни е срам. На 18 си вече възрастен човек приеми, че всички си имаме недостатъци и това не ни пречи да живеем приеми "своя" и ти.

417.   414, ма не мога да разбера защо Б. Б. трябва да казва за някакъв "проблем", който не е никакъв проблем! Пак казвам, като отворих тая история сефте разбрах, че това с размера на срамните устни било изобщо някаква специална тема! Обзалагам се, че приятеля на Б. Б. също не е чувал даже за тоя момент. Така че тя да му каже за "проблема" си е все едно да каже "абе тука има нещо, дето уж е проблем - дори да не си го чувал - ама нали не е проблем за тебе? ".

Особено ако мацката е яка, както се самоопределя Б. Б., само ще ми е до такива излияния, честно...

418.   Вижте, мили мъже, макар, че критизирам Б. Б. за комплекса ? аз мога като жена все пак да ? влезна в положението - нима мъжете не превръщате пенисите си и тяхната големина и форма в супер проблем?
В последните години чрез порно-индурстрията и за женски „катерички“ се наложиха някакви норми, приети за естетика и, какво да се прави - една несигурна в себе си жена като Б. Б се комплексира.
Не е малък проблемът ?, това в момента е най-бързо растящият вид пластична операция на Запад.
417, ти не разбра ли, че момичето заради това не иска да си има приятел?

Жените, за разлика от вас, не си гледат всеки път по 10 пъти половия орган, на нас ни трябва огледало, за да го видим и доста са шокирани в началото, защото са си го представяли като на някоя порно актриса - перфектен.
Но това далеч не е така.
Аз имам късмет и моята „приятелка“ си е стандартна, но мога да разбера и жени като Б. Б.
Като деца някак си сме равни - всички сладки, получаваме внимание, но като възрастни започваме да си мислим за недостатаците ни. Несигурните деца израстват като несигурни възрастни и започват проблемите.
Има и жени, които непрекъснато пък киснат по гинеколози, въобразявайки си, че нещо са болни, нещо не им е добре, нещо са твърде мокри или сухи.
Аз самата бях ужасена, когато при първия полов акт не видях кръв - хайде на гинеколог - нищо, еластична ципа, даже не се беше скъсала, защото „достойнството“ на мъжа не беше кой знае какво. Оказа се, че е имал фетиш човекът на тема девственици и не ми говори, че съм го била излъгала. Ето, така разбираш, кой е читав и кой не е читав.

Едно ще кажа на Б.Б. - ако някои мъж я обича и желае истински, той ще го прави и при големи, и при малки срамни устни, ако само му е до едното е... не и без това е мислил да те използва - ще реагира негативно, но какво губиш? Такъв тип като моя ли?

Я се стегни или и ти стани жертва на порно и на пластичната индустрия

419.   418, не мога да разбера защо ме нападаш? А, може би пропуснах да кажа, че 415 и 417 са все от мене, но мислех, че се подразбра.

С чисто сърце и съвест мога да кажа, че за мене дължината и формата на пениса ми никога не са били проблем, още по-малко комплекс. И не, моя не е голям, средна класа е и е леко крив (на ляво). Досега не съм чул или подразбрал някоя да е имала проблем с това, обратно в повечето случаи има откровено позитивен отзвук. Ако на някоя не съм успял да отговоря на представите й - съжалявам, това съм аз, като не й изнася, да си намери друг.

Че има твърде много мъже, които са комплексирани на тая тема, вкл. и такива, при които е повече от необосновано - това за съжаление е вярно, и съм против него точно толкова, колкото съм и против това жените да се комплексират заради срамните си устни. По-горе не съм говорил за мъжките комплекси, защото не са те темата тука.

Та, както казах, изобщо не разбирам жени като Б. Б. и останалите от 400-те коментара по-горе. Точно както не разбирам и мъже, които се сдухват на 14-те си см, но за тях има други теми. И се опитах да дам пример колко нелепо и смешно изглежда цялата история от мъжка гледна точка. Казвам нелепо и смешно не за да обидя някой, а защото не ми хрумват други думи за тоталната излишност изобщо да се дискутира въпроса. На мен като мъж би ми станало много по-кофти, ако жената до мен се сдухва заради размера на устните си, отколкото от самия факт как те изглеждат.

А най в началото казах, че изобщо не разбирам защо точно големите срамни устни се считат за грозни? Защо не малките? Защо не средните? Въпросът не е реторичен, наистина не разбирам. За мен лично малките и дори липсващи срамни устни са много по-грозни от големите такива.

Порно индустрията за мен не може да е причина. Бих казал, че гледам доста порно, сега по-малко, но до преди 1-2 години редовно. И не ми е правилно впечатление там да ги избират по размера на срамните устни? Точно както има и малки и големи пишки в порно фирмите, както има и малки и големи цици, както има и блондинки, и брюнетки, и азиатки, и негри и кви ли не... има и малки и големи срамни устни.

Не разбирам, света се е побъркал...

