Споделена история от Секс и интимност

Големи срамни устни!
Въпроса ми е следния: проблем ли е, че срамните ми устни са малко по-големи, наистина ли мъжете имат предпочитания и за тях т.е. да са по-малки??? Това вече е върха, аз никога не бих имала претенции за това какъв е члена му...все пак никой не го избира, така си създаден. Това е болна тема на разговор според мен..... Призовавам жени и мъже.........

Коментари

401-450 от 465

430.   Мойте пък са много мънички какво да направя да ги опъвам ли???

431.   Хей, жени защо тези терзания!? Какво е една жена без красиви, големи и сочни устни на лицето? Там долу е същото. Мъжа обича да засмуче сочни устни и пусне дълбоко език, клитора да стърчи и е голям, да го усеща с устни и език. Вкуса и мириса при всяка жена е различе и желая да опитам всичките)))Знам че няма да успея но колкото толкова. Не се тревожете как изглеждате там. Прекрастни сте и това ще ви носи безкрайно удоволствие. Да му мислят мъжете с малките пишлета. Вие нетрябва да се тревожите. Прекрасни сте.

432.   Аз съм на 24 години от софия има много коментари написани от мен, дори относно клиниките и цените съм публикувала информация. Вече не ме е срам, радвам се отказах нека им се радват мъжете. Имам сериозен приятел в момента, които обожава малките ми големи срамни устни.

Ще публикувам още малко инфо да видят девойките, че това е нормално! Просто има некомпетентни мъже, а й жени, понеже за някой това не е нормално. То тогава кривите полови членове, по-големи тестиси, или обратното можем да кажем. че не са нормални.

А ето и инфото :
За да бъдем напълно точни, вагиналните (срамни) устни трябва да се наричат вулвални устни. Външните устни обикновено са месести, а вътрешните – тънки, но както всяка друга част на тялото, те могат да са във всякакви форми и размери. При някои жени, вътрешните устни са напълно затворени от външните. При други жени обаче, вътрешните устни (малките срамни устни) са по-големи. Това не е необичайно. Това е съвсем естествено и нормално, но много жени се тревожат за това. Срамно е, че в много мъжки списания, телевизионни програми за „дизайн на вагини“, както и реклама на клиники правят жени да изпитват чуство, че не са нормални, докато те са. Снимките на женските полови органи често са дигитално изменени и не представляват нормалната, средностатистическа жена.

433.   Лабиална хипертрофия- Малките срамни устни са огромни!
Големите "големи срамни устни" са по-секси
След като стана ясно, че жените предпочитат по-големите мъжки полови органи, сега се оказва, че и мъжете имат подобни предпочитания към женските полови органи.

Последните проучвания сочат, че повечето мъже се възбуждат повече при вида на голяма вулва. Тъй като големите и малки срамни устни са сред силните женски характеристики, по-големите им размери правят жената по женствена. Когато тези типично женски характеристики са така видими, мъжете ще знаят, че си имат работа с истински женствена жена и ще предпочитат такива жени пред други, които са с по-слабо изразени женски характеристики.

До скоро, мнозина мъже не знаеха как изглеждат точно външните полови органи на жената. Това се дължеше преди всичко на това, че жените нямаха навика да бръснат окосмяването си в областта на вулвата и клиторът, и срамните устни трудно се виждаха от гъстите косми. ....

Освен, че направи лизането много по-приятно, бръсненето даде възможност на мъжете да се запознаят по-отблизо с формата и размерите както на клитора, така и на големите и малки срамни устни. Оказа се, че по-големите и "провиснали" устни са по-привлекателни за мъжете, вместо малките такива, и скрити в гънките на вулвата.

Както признават някои мъже:
"Много по-възбуждащо е да лижеш и си играеш с езика и пръстите с хубави, сочни срамни устни, особено когато са добре обезкосмени."
това е цитат от статия в интернет. Момичета искам тази тема вече да спре.
КОМЕНАТРИ ЗА ДА СТАНЕ ЯСНО СЪМ ПИСАЛА НОМЕР 38, 64, 88, 164, 174, 173, 432. първият бях на 21 сега на 24 . Време е да спрем с комплексите, но не се учудвам българите сме комплексари това го осъзнах като поживях в чужбина 2 години.

435.   Дам, помня коментарите ти от преди 3 години, най- вече този с клиниките. Тогава беше писал и един гинеколог от Плевен. Не ми е ясно само защо не се представи и не препоръча поне клиниката, в която работи.

Б. Б.

436.   този от плевен явно е някой измислен самоук гинеколог. а тази операция все пак не е като да си отрежеш нокът. не бих се доверила на друг, освен на доказалите се клиники. в този период дори имах и парите, но личната гинеколожка ме отказа. каза ми "по-добре oтиди с 600 евро на море и се забавлявай. срамните ти устни са напълно нормални.. "

437.   номер 435 все още ли имаш комплекс? на колко години си? надявам се съм допринесла малко положително мислене... 433

439.   Лично аз харесвам големи срамни устни по точно да ги блискам и смуча! :)

440.   Скъпи дами, радвайте се на това, което имате! Радвайте се на телата си, на мъжете си, на живота! Защото някои, нямат шанса, който вие имате (Предупреждавам, снимките по-долу не са от най-приятните):

http://www.liveinternet.ru/users/1955645/post129180929/

Следващият път, може да е от последните ви, в който ще се замислите за корекция на пресветите устни!

От едно момче.

441.   абе честно да си говорим, на бая жени са им провиснали джувките, едни такива качулести, като преварена юфка, ми грозно е,
все едно да кажеш на некой мъж, че провисналите му топки са секси

442.   за едни грозно, за други хубаво... пък това въобще не е фактор, ако обичаш някой...

443.   433 Да, коментарите ти ме успокоиха до някаква степен, но само до там.. Самата аз не се харесвам отдолу, така че няма как и някой мъж да ме хареса. На 18 съм и не съм го правила и ще чакам колкото е необходимо, за да си спестя парите и ще си направя операцията, ако ще и след 2 години да е.

444.   е, да точно на 18 и аз така мислех ;-) но вече не ме интересува, пък и може би защото имам човек до себе си който изцяло ме харесва такава. искаш да кажеш, че не си правила секс ли? губиш много хубави моменти заради такава глупост, но един ден ще го разбереш.. не знам как изглеждаш там долу, но сигурно на много мъже ще им харесаш.... мъже, които разбират повече какво е истинска жена! 433

445.   помисли хубаво преди да правиш нещо... помисли, че си здрава, млада и се отдай на живота изцяло. минала съм през анорексия няколко години, след това хиперфагия 1 година, много лекари, изследвания... точно по такава причина исках да съм красива.... слаба.. да ме харесват, комплекс голям имах.. и колко по-слаба съм искала да бъда, бях 52, станах 37... стигнах дъното и сега ефекта е пак 20кг отгоре.... но осъзнах едно, ако се харесваме ние и другите ще ни харесват. като бях нормалните 46кг не бях по-харесване от сега, напротив... помисли дали и с теб няма да е така, дали ще те харесват повече без тази красота, която имаш....

447.   Здрвавейте! Наистина се надявам някой да прочете коментара ми и да имам скорошен отговор.. защото после забравям или не си намирам коментара. На 15г съм и има доста големи срамни устни... детствена съм, но като бях малка направих една голяма глупост. До днес съжелявам за това и ми е голям комплекс, опасявала съм се че никога няма да ми дойде заради това което направих не съм го споделяла с никой до сега а доста често си мисля и се притеснявам на тази тема и реших просто да споделя в един форум, може би ще ми олекне.

Когато съм била 9-10г. съм гледала порно с братовчедите ми. Стори ми се много хубаво и исках да опитам. Вечерта търсих предмет с подобен размер и видях четката си зъби и опитах. Много исках да разбера какво е и защото толкова пъшкат. Навярно съм искала да знам какво е чувството. Това е нещото за което най-много съжелявам до сега. От тогава имам големи сррамни устни. Притеснявам се много какво ще каже първото ми момче при положение че знае че съм детсвена. Кажете ми излизат ли срамните устни без да си правил секс преди това? Осъзнавам колко глупав е коментара ми, но ви моля да ми помогнете :)

448.   Хей момиче, сладко! не се тревожи и да си мислиш глупости! Големите ти устни не знам колка са големи, може и ти да се втеляваш и въобразяваш, защото на тези години ти си още не си много развита като жена, още си си момиче и си мисля, че и те не са ти толкова развити. Но в никакъв случай не си мисли, че зареди това което си направила е станоло нещо и са ти се увеличили. Това е много смешно даже да си го мислиш! Бъди спокойна нищо не е станало. Аз съм жена на 30 год. и знай, че те - мъжете не ги интересува или впечатлява големината на срамните ти устни!
Говорила съм с не един, и всички дори са на мнение, че когато са голями даже са и по-сочни и хубави! Живей си живота и се радвай на младостта си, защото няма да се върне! :)))

449.   Здравейте, аз съм Б. Б. 433, много ти благодаря за съветите, но.... Не мога да се възприема и това е! Дори преди 2 дни скъсах с приятеля ми, заради това, че не мога да се отпусна и да спя с него. Много тъпо постъпвам, знам! Моля се само да намеря пари от някъде и да се оперирам колкото се може по- бързо, защото това моето не е живот...