420.   Здравейте, аз съм Б. Б.. Прочетох всички коментари много внимателно, не знам на колко години сте, но мисленето ви е като на зрели хора. Като на хора с много или поне достатъчно опит. Аз съм на 18, ако се "престраша" да спя с някой, той ще е горе долу на моята възраст ( най- много до 22). Не, че годините имат значение! Това, което се опитвам да кажа е, че едва ли партньорът ми ще има вашето зряло мислене и опита ви. Нали ги виждам момчетата на моята или около моята възраст. Гледат да преспят с някой и после да се похвалят. Дори и момчето до мен да е сериозно, да иска дълга и постоянна връзка с мен, не вярвам, че след като го направим няма да сподели впечатленията си с приятелите си. Плаша се от това, че по "филмите" са виждали перфектни женски полови органи. Ами ако се погнуси?? А ако иска да ми направи френска любов и се отврати от гледката? Да, на някои мъже им харесват големите малки срамни устни, харесва ви да ги засмуквате и такива... Но не при всички е така! Има и много капризни и претенциозни момчета, с малко опит и погрешно мислене, които ако не са виждали такива устни като моите иииии.... и после да ме обсъждат с приятели.. мммм не не не Докато не премахна гадният ми комплекс няма да мога да се успокоя и да спя с някой, а за да си премахна комплекса ми трябват доста парички. Явно няма да правя секс до 20-тата си годишнина най- малко. Еекстраа :))) Думи нямам.

421.   420, от теб зависи с кого ще спиш! Ако си избереш ждрольо за първия път, дето му е по-важно да се похвали напред-назад - да, кофти е, но ти си си го избрала! Мисли с главата си, и без това ти е само една :) за разлика от на мъжете. Така или иначе дори и ждрольовците рано или късно ще попаднат на жена с големи срамни устни и ще им дойде акъла за какво става дума (надявам се). Наистина е тъпо ти да си първата такава "жертва", но все някоя ще им е първа с такива устни!

Другия вариант е просто да си избереш по-зрял мъж, на 25-26 примерно, който да няма такова детинско мислене. И да не е от твоята компания, така че да не стават органите ти достояние на цялото ти обкръжение. Има предостатъчно такива, трябва само да си малко по-смела.

Да се отказваш от секса точно заради самия орган, който ти доставя удоволствието от него, е такава перверзна ирония, че повече няма накъде!

От 419/417/415

422.   Б. Б., ако прочетеш всички мнения, ще разбереш че има доста мъже, които обожават големи срамни устни, например аз. Просто си намери такъв мъж и комплексът ти ще изчезне.

423.   здравейте и от мен. аз съм момче и сега ще ви кажа и моето мнение по въпроса. 1. незнам кой е втълпил тази идея на момите, че това е проблем. 2. защо си мислят някой хора, че във филмите всичко е реалност-ами тези филми са плод на множество операции, мъки и т. н. това се прави с цел комерс. 3. а колкото до това за тези който си мислят дали това е проблем ще кажа-не се косете. важно е да се разбирате с човека до вас, другото е дрън дрън.

424.   абе не е баш така - а да ти се падне некоя със срамни усни
като на болшой театър завесата да те питам как ще я разлистваш, друго си тънка цепка, тесното отдалеч си личи с красотата и усещането за добра естетика, както за жените размера е от значение, така и за нас мъжете срамните усни са от значение

425.   424, ох благодаря, започнах силно да се тревожа, че нещо не ми е в ред вече, дори преди малко ги гледах и щях да пускам тема, че са прекалено малки хаха.
Между другото много съм учудена, че се обръща толкоова голямо значение - толкова теми, коментари.

Лоша

426.   425, ако искаш да си с мен, ти препоръчвам да се подложиш на операция за уголемяване. Аз малки не харесвам! :-)

Кубрат

427.   Хей момичета я не се втелявайте и притеснявайте за глупости! Тях-мъжете не ги интересува каква ви е, малка или голяма, за тях е важно да я има химията между вас, да сте освободени и разкрепостени!
Зная го от опит, в смисъл говорила съм си с приятелят ми за това!
Хайде, бъдете със самочувствие и секси - страстни и опасни :)))

428.   Здравей мацко. Не зная какво точно те притеснява, но смятам, че тук няма проблем. Срамните устни са част от женските полови органи и това колко големи са не е никакъв проблем. Важното е секса да доставя удоволствие на партньорите. Ако някой ти е казал, че това е проблем, то той те е излъгал. Късмет мацко и ако смяташ, че партньорът ти не харесва срамните ти устни - зарежи го!

429.   Здравейте, аз съм Б. Б. Пиша, за да споделя какво ми се случи миналата седмица. От около 2 месеца ходя с едно момче. Миналата седмица отидохме в тях, но естествено нищо не се случи, заради моя гаден комплекс. Просто не можах да се отпусна, мисълта, че са ми големи малките срамни устни не излизаше от главата ми. А той иска и да ме лиже иииии да ме пипа иии... не знам. Радвам се, че поне е добро момче иии в секундата, която му казах, че не искам се спря и ме гушна и заспахме. Тази вечер отново ще сме в тях. Страх ме е. Не, не ме е страх. СРАМ МЕ Е! А и съм девствена както бях споменала. Стискайте палци да се отпусна и да потръгне всичко. Пак се извинявам ако ви се струват много детски размишленията ми, но имам нужда да споделя с някой. А и в крайна сметка ако не се получи, ще си хвана някой от тук, който обича големите малки срамни устни ха ха ха.... И най- важното! Весела Коледа на всички! Да сте живи и здрави, обичайте се и следвайте мечтите си!!!! До скоро!

351-400 от 465