450.   Искам да попитам дали има нещо по-специфично във спазването на хигиена притакива срамни устни? Мисля, че спазвам добра хигиена, но винаги е полезна и малко допълнителна информация.
Благодаря предварително.

451.   тесните и малки пичета са мечта за всеки мъж,
дайте да не си кривим душите,
ако някой мъж ви каже, че обича обича голямата ви минджа с
големите и провиснали джуки, то е защото не иска да ви засегне,
запомнете жени, колкото по-плътно е обгърнат документа, толкова по-приятно е за мъжа

452.   Точно че по-големите малки срамни устни обгръщат добре документа ;-))) специално моите действат така, а и както съм доста тясна... става още по-добре, засега коментарите към мен са били такива... не си го измислям аз, понеже няма как да преценя дали съм тясна, или не. номер 451 си противоречиш малко...

453.   Хо хо хо, имам гатанка за вас...
Големи срамни устни или Малка пишка? Кое мислите, че е проблем за осъществяване на полов акт? Така си и мислех, хайде сега всички вие, които реално нямате никакъв проблем, спрете да дразните хората с проблеми, моля.
Това може да ви прозвучи сексистко, но путката си е путка - тя не е важна за добрия секс. От жената се иска добра душа, а от мъжа дебел и дълъг интелект. Ако съм обидил някой, да се чувства все едно съм му се извинил.

454.   451, не си прав. Ширината на влагалището няма нищо общо с големината на срамните устни. Аз обожавам големи (вътрешни) срамни устни

455.   номер 453, 454 много харесвам коментарите ви... и моя приятел е на твова мнение, той ги обужава... е, никога не мога да съм сигурна дали не лъже, но радва им се, дано е с кеф, а е не с други мисли. макар че повечето мъже с които съм била направо са си ми го казвали, като погледнат красотата ми отдолу... дано не е било с други мисли... поне с малкото, които съм била така са казвали... но също имам приятели, които се отвращават, изпадали сме в такива теми случайно 1-2 пъти... е, не ми е сталавало приятно, понеже и аз съм така, но както се казва -кво ми дреме, а малките пишки не са ли по-голям комплекс....

456.   Девойки, окастрете се като ви влече и като ви е комплекс. Според мен това е супер глупост, обаче. Наберете малко опит в секса и тогава ще ви се изяснят много неща, като например, че размера на срамните устни няма никакво значение. Ако някой ви отхвърли, защото са ви големи, според неговите си критерии, то този човек е идиот и вие не е трябвало изобщо да комуникирате с него. А, ако сексът между вас е перфектен? ! Едва ли при хубав секс на мъжа ще му е до размера на устните ви, хахах!!! А, ако сексът е куц, то тогава ще е все едно дали са ви малки или големи. Все едно вие да зарежете някой, на който членът е 15, а не 20 см., ако правите хубав секс. Мога да ви дам пример: има мъже, които твърдят, че при никакви обстоятелства, няма да обърнат внимание на жена над 50 кг., други не обръщат внимание на тези с малките гърди, трети забелязват само блондинки, други брюнетки, четвърти пък харесват само пълните жени / умните нямат конкретни изисквания / - не можете да угодите на всички, а и не е необходимо.

457.   При мен пък само едната ми малка срамна устна е доста по растегната и набръчкана и стърчи просто няма каде да я прибера... УЖАСНО Е!! и се питам дали е нормално.. няма нищо общо с другата ми малка срамна устна ;ххххххх

458.   457 и при мен е така.. ужасно е наистина

459.   При мен пък и двете.... и кво правим? момичета, стига моля ви се! омръзна ми да пиша коментари ден, през ден да ви успокоявам, че това е ваш плюс...!

460.   Разбирам, че тук се говори за големи-малки срамни устни. А големите-големи срамни устни? Тези, които са външни и са доста големи? И те ли се харесват? ( 16 годишно момиче )

463.   Хубави са големите срамни устни, даже много хубави, Супер!!!

464.   451, и аз съм на мнение както повечето тук /за да не уточнявам кои точно, ти ще се досетиш/.Големината на срамните устни няма нищо общо, с това дали си стегната или разплута, вътрешно:))))...Влагалището се управлява от съвсем други мускули, които всяка жена трябва да тренира допълнително...Ааааааааааа, да уточня...жена съм и то с големи срамни устни, но мъжа ми ме обожава...желана съм и то цели двадесет години:)...

465.   До приятелките с големите кожи,
имате проблем и той съществува, щот наистина
гледката не е толкова привлекателна колкото и да се успокоявате, сами го знаете, иначе нямаше така настървено да си ги "харесвате" и коментирате.

467.   хей момичета мога да ви кажа че за един мъж по възбуждащо от готино дупе и големи срамни устни няма, тоя последния коментар от 465. е от някакъв келеш дето може и пу. е да не е виждал

468.   Скъпи, момичета и жени, които имете такъв комплекс - обръщам се към вас със следното мнение: Животът ни и без това е достатъчно напрегнат, натоварен и тежък, да не пропусна да отбележа, че и доста кратък - не се вглъбявайте в такива неща. Аз самата имам подобен "проблем" и ако трябва да бъда честна доста години това ме комплексираше и си казвах, че нещо с мен не е наред. Сега обаче изобщо не ми пука и си се харесвам такава, каквато съм, по-важно за мен е, че съм здрава, че съм интелигентна и успяла жена- един мъж би трябвало да ме оцени по тези ми качества и да ме цени такава, защото момичетата по порно-списанията и филмите, които са се превърнали в еталон за готина мадама, ако имаха малко мозък в красивите си главици - то нямаше да са там! Така, че направете си изводите сами - в света е пълно с несъвършенства и с различия- това е нещо маловажно- има много по-сериозни неща, за които да се тревожим! Пожелавам на всички Ви повече увереност и повече самочувствие - изключително много си личи, когато една жена ги притежава, не забравяйте това!

469.   Би показала генеталиите само на човек, който обичаш, нали? Е тогава защо това те тревожи? Той би трябвало да те харесва такава каквато си. Пък ако не му харесва си е негов пробелм :).

470.   Абе, отк*чалки, откъде решихте, че явно изразените ПЪРВИЧНИ полови белези могат по какъвто и да е начин да са отблъскващи за отсрещния пол??? Ако съществува такъв преставител на мъжкия пол, то за него явно са привлекателни първичните полови белези на собствения му пол. Не стига, че почнахте масово да се бръснете, сега пък ще си пилите путките? !? ! Вие като новородени ли искате да изглеждате (на тях впрочем са им подути) и защо смятате, че мъжете масово са педофили, та решихте по такъв начин да се харесвате? Да ви светна, единствения недостатък на големите лабии е, че малките винаги са леко отворени и това в мъжкото подсъзнание се тълкува като готовност за поемане на пенис. Като са големи, стоят по-прилепнали една за друга, но това лесно се компенсира с известен разкрач. За Бога, не им правете нищо, много са си ви добре!

472.   Абе въпреки че аз обичам големи срамни устни, честно казано, няма никакво значение. Който както се е родил-така. Всички сливки са си хубави, а и важното е да си задоволяваме жените. Не съм ли прав?

473.   хубави са особено малките и тесните, важното е че точно такива задоволяват нас мъжете

474.   Бе хора, докога ще ги наричаме срамни устни. Престанете!!!! Та всички мъже умират за да си пъхнат носа и езика там. Какви срамни устни са това. ТОВА СА НАЙ-ЖЕЛАНИТЕ УСТНИ. Даже кучетата ближат кучката преди да и го вкарат))). Те не са срамни а велики. Чудно ми е защо няма срамни пишки))). Толкова глупост има само в БГ. Като ви са срамни не разтваряйте крака. Как може да си показвате срамотии те и се излагате)))Опиканите срамотии а и ние мъжете да умираме да ги ближем и лижем.

475.   Всеки с проблемите си, писала съм много коментари тук... това какъв проблем е? и аз на 18 се притеснявах, ама сега не ми пука. Вече други неща ме притеснявар свързани с живота, а за срамните устни, харесвам си ги аз, както и моя мъж ;-)

478.   ЗДР Според мен няма никакъв проблем какви са ти, ако си огън в леглото. Ако не му харесат на един и ти каже, че не са му по вкуса да си върви, намери си друг... гаранция, че на следващия ще му харесат. Аз примерно съм същата, моя мъж преди 2 години ми захвана тази тема, че били големи явно е ходил при друга и се сетил да ме забележи каква съм отдолу а сме от 8 години заедно мислих да ги оперирам да ги намаля, но се отказах защото това не му попречи да ми направи дете. Е не си играе често с тях но какво от това стига да те обича човека до теб

480.   Супер са големите срамни устни особенно в комбинация с по големичък клитор. аз обицам да ги целувам и да доставям удоволствие на гаджето ми и на мен естествено така че споко супер си

482.   Не си помисляйте да си разваляте хубавите устни с операции! Най-готиното нещо е да ги засмучеш и да си играеш с тях.

483.   Мойте са толкова огромни, че като си събера краката отдолу някак си излизат.. това нормално ли е?

484.   Нормално е разбира се, но това което трябва да те радва е, че има мъже които обожават огромни срамни устни.

486.   Здравейте, аз съм Б. Б :)))

От много време не съм писала тук. Добрата новина при мен е, че се "престраших" най- накрая и спах с едно момче ( бившият ми вече). Секса беше супер, отпуснах се пред него, опознахме се един друг, свикна с тялото ми, побърквах го адски много, всичко беше супер. Обаче за мен проблема си остава. За 2 месеца връзка той ме лиза точно 2 пъти и беше.. Супер за кратко, изобщо не ми докосна устните... Определено не му харесаха, не му пречеха, не е повърхностен човек, но не му беше и приятно да ме лиже. Беше ми адски хубаво с него, но чувствах, че има какво още да получа( като удоволствие). Разделихме се вече( не заради секса), както и да е.. Запознах се с едно момче, бяхме в нас, всичко си вървеше супер и слезе надолу.. Лиза ме страхотно, игра си с устните ми, побърка ме. И не беше както с предния ми за 30 секунди, лиза ме доста време. ОБАЧЕ, в момента, в който се качи нагоре към мен и се целувахме и му беше спаднал. Не знам когато точно се е случило, дали докато ме е лизал или после, обаче толкова гадно ми стана... Хванах си го да си играя с него, не става.. А преди това всичко си беше идеално. На него му стана много тъпо, а на мен тройно повече. Комплекса си е комплекс! Попитах го, не те ли възбуждам, той каза, че не е от това. Попитах го в мен ли е проблема, пак отговора беше не. Каза, че може би защото е изморен... не знам. Гушнахме се и до там беше с ласките. Говорихме си, каза ми, надявам се, че всичко не ти е само за тази нощ, че иска да продължим. Все още си ме търси момчето, което ме навежда на мисълта, че може би не му е било гадно. Не знам дали ще мога да спя с него, вече не се чувствам уверена. Отговорете ми какви са причините да спадне така рязко?

487.   Здравей Б. Б.
Пиша тук от позицията на вече зряла жена, вече съм на 37.
Когато бях на 20 и аз се притеснявах от срамните си устни и звънях по разни клиники на хирурзи и ми беше противно да се гледам и т. н... като всички с подобна анатомия. В последствие разбрах, че май сме 95 процента така и май се притесняваме излишно, но това и ти ще разбереш с времето. А до това дали на момчето му е спаднал пениса заради теб или нещо друго само той може да ти каже. На мен също единия от партньорите в живота ми веднъж ми каза "грозно е за гледане, но на мен не ми пречи" тогава бях така огорчена и ми се искаше да умра заради това. Но от всичките само един...

489.   Аз лично харесвам жените с големи срамни устни те са перфектни за секс

493.   Големи, малки, не е толкова важно! За всеки влак си има пътници!

494.   Хей нямах представа, че жените се вълнували от този въпрос. Аз съм мъж с доста опит и ще ви кажа, че вкусовете на мъжете са различи. Лично аз обича малките, прибраните устни, който едва се виждат от големите при затворена мунка. Но този вкус може да няма друг мъж.
Сега четете този виц:
-говорят си баба, майка и дущеря, кога най много я боляло там долу. Дъщерята казва -мен най ме болеше първия път с мъж. Майката: мен, когато те раждах, дъще. Бабата: а мен вчера, кога ходих с колелото за хляб, бях без гащи и веригата ми захапа устната!

495.   И ние жените имаме предпочитания към мъжкия атрибут. Не съм ли права? Попадала съм на мъж с доста малък пенис, еми сори не ме кефи. Попадала съм и на мъж доста надарен и пак не ме изкефи. Всеки харесва различни вагини и членове. Лошото е че жена с големи срамни устни не пречи на хубавия секс, а мъж с мн малък член си е трагедия...

401-450 от 